bogdan_p

Ce Vreti Sa Stiti Despre ALSS?

383 posts in this topic

Mai bine la matineu nu? :thumbdown:

Infinit mai bine. :thumbsup:

@Marius: am scris inainte de-a postat tu. :)

Edited by 1on

Inainte sa dau cu parul am asteptat meciul de aseara,cum ne-au indrumat stimabilii nostri colegi ,pentru a a-mi expune si eu o parere despre aceasta asociatie. Mi-au intarit convingerea evenimentele de aseara. Pana la urma era previzibil deznodamnatul.

Nu mai vreau sa stiu nimic despre ALSS, ca sa raspund si eu la titlul topicului.

Fuse si se duse!

Ma rog fiecare cu parerea lui..... ''Dragostea pt culori este mai mare decat ura pt conducatori''

Adica ai iubi mai mult un titlu de campion patat cu rahat si luat pe nemerit decat placerea de a vedea o echipa curata care joaca si de placere, si pentru fani, si cu un management profesionist?

Daca intradevar iubesti Steaua, ar trebui sa-ti dai seama ca prin aceste proteste vrem numai binele echipei. Nu ne intereseaza un titlu de campioni cumparat cu valize. In schimb, cei din nord sunt platiti de Becali pentru a atrage la ei mai multi necunoscatori care inca mai cred ca aceasta echipa este a suporterilor, ca sa-i plateasca lui Becali banii pe bilete.

Si repet: Tu nu iubesti Steaua acum, iubesti echipa unui singur om, echipa lui Becali. Asta nu mai e Steaua, e doar o echipa jalnica foarte mult mediatizata si umflata in valoare de presa care poarta ilegal numele si culorile clubului Steaua, iar prin protestele astea speram sa aveam din nou Steaua pe care o stiam, sa o eliberam, sa o exorcizam de acest drac pe nume Becali.

Becali isi plateste suporterii sa-i incurajeze echipa! Ii cumpara ca pe niste oi si le ordona sa behaie pentru a atrage si mai multe oi.

Ce castigi tu daca Fc Steaua ia campionatul? Satisfactie? De ce? Becali a si declarat ca asta e echipa LUI si face numai ce vrea el. Daca e numai echipa lui, de ce te-ai bucura? Nu ti-e dor de echipa tuturor ?

Noua chiar ne e dor de echipa tuturor!

Cat despre ALSSR... cu cat sunteti platiti la fiecare meci? Sunteti de fapt condusi de puscariasul mustata?

Edited by Fan FC Steaua

. cu cat sunteti platiti la fiecare meci? Sunteti de fapt condusi de puscariasul mustata?

o sa iti zic eu pe privat :hypocrite:

bai baieti dupa ce ca situatia e destul de tensionata toate discutiile astea,supozitiile si reactiile o tensioneaza si mai mult.poate ca ar trebui inchis topicul asta!si ma intreb mai mult asa retoric,daca am un tovaras care sta la PN si eu la PS asta inseamna ca s-a vandut sau ca a luat bani?oarecum reactia lui hooltras este indreptatita pentru ca nu stiu daca tu,particularizez,fan FC Steaua,ai vreo dovada ca a primit el bani sau stii ca are un avantaj dupa acest "pact".pe bune ca ar trebui s-o lasati mai moale! bafta in continuare tuturor! :beer2:

jignirile si acuzele au mers prea departe. O sa sterg tot ce nu are treaba cu ALSS_ul de acum.

Edited by Bogdan

Guest
This topic is now closed to further replies.