Sign in to follow this  
Followers 0
sabin1307

article_10217

19 posts in this topic

ce misto e articolul asta! speram sa iesim invingatori la majoritatea meciurilor

(17). Artiom Bondarev 25j, 5goluri, 7 pase, 12 puncte, 32 minute de eliminare.

Iata un "extras" din fisa fostului jucator al Stelei, care infatiseaza performantele sale din acest sezon, in tricoul echipei Neman Grodno (loc 6 in ierarhia la zi din campionatul Belarusului).

care mergeti la vrun meci add la id vreu sa merg si eu si nu am cu cn :D

Edited by bodanelu

CITAT
redbluesorin:

sambata in sala extreme nu ai precizat sportul ???

Volei.

Nici eu nu stiam. Am dat cautare dupa Divizia A1.

Apropos de volei. Am vazut zilele astea cateva meciuri de volei pe Eurosport, de la un turneu in Japonia. Cateva meciuri de volei feminin, iar acum au inceput meciurile de volei masculin.

Superbe!

Astazi a fost Cuba - Polonia la masculin.

Si cand te gandesti la "formatorii de opinie" de la canalele romanesti de sport.

GSP sau sport.ro.

Invita in studio niste fosti bisnitari, sau fosti militieni, apoi ii suna pe altii la telefon, si incepe balacareala.

Ti-e si sila de asemenea televiziuni.

La mine acasa, de pe un televizor, GSP a "zburat" pe undeva pe la coada listei canalelor. Mai trebuie sa ma ocup si de celalalt televizor, ca acolo nu am avut inca timp de el....

Edited by Kreator

si totusi , facem ceva?

ne miscam...

hai peste catei la polo ...

si la baschet , ca le vin fratii:)

AISS si peluzele astept confirmarea ;)

super!dupa ce sapt trecuta am fost la volei,baschet si fotbal(Steaua II) vreau ca weekend-ul asta sa merg neaparat la polo si handbal

hai Armata!

Edited by oop

CITAT
sabin1307: Deci cu siguranta nu la vot.
Ba da, si la vot. Cu cat mergem mai multi, cu atat ii scade procentul gibonului piperian. El are un numar fix de retarzi care-l voteaza plus oamenii pe care i-a ajutat si care, desi nu-s de acord cu manifestarile lui, il voteaza simtindu-se "datori".

Pare ciudat dar e greu de stiut cum te simti dupa ce ti-a platit cineva operatia, fie el si...Becali. Sper sa nu ma intelegeti gresit, nu apreciez "crestinismul" laudarosului.

Spun doar sa mergeti sa votati cu oricine altcineva vreti voi, inclusiv cu 2 candidati=vot nul, orice vot face numarul de voturi al lui Boier Cacareaza sa reprezinte un procent mai mic din total! Valabil calculul si pentru fratele Kelemen sau Kelutzu cum il alinta apropiatii, poate le mai trece antiromanismul cand se vor vedea cu 2%. Forza Steaua! Vinde, pleaca, emigreaza!

Edited by Ion Ciobanu

CITAT
redbluesorin:

ms.............oricum te felicit pt ideea de a face ACEASTA RUBRICA (foarte utila inainte de wkd)...........de la mine ai 5 pct. mereu

Nu eu am facut aceasta rubrica...

Eu chiar a trebuit sa dau cautare ca sa ma lamuresc la randul meu despre ce sport este vorba....

cu Divizia A1.

@ Ion Ciobanu

Procentele candidatilor se calculeaza ca parte din voturile VALABIL EXPRIMATE, si nu ca parte din totalul voturilor.

Un vot nul are efect ZERO asupra ciobanului.

Mai bine votati cu un necunoscut, care sa ajunga la acelasi rezultat in procente cu Principele Cacareaza, sau chiar sa il depaseasca.

Asa puteti sa il loviti cel mai tare!

NU va anulati votul!

Votati VALID!

Daca nu va prezinta incredere nici un candidat, atunci votati un candidat necunoscut, dar votati VALID!

CITAT
oop:

super!dupa ce sapt trecuta am fost la volei,baschet si fotbal(Steaua II) vreau ca weekend-ul asta sa merg neaparat la polo si handbal

hai Armata!

merge cineva azi la polo ? la 16:30 ?

Golurile hocheistilor au fost izbutite de Emelyanenko, Pascaru, Zabludovsky (2), Nicolescu si Butochinov (2).

Progym -Steaua (meci 2) 0-3 dupa doua reprize.

CITAT
Kreator:

Procentele candidatilor se calculeaza ca parte din voturile VALABIL EXPRIMATE, si nu ca parte din totalul voturilor.

Corect, am spus o prostie. Am inteles ca are o surpriza neplacuta razboinicul luminitei la vot.

Sign in to follow this  
Followers 0