Virgil

Steaua - Fc Vaslui 2-1 (0-1)

130 posts in this topic

Auziti, daca cineva din provincie, cum sunt eu, vrea sa vina la meci, poate intra daca ii cumpara altcineva bilet? Sau biletul trebuie luat neaparat cu buletinul meu?

neaparat cu buletinul tau! multumita creditorului!

Asa cum credeam :thumbdown: banuiesc ca si la meciurile din Europa League se aplica aceeasi prea-stralucita regula, nu? Ca la meciul cu Twente as putea veni din timp sa-mi iau bilet sa-i urez de bine creditorului. Oricum, ms pt raspuns.

Asa cum credeam :thumbdown: banuiesc ca si la meciurile din Europa League se aplica aceeasi prea-stralucita regula, nu? Ca la meciul cu Twente as putea veni din timp sa-mi iau bilet sa-i urez de bine creditorului. Oricum, ms pt raspuns.

e bine sa vina cat mai multi care nu sunt interzisi care sa ureze de bine ciobanului.macar atat. (off topic : ideea e sa ne strangem si la Craiova macar cati am fost la ploiesti. stie cineva cand o sa fie meciul ? pe 5 sau pe 7 ?) :beer2:

Eu in locul vostru nu mai mergeam pe stadion chiar daca nu eram intrezis, pe cioban il doare in cur ce se spune din tribune, pe el in doare cand nu se vand bilete.

Edited by NICKSTELIST SI DUPA MOARTE

o sa ramana la nivelul de farsa pentru ca nu se va realiza lucrul asta,daca vor sa-l conteste pe cioban, sa o faca acolo la ei in groapa

acum 1 luna cand am vazut ca sunt interzis odata cu multi altii i-am spus unui prieten ca o sa se ajunga sa intre cainii pe Ghencea si sa isi bata joc de noi.Oricum nu cred ca au sange-n **** sa faca asta.

Edited by spiridusu

Maine seara incerc sa intru cu niste torte sa vdm pot sa ii pacalesc pe taranii aia de la bgs :D:D:D:D :X

la cat e meciu?

off-topic-stie cineva la cat e meciu barca-madrid si pe ce post :D?

la cat e meciu?

off-topic-stie cineva la cat e meciu barca-madrid si pe ce post :D?

Steaua - Vaslui, ora 20:00, Antena 1.

Barcelona - Real Madrid, ora 20:00, Digisport.

Steaua - Vaslui, ora 20:00, Antena 1.

Barcelona - Real Madrid, ora 20:00, Digisport.

Uraaaaaaaaaaaaaaat :cursing:

Steaua - Vaslui trebuia sa se joace in seara asta, dar nu a vrut Gheorghe pentru ca era in campanie electorala... :crazy:

Daca e sa vn vrun dinamovist ATUNCI SA NE PISAM PE EI CE SA NE FACA SA NE SUGA DE PL

Ar trebui cum s-a intamplat si la meciul cu Alba-Iulia, la sfarsit, baietii nostri interzisi sa fie afara in fata stadionului, fie pt catelusi, fie pt alte lucruri.

Cam asa ar fi bine...Mai dai incolo de dinamovisti,sa isi vada de treburile lor...

Da,era mai bine de era meciul cu Vaslui azi...

Ba voi ati facut o obsesie pt caini ??? :ce_oameni:

Acum nu mai veniti la meci de frica ? ...

Stati linistiti ma

Steaua - Vaslui . Asta se discuta aici .

Ne-o trage vasluiu' rau...parerea mea

Edited by RaMs3s

Ne-o trage vasluiu' rau...parerea mea

La cum ne prezentam acum,asa s-ar parea.Dar cine stie,poate are mila Lacatus de noi...Desi pentru Jiji n-ar cam trebui...

Am si eu o intrebare pentru cei care au fost mai des la acest meci.

Conform articolului http://www.steauafc.com/ro/articole/bilete...aslui28noi2009/ :

De asemenea, pensionarii, studentii si elevii vor beneficia de acces GRATUIT la acest joc.

Reamintim ca accesul in stadion se face numai pe baza biletului si a cartii de identitate a persoanei care le prezinta la intrare.

Programul caselor de bilete incepand cu 26 noiembrie va fi urmatorul:

Joi, 26 noiembrie - 10:00 - 18:00

Vineri, 27 noiembrie - 10:00 - 18:00

Sambata, 28 noiembrie - 10:00 “ 18:00

Duminica, 29 noiembrie - incepand cu ora 10:00

Insa in articolul http://www.steauafc.com/ro/articole/anunti...ratuite_vaslui/ scrie

Astfel, le amintim suporterilor care fac parte din aceasta categorie ca mai au la dispozitie doar zilele de miercuri (18 noiembrie) si joi (19 noiembrie), intre orele 10:00 si 18:00, pentru a intra in posesia biletelor gratuite.

Intrebarea mea este: Daca eu ma duc maine de dimineata cu buletin si carnet de student pot sa imi iau bilet GRATUIT ?

Multumesc anticipat

mi-am luat eu bilet dinala in perioada 16-19 si scire pe el ca meciu e pe 28 , ora 20:30.

De caini are cine sa se ocupe..

Oare?

Oricum nu vin cainii, acum ascultam ce scrie ala in fanatik. :-j Eh si chiar daca ar veni, ne-ar umili si gata. :)

Edited by BAF-kimi

Meciul va fi condus de o brigada de arbitri din Franta, avandu-l la centru pe Philippe Kalt.

Oare?

Oricum nu vin cainii, acum ascultam ce scrie ala in fanatik. :-j Eh si chiar daca ar veni, ne-ar umili si gata. :)

prietene parerea mea e sa iti vezi de treaba ta si punct.nu mai fa tu senzatie pe aici

Da ma, da nimeni nu a vrut sa dea un anunt pe prima pagina sa ne strangem in fata stadionului cei interzisi, niste plzde... :-j

p***a esti tu prietene

S-au strans pe topicul asta toti ultrasii de tastatura...aici ma includ si pe mine.

Pun unii aici niste intrebari de te ia durerea de cap. Voi credeti ca liderii sau adevaratii ultrasi va vor raspunde pe forum unde se vor strange, cati se vor strange sau ce vor scanda?!

Cei care nu sunteti interzisi, incercati sa va procurati bilet pentru meciul de maine, pardon, azi, si vedem pe stadion unde o sa ne grupam sa-l muim bine pe il ciobandante.