Sign in to follow this  
Followers 0
i0nutz83

Divizia A - Procesul Etapei

483 posts in this topic

Si tu, Sergiule.]

Etapa 32

roby29steaua 1 - 2 danny_racari_92

Frumos meci. Felicitari !

Edited by RobYnho

Etapa 33

s3rgyu_adriano_13 3 - 6 roby29steaua

Etapa 34

danny_racari_92 v s3rgyu_adriano_13 4-6

Mai am cu f1or sper sa ne gasim :)

Ti-e frica? :P Oricum esti campion , daca tot s-au jucat ce mai conteaza? Cand face clasamentul mai pune astea 2 meciuri.

cam imi e ca nus ce ai facut tu,ca parca daca castigai tot erai 1 punct in fata :P

cam imi e ca nus ce ai facut tu,ca parca daca castigai tot erai 1 punct in fata :P

L'am ars eu. :D

Stai linistit ca am avut un final slab de sezon :D Dar totusi sezonul a fost multumitor :P Hai mai repede cu urmatorul . Un clasament si sa dam drumul la alegeri

In seara asta o sa anulez tot ce nu s-a jucat iar vineri seara o sa pun clasamentul final.

LE Nu mai postati niciun rezultat. Am pus meci pierdut cu 3-0 de ambii jucatori la tot ce nu s-a jucat.

Edited by f234567k

b) In cazul in care nici unul din jucatori nu se prezinta in intervalul stabilit de organizator si nu informeaza in prealabil supervizorul diviziei A asupra faptului ca doresc amanarea, meciul va fi anulat fara posibilitatea de rejucare, iar ambii jucatori penalizati cu cate 3 (trei) puncte.

Olala . PAi la cate meciuri nu s-au jucat in termen , in timpul campionatului , cred ca terminau cu minus multi. Lasa asa , terminam sezonul asta , si daca se vrea , in sezonul viitor strictete maxima

pai nu e corect pt cei care au jucat la timp,poate au pierdut,dar asa isi pot alege echipa mai buna :P

Ne-a mai pacalit o zi cu clasamentul :P

Sper sa il avem maine si dam si noi drumul la alegeri o data. Ca acu vine vacanta si sa vezi cum plecam toti

Nu v-a pacalit,a stat aseara pana la 2 sa puna rezultatele pentru toate etapele si sunt ceva meciuri la fiecare din cele 34 de etape.Sa faci calcule cu anulari si toate cele e greu.Faceti un efort si tineti-va mai multi evidenta,chiar daca,oficial,peridrome face clasamentul.Si jucati etapele la timp.

Propun sa se mareasca termenul la 6-7 amanari,sa fii exclus la 4-5 consecutive cu 3-0,dar sa se respecte.Bineinteles,daca nu aduci invoiala la moderator.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0