Sign in to follow this  
Followers 0
gabitzubrasov

article_12930

10 posts in this topic

nu vreau sa fiu rau dar ar trebui sa te semnezi ca sa ne fie mai usor sa-ti multumim si sa te felicitam :D

foarte bine spus,mandria si onoarea unora e undeva departe sau poate nici macar nu exista...

FREE Gigi!!

MUSTATA LIBER!!

Doua scandari celebre care caracterizeaza intru totul ceea ce se intampla astazi la Steaua. Din cauza perdsonajelor principale rade o tara intreaga de noi si nu numai...Si cand ma gandesc ca inainte cei ce tocmai ne-au batut erau in locul nostru, iar Steaua oriunde mergea era respectata si stimata atat de mult incat la meciurile noastre afisam mesaje pentru sustinerea echipei locale. Acum ce sa mai...MUSTATA LIBER!!

citind articolul asta am senzatia ca aceste lucruri nu se intampla doar la Steaua, ci in intreaga noastra societate, unde interesele financiare sunt puse pe primul loc si unde nu poti avea incredere decat in tine insuti.

"Acest exemplu de pacifism la varf este o adevarata lectie pentru noi toti si pentru toate rivalitatile fotbalistice stupide din tarile lumii !"

Exact, acest exemplu este valabil din pacate nu doar in fotbal si te face uneori sa te intrebi, oare oamenilor astora chiar nu le pasa?

CITAT
Harald:

"Acest exemplu de pacifism la varf este o adevarata lectie pentru noi toti si pentru toate rivalitatile fotbalistice stupide din tarile lumii !"

Exact, acest exemplu este valabil din pacate nu doar in fotbal si te face uneori sa te intrebi, oare oamenilor astora chiar nu le pasa?

Nu.

Mizeria numita g.b. a stricat in 10 ani ceea ce am agonisit in fata dusmanului intre 1985-2000, cand i am ridiculizat!

Sign in to follow this  
Followers 0