Ronnie

Mihai Stoichita

129 posts in this topic

Antrenor Steaua. Pozele vorbesc singure:

401369072_vlcsnap-26686.jpg

1363638044_vlcsnap-27011.jpg

Stoichita.jpg

un rahat, un gay, un sclav, un ordinar, o oaie mai mare, un valet, unu ce ii suge puIa lu Gigi in timp ce Gigi ne-o suge noua.

Stoichita e femeia lui Becali!!!in pozele de mai sus e surprins cand-l inseala pe Jiji cu Ionescu sau Stancu !!! :D

Cel mai libidinos antrenor care a trecut vreodata pe la Steaua.

Prin venirea lui s-a intregit trio-ul scarbei vesnice,alaturi de pupa-n-cur argatseala si furuncul-din-Pipera.

Sper ca peste ani ,cand tot cosmarul asta va fi doar o amintire,sa fie arse toate pozele, arhivele,etc. care sa ne mai aminteasca vreodata de perioada asta neagