Virgil

Unirea Urziceni - Steaua 2-2 (1-1)

205 posts in this topic

Bai free_steaua.

Gandind prin absurd ca strangi oameni ,te duci , canti impotriva ungurilor.

Tu iti dai seama ce amenzi si ce dosare penale luati?

Daca s-a facut atat scandal pentru un banner la meciul cu Ujpest, pentru un mars ce crezi ca s-ar intampla?

Bai free_steaua.

Daca s-a facut atat scandal pentru un banner la meciul cu Ujpest, pentru un mars ce crezi ca s-ar intampla?

Lasati-l, ma, omul e un fost utilizator al siteului, catalin_berceni pe numele sau. Daca il bagati prea mult in seama, vi se urca in cap.

Lasati-l, ma, omul e un fost utilizator al siteului, catalin_berceni pe numele sau. Daca il bagati prea mult in seama, vi se urca in cap.

Yey ...my old enemy :yes: inca te deranjeaza prezenta mea? naspa...

Bai free_steaua.

S-a facut pentru ca acel mesaj a fost "nestimtit" dar adevarat. Eu nu o sa fac nimic pe stadioane. Nu trebuie sa le fac bennere, cand o sa auda muzica nationalista romana prin Odorhei sau prin SF Gheorghe si ceva oameni ascultand, doar ei pot face pasul gresit....noi suntem in Romania si deocamdata putem sa ridicam drapelul oriunde in tara asta. Din cate nu s-a auzit prin presa, primarul din SF Gheorghe a scos drapelul de la primarie pentru ca Tribunalul European a considerat ca nu este obligatoriu.

Nu mai vorbesc de proiectele privind limba maghiara in tinutul secuiesc.

Pt oameni ca astia trebuie sa existe si cineva care sa le reaminteasca pe ce meleaguri sunt ei acum.

Cat despre sanctiuni, o sa ne limitam doar la deranjarea linistii publice in actiunile oficiale.In restul o sa riscam mai mult, dar o sa ne gandim de 10 ori inainte.

Edited by Free_Steaua

Te-am vazut @Free_Steaua la miting,protestai de zor!Tu erai baba aia in verde? :whistle:

Unde iti era trupa de gherila? :hmmm:

Te-am vazut @Free_Steaua la miting,protestai de zor!Tu erai baba aia in verde? :whistle:

Unde iti era trupa de gherila? :hmmm:

In Portugalia sunt glume la fel de seci ca la Englezi? Eu n-am vorbit de nici un miting, insa tu ma vezi la el. Bine ca esti peste hotare, a mai crescut Iq-ul pe cap de locuitor in Romania o data cu plecarea ta. Sper sa nu te repatrieze nimeni :bananadance: pentru ca daca nici un atac la persoana nu poti sa-l faci, nu poti ajuta cu nimic Romania si nici vreun cetatean de aici.

Update:

AISS a castigat procesul cu Becali si toti abonatii sunt liberi sa intre in peluze. Un lucru pe care il aplaud si-l consider ca o realizare buna(asta sa vedeti voi ca nu sunt impotriva AISS si doar contest niste practici).

Edited by Free_Steaua