Sign in to follow this  
Followers 0
i0nutz83

Divizia A - Procesul Etapei

800 posts in this topic

p.s.

Am verificat personal toate postarile lui Doctor Love, toate cele 427 de postari sunt in sectiunea FIFA. E destul de clar ca omul nu are activitate pe forum si, deci, nu ar trebui sa faca parte din acest campionat.

Nu e corect ca el sa joace in timp ce utilizatorii ca si Cozmin, stelisti adevarati care nu sunt aici doar cu scopul de a juca fifa, sunt jigniti aici si nu pot sa joace din cauza ca nonstelistii le iau locurile.

In acest sens.

Intr-adevar, cei mai multi dintre ei nu sunt activi si pe alte sectiuni. Din sezonul trecut selectia este mult mai aspra, se intra doar pe baza de vechime.

N-ar fi greu sa renuntam din mers la personajele care stau pe forum doar pentru fifa...

Propun ca si alti useri sa fie verificati de pe acest thread.

Nici eu si nici alti moderatori nu vrem sa stricam acest campionat. Multi oameni au muncit ca sa il tina cum trebuie si functioneaza de cativa ani buni foarte, foarte bine. De aia vor sa vina tot felul de oameni, stelisti sau nu, sa joace aici.

Repet, noi nu vrem sa stricam nimic. Insa nu vom permite sa fim luati la misto si sa isi bata joc de noi(ma refer la stelisti, nu la moderatori) niste unii care au ca singur interes jocul pe computer.

Ionut e zeu aici. El hotaraste ce si cum si, daca a indoit un pic regulamentul pentru voi, ar trebui sa fiti recunoscatori si sa faceti in asa fel incat sa nu existe probleme. Ati putea chiar sa il ajutati(stiu ca unii dintre voi o fac deja). Aveti orgolii si vreti sa va injurati? Faceti-o pe privat. Aveti pareri diferite despre ultrasi? Spuneti asta in sectiunea unde se discuta astfel de treburi, nu aici, ascunsi, ca niste femei. Si, fara suprare, unele pareri sa vi le tineti pentru voi. Ca nu ati facut voi nici macar 1% pentru echipele cu care tineti cat au facut ultrasii de care voi va bateti joc acum.

Asa, doar ca o intrebare... Cand va incepe sezonul cel nou ma voi putea inscrie si eu? Am net bun, toate cele. Joc meciurile fara amanari, si nu ma supar sa aleg chiar ultimul echipa.

Deja sunt doi doritori pentru editia viitoare. Cum se va proceda? Cei care vor termina pe ultimele locuri ne vor parasi? :D

________

mi-au ramas doua etape nejucate. cei doi au probleme cu pc-ul. daca nu le amana ei, le aman eu in contul meu.

Edited by f234567k

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :chair: .

Etapa 18

blind1ro vs. julica_maniaku 4 - 1 .

Etapa 20

Blind1ro vs. Niculaeflorinel 1 - 2 .

Etapa 21

Quitarr vs. Blind1ro 2 - 0.

Etapa 22

Ronaldo_0201 vs. Blind1ro 1 - 1 .

22 7 3 12 38-40 24 puncte.

Etapa 23

Blind1ro vs. sory_2812

O aman in contul meu daca nu jucam pana la ora 22.Nu ne-am sincronizat,si nu prea l-am mai vazut pe Sory,doar niste mass-uri.

Edited by blindica

Draga Adrian, observ ca neuronul tau a fost foarte ocupat in ultima vreme. Ma bucur totusi pentru tine ca recunosti ca ai gresit si nu ai sanctionat atunci cand trebuia sa o faci. E un mare pas inainte pentru tine. Daca nenea Cozmin ar fi citit regulamentul de pe forumul de fifa, n-ar fi avut probleme dar tu nu poti sa faci diferenta intre ceea ce cade sub incidenta regulamentului si ce nu. Din punctul meu de vedere, esti cel mai slab moderator pe care l-am intalnit pe forumuri. Este o zicala foarte potrivita pentru tine " Mai bine taci si sa creada lumea ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala"

Ma refer aici la greseli elementare de logica si de interpretare a regulamentului.

Am dreptul sa fiu pe acest forum. Daca te interesai inainte sa apesi pe taste, ai fi aflat de la "zeul ionut" ca regulamentul nu a fost mereu in aceasta forma. Astept sa apara precizarea conform careia sa nu am dreptul de inscriere intr-un nou sezon daca sunt activ doar la sectiunea de fifa.

