Azzido

Dinamo - Steaua 2-0 (1-0)

405 posts in this topic

in afara de kapetanos nu aveti nici unul mentalitate de invingatori. sunteti pilaf!!!!!!!! ordinarilor!!!!!!!!!! jucatori amatori de bambilici ce sunteti!!!!!!!!!!! muriti o data sa scapam de voi

Are si Zapata o vina, dar nu vi se pare suspect ca e a doua oara cand Baciu il provoaca? :)) Eu zic ca Baciu are o vina mai mare.

Forta Steaua... pacat, echipa a jucat bine... Cand o sa va treziti?!

@nemilosul

E si vina lui, cea mai mare parte din vina o are el chiar. Nu trebuia sa se duca ca un taran venit de la sapa dupa minge. Putea sa ramana calm si sa dea in minge in lateral, sa scape de ea.

cum sa dea mingea in lateral cand ea sare jumate de metru?

mai ia odata faza si uita-te si apoi sa imi spui daca exista jucator pe lumea asta care sa isi dea seama dinainte ca mingea urmeaza sa sara jumate de metru.

Daca mingea venea pe un gazon normal crezi ca mai facea 2-0 Dinamo?

Ce-mi place faza cu dublele!

Vreau sa joc si eu la BecaliSteaua, Nu cer nimic pentru transfer si nici salariu mare, cat un muncitor cu mana in ulei pana la cot.

Am un picior rupt dar joc mai bine decat multi de acolo.

Bravo Steaua .

eeeeee si acum cum ziceam: urcati in bemveu, bagati guta si mergeti sa o babarditi pe bomba sexy ca sunteti surmenati

O adunatura de imbecili. De la jucator la conducator. Nea Lippi a si uitat semnul victorios pe care il facea suporterilor de pe Ghencea (au bagat fermoare la alimentara,Lippi). Ma bucu ca pentru Steaua nu e totul pierdut. Mai avem sanse sa papam bataita de la foarte multe echipe. Macar de s-ar implini visul Ciobanului. Omul a zis ca fara Liga este mort. Sa aiba gura aurita!

in afara de kapetanos nu aveti nici unul mentalitate de invingatori. sunteti pilaf!!!!!!!! ordinarilor!!!!!!!!!! jucatori amatori de bambilici ce sunteti!!!!!!!!!!! muriti o data sa scapam de voi

Poate si Golanski, P. Marin, Szekely ...

Parerea mea ...

uitati pe cine cineti in brate prin pasivitatea si mentalitatea voastra de sclavi.

becaliotilor, Steaua nu mai are echipa de fotbal!!! ceea ce vedeti voi se numeste Fc Steaua si va va aduce multe alte umilinte pana cand interlopul albanez va pleca din Ghencea.

iar vandutilor de la nord (ma refer la liderii pizdii si cocalarii care-i urmeaza orbeste): d-zeu nu bate cu bata!

iata ca divinitatea va flegmeaza iar fix in gura pentru ca sunteti niste simple curve pe centura fotbalului.

Ai uitat prea repede de Carlos !

Carlos pe langa Zapata este zeu. Macar pe ala daca il pui sa degajeze o minge ti-o duce lejer pana in terenul adversarului. Zapata ori o da in primul om, ori sare peste ea... Din 3 meciuri in acest retur, Zapata s-a pisat pe 2.

Cei care il acuza pe Baciu ca fiind principalul vinovat ori sunt prea atasati de Zapata, ori sunt ipocriti. Pai intr-un meci sunt peste 10-20 de pase fundas-portar.

Incredibil cum i-a sarit mingea,dar de asta nu mai are scuza,tre` sa fii tare disperat sa ratezi mingea cu totul si sa mai si sari 1 metru jumatate in aer.Sa-mi bag plua,platim umilinte pentru pacatele ciobanului.

Asta se impunea in situatia aia? Nu a iesit la offside si pentru ca a vazut ca nu are viteza sa il ajunga pe Cristea singura metoda la care s-a gandit a fost faultul. Si-a lasat echipa in 10 oameni intr-un moment foarte delicat, si crezi ca nu merita injurat?

Tu ce ai fi facut? L-ai fi lasat sa ramana singur cu portarul? Am vazut jucatori mult mai mari faultand in astfel de situatii.

Faza e asa: noi am jucat la off-side. Daca unu' iese aiurea, da totul peste cap. Ala e de vina, nu jucatorul care incearca sa previna un gol.

Golanski a fost unul dintre cei mai slabi jucatori de pe teren, in opinia mea. Insa eu nu voi injura jucatori precum Pawel, Janos, Zapata, Pantelis, Surdu, Petre Marin si alti cativa. Ii voi injura pe aia gen Ciordel Fotbalitza, Baciu si alti rahatzi care, oricum ar juca, sunt lasati in pace de Jeg.

... Macar de s-ar implini visul Ciobanului. Omul a zis ca fara Liga este mort. Sa aiba gura aurita!

:bananadance:

Foarte inspirata introducerea lui Baciu. Fara el, mai erau sanse pentru un 1-1 sau macar pentru un 1-0.

ca bine zici :bananadance::))))

@restul, ZAPATA E UNUL DE-AL NOSTRU! La fel ca si Baciu.... o alta modalitate mai buna sa-si rascumpere greseala nici ca gasea :))

bai voi sunteti IDIOTZI?

voi tot comentati meciul si nu cauza cancerului ce ne-a sufocat clubul?

apropos, becaliotilor, Fc Steaua a avut 0 (zero) suturi pe poarta! felicitari si carpiti genunchii daca ati ales sa stati in pozitia sclavilor.

Baciu

@Lari,gresesti. Baciu este un stelist adevarat. Uita-te cate tampenii face pe teren doar de-o crapa Ciobanul de ciuda.

De ce dracu nu castigam nimic ?

De ce oare? Sau din cauza cui oare?

@Lari,gresesti. Baciu este un stelist adevarat. Uita-te cate tampenii face pe teren doar de-o crapa Ciobanul de ciuda.

lol :))

dupa meciul asta e clar ca nu doar Gigi trebuie impuscat si apoi ars la crematoriu ca sa nu mai ramana nimic din el. ar trebui exterminati si Stoichita si Banel. Stoichita e cel mai prost antrenor si cel mai prost om care a activat la Steaua vreodata, iar Banel este de departe cea mai mare catastrofa de jucator care a imbracat vreodata tricoul ros-albastru.

la cum a asezat azi Stoichita echipa in teren, am scapt ieftin cu 0.-2. puteam lua 5-6 goluri lejer. am scapat ieftin. sper ca macar de pullippi sa scapam dupa meciul asta.

lui Banel ii doresc sa isi rupa macar un picior la fiecare meci, sa se imbolnaveasca de o boala incurabila ceva, care sa ne scape de el. definitiv. m-am saturat sa vad cum strica toate mingile dar nu este schimbat, ca jucator al Stelei, cum sa nu te apuce dracii si sa nu-ti bagi p..a in ea de viata cand vezi cum catastrofa aia neagra nu joaca nimic dar mai este si laudat in loc sa fie scos afara cu suturi in cur?

VINDE, PLEACA, MORI!

In exclusivitate va spun ca urmatorul antrenor al echipei F.C. Becali va fi Fane Dediu.

Ronnie, asa-i ca daca era Tataruseanu in poarta ii bateam fara drept de apel? Zapata e vinovat ca noi nu am tras niciun sut pe poarta.

In exclusivitate va spun ca urmatorul antrenor al echipei F.C. Becali va fi Fane Dediu.

[/quote

Si de ce nu...si sef de galerie...