wnsic

Transferuri Iarna 2009-2010

844 posts in this topic

Adrian Mihalcea: "Mă crucesc cind vad că Steaua a apelat la Tall"

E invidios Mihalcea pe Tall :)

Ceea ce vreau sa remarc este ca cipriotii sunt in urma cu tot! Ei isi pun in 2010 intrebarea :"Ce se intampla la Steaua?"

Sper ca Mihalcea sa aiba dreptate in privinta fundasului senegalez.

Exact ce-mi doream acum,un jucator submediocru precum acest Tall.O clasare inafara podiumului este vitala in acest an si cred ca asta-l va determina pe cioban sa plece in vara cu tot cu jucatorii imprumutati.

Sperantele ciobanului sunt legate de o eventuala participare in grupele C.L.,intr-o incercare disperata de a se redresa d.p.d.v. economic.

STIU ca sfarsitul acestei negre perioade in istoria clubului este aproape,avem nevoie doar de un dram de noroc(conjuncturi favorabile) pentru a fi

"IARASI CE-AM FOST SI MAI MULT DECAT ATAT"!

Nu-i nimic! Troll asta face cat Goian, Ghionea si Baciu la un loc. Troll e cel mai tare fundas! Troll fuge repede! Troll e stalpu-la aparare! Troll trage bine cu capu-la poarta. Troll va fi finul lui ne-a Georgio Mecali. Troll e negru. Oare l-au luat pe Troll asta pentru ca doarme cu biblia sub perna?

Baciu sta 3, din pacate... era darnic cu pasele catre atacantii adversi. Lui geegee ii plac oamenii cu inima mare, iar Baciu a aratat ca se poate. La fel cum a fost si Nicolita cu Real Madrid, a dat si el un gol pentru ei pentru ca le era mila de ei. Si a fost iubit si mai mult de geegee dupa acel gol.

Nu-i nimic! Troll asta face cat Goian, Ghionea si Baciu la un loc. Troll e cel mai tare fundas! Troll fuge repede! Troll e stalpu-la aparare! Troll trage bine cu capu-la poarta. Troll va fi finul lui ne-a Georgio Mecali. Troll e negru.

El va centra, el va da cu capul.

daca a fost luat cu 70k acum si 130 in vara e clar ca e jucator submediocru :))

Ai vazut macar o repriza in care joaca?

Daca nu, taci, si vorbeste dupa primul meci... nici eu nu prea il vad bine, dar sa asteptam.

@Daniel-ionut

tu si stochita , credeti ca jucatori de 100k din cipru , sunt super jucatori . sa nu o bagi pe aia cu kapetanos , ca grecul venea de la aek athena nu de la o echipa mediocra din cipru .

daca vrei jucatori care chiar au sanse sa fie buni , angajezi scouteri ( nu , Mache si Argaseala nu sunt scouteri) si ii trimiti prin africa , oriunde sa urmareasca meciuri "live" cu jucatoru in cauza .

PS : vad ca ai sperante ca poate fi bun . astepti titlul 24 ?

Au fost multi jucatori adusi pentru 10.000, 40.000, 100.000... si s'au dovedit a fi chiar niste jucatori foarte buni. (nu la Steaua)

Dar eu nu comentez despre jucatori inainte sa ii vad la treaba si punct.

Da cu asta a spus tot :))

Sunt multi jucatori mai buni in Liga a II a decat Tall si Parpas si noi i-am luat pe ei.Era anu trecut la U Cluj Cordos si noi tot o tineam cu Tudose care e bulevard la fiecare meci in care el e titular.Sunt multi jucatori buni in Liga aIIa trebuie sa ai ochi sa ii vezi.

Da cu asta a spus tot :))

Sunt multi jucatori mai buni in Liga a II a decat Tall si Parpas si noi i-am luat pe ei.Era anu trecut la U Cluj Cordos si noi tot o tineam cu Tudose care e bulevard la fiecare meci in care el e titular.Sunt multi jucatori buni in Liga aIIa trebuie sa ai ochi sa ii vezi.

Cate meciuri ai vzt tu cu Tudose titular? 2,3,4?Decat cu tall si parpas mai bine cu Al.Iacob si Tudose

Edited by zloty

FC Steaua 2003 NU trebuie sa iasa nici macar pe 2 anul acesta. Este foarte important. O sa vedeti. Cer ca moderatorii sa ma baneze daca ma voi insela. :)

E mai bine sa iasa totusi pe 2. Cu coeficientul facut praf de "stralucitele" prestatii din ultimii 3 ani, nu cred ca avem vreo sansa sa evitam echipele puternice. SPer ca Jiji sa se amageasca si sa bage bani in echipa - apoi sa iasa praful ratand calificarea. Sa fie paguba oligofrenului si mai mare.

Decat cu tall si parpas mai bine cu Al.Iacob si Tudose

In sfarsit cineva care imi impartaseste ideea :D

+1

Decat Tall si Parpas mai bine Tudose , Alexandru Iacob si Mustata pe dreapta.Avem tineri buni la echipa a IIa dar cine sa ii vada ?

Si Ninu pe dreapta, chiar daca e praf pe faza defensiva...

Ninu joaca chiar in acest moment pentru Farul Constanta, unde sa joace pe dreapta? :D

Ninu joaca chiar in acest moment pentru Farul Constanta, unde sa joace pe dreapta? :D

Si a jucat destul de bine pentru Faru.