Vad ca jumatate din postarea ta mi-ai dedicat-o mie. Desigur, nimic din ce scrii tu nu ca am facut sau nu, nu intra in dezacord cu regulamentul insa e bine de stiut ca aceste lucruri le-ai luat la cunostinta, chiar daca nu te-ai prea priceput tu sa le judeci.

ionutz e mai mult moderator aici cu numele, fiind absent majoritatea timpului. Observ din postarile sale ca e si un pupincurist de prim rang, probabil asa a si devenit moderator. La mai mare i0nutze!

Daca cineva contesta faptul ca sunt stelist sa aduca dovezi, nu vorbe. Faptul ca nu imi petrec timpul citind si postand pe acest forum, nu inseamna ca nu fac parte din fenomenul Steaua. Si dupa cum vad ca vorbesc si judeca moderatorii, ma si felicit ca nu postez aici.

Doctorul in iubire nu va mai posta aici vreo 30 de zile. Asta pentru ca, in loc sa aprecieze faptul ca i0nutz le-a permis tuturor indivizilor ca el sa se inscrie aici, face pe desteptul si-l jigneste.

Edited by MoWeed

Daca te interesai inainte sa apesi pe taste, ai fi aflat de la "zeul ionut" ca regulamentul nu a fost mereu in aceasta forma. Astept sa apara precizarea conform careia sa nu am dreptul de inscriere intr-un nou sezon daca sunt activ doar la sectiunea de fifa.

Evident tu esti un prost cu gura mare care habar nu are despre ce vorbeste si spera ca oamenii sa il creada.

Imi pare rau pentru tine, fostule jucator de fifa din acest campionat, dar nu stii regulamentul. Ionut a scris foarte clar la inceputul acestui nou sezon niste cerinte pe care toti cei care vor sa joace in acest campionat trebuie sa le indeplineasca.

1. Sa fie stelisti.

2. Sa fie activi pe forum. NU PE ACEST TOPIC!

Dovada:

FCSteaua.ro declara deschisa sesiunea de inscrieri pentru - probabil - ultimul sezon de fifa 2009.

Startul noului campionat va fi dat in jurul datei de 15 iulie.

cerinte obligatorii:

- seriozitate, varsta minima 18 ani

- vechime forum minim 1 an + activitate pe forum

- jocul fifa 2009 instalat fara patch-uri, addon-uri, prostii

- ip rootabil

- conexiune buna la net

- id de messenger

Mi-a luat ceva vreme sa il caut dar nah...gasit.

Daca cineva contesta faptul ca sunt stelist sa aduca dovezi, nu vorbe. Faptul ca nu imi petrec timpul citind si postand pe acest forum, nu inseamna ca nu fac parte din fenomenul Steaua. Si dupa cum vad ca vorbesc si judeca moderatorii, ma si felicit ca nu postez aici.

Gresesti prietene. Eu nu trebuie sa demonstrez ca tu nu esti stelist. Tu trebuie sa demonstrezi ca esti. Ca sa poti juca aici. Faptul ca nu te intereseaza nimic de pe forumul Stelei in afara de FIFA e o dovada destul de clara ca nu te intereseaza Steaua.

ionutz e mai mult moderator aici cu numele, fiind absent majoritatea timpului. Observ din postarile sale ca e si un pupincurist de prim rang, probabil asa a si devenit moderator. La mai mare i0nutze!

Si, din moment ce aceasta e parerea lui despre Ionut si despre cei care conduc acest site, eu zic ca ar trebui sa ii facem o favoare si sa il banam definitiv de pe site. Evident, totul tine de Ionut. Daca tu crezi ca merita o sansa, omul nu o sa fie banat. Desi, eu ma indoiesc ca, la ce prostie, tupeu si cocalarism are in el, se va schimba.

p.s. Verificand postarile lui, am gasit una foarte interesanta in care baiatul ii lua apararea unui dinamovist care a fost exclus de la fifa. Interesant! Un stelist adevarat, nu am ce zice.

Nu stiu ce va decide i0nutz, dar pot sa va garantez ca 30 de zile nu va mai putea posta nimic :D

Hai cu etape, Calineeeee ! :))

Sa vedem daca o sa aibe bunul simt Doctor, sa ne trimita si noua rezultatele din excel ca sa putem continua cu clasamentul.

Edited by RobYnho

Evident. Te asteptam si pe tine sa inmultim cooperativa. :D

Pe mine nu ma ajuta calculatoru'. Da' daca o sa faceti vreo Liga ceva si aveti nevoie de oameni in comisii, discutam...

Sign in to follow this  
Followers 0