se7en

Seriale

65 posts in this topic

loc de schimbat pareri in privinta serialelor.

in prezent urmaresc House si Rescue Me (Operatiunea de salvare). cu primul sunt la zi, pe al doilea l-am luat ieri ca sa-l urmaresc de la inceput. ambele sunt de nota 10, desi actiunea din House poate parea destul de previzibila, insa sezonul actual e chiar foarte bun. urmatorul pe lista ar fi Dexter, sau chiar Criminal Minds.

Am auzit ca este posibil ca prin aprilie sa apara sezonul 5 la Prison Break. Stie cineva ceva de chestia asta? Oricum, ramane tata lor serialul asta.

nu cred ca mai apare. A murit, s-a dus.

Dexter, genial serial.

Heroes. Destul de dragut dar deja au dat-o si ei in labareala.

o sa incerc sa ma uit la tru` blood

Sezonul 1 din Prison Break a fost fantastic.

Sezonul 2 a fost bun.

Sezonul 3 a fost submediocru iar sezonul 4 a fost o catastrofa. Nu mai stiau aia cum sa bage rasturnari de situatie printre rastrurnarile de situatie bagate deja. Au fortat nota. Au luat ceva foarte bun si l-au stricat ca sa faca mai multi bani.

Daca se opreau la sezonul 2 ar fi fost fara dar si poate unul din cele mai bune seriale din totdeauna. Asa e doar unul bun.

Inca un sezon ar insemna distrugerea completa a serialului.

p.s. Curios faptul ca, dintre toti actorii, doar Robert Knepper(T-bag) se pare ca a dat lovitura. Omul se pricepe de minune la roluri negative si e intr-adevar un actor super.

Edited by Adrian

Seria Mihaela.

LOST!

Asta e o labareala imensa. Dupa 3 sezoane deja m-am plictisit sa vad acelasi episod cu alte scene.

Va recomand un serial de comedie extraordinar, desi probabil majoritatea o stiu: Two And a Half Men.

Edited by Ronnie

Tanar si nelinistit. :bananadance:

E bun? Ca ma apuc si eu de el. :))

Va recomand un serial de comedie extraordinar, desi probabil majoritatea o stiu: Two And a Half Men.

La asta ma uit eu acum. Nu prea am avut timp de seiale in viata mea, dar isi vor face locul.

Bai, mie mi-a placut si Kyle XY.

Prison Break si in viitor House

Prison Break mi se pare genial , e foarte bine conceput.Am vazut toate cele 4 serii cu interes maxim :D

Asta e o labareala imensa. Dupa 3 sezoane deja m-am plictisit sa vad acelasi episod cu alte scene.

mda..fiecare cu parerea lui.

@Lari

Kyle XY, destul de bun la inceput, dar la sfarsit e cam exagerat si se termina brusc.

Momentan urmaresc: Supernatural, Heroes, V, Flashforward, Smallville, Lost si Chuck.

Iar dintre seriale incheiate am urmarit: Prison Break, The 4400 si Rome.

Momentan urmaresc : House M.D, Supernatural, Heroes, Criminal Minds, Scrubs, Band of Brothers, Two and a half men si Weeds. In trecut am vazut : Dexter, Prison Break, The 4400, The war at home si putin din The Penguins of Madagascar.

Band of Brothers este o mini-serie HBO din 2001, absolut geniala, in martie o sa apara una noua, cred ca ati vazut si clipuri publicitare pe HBO, se numeste The Pacific.

Californication e genial de tot. Un alt serial foarte captivant este Fringe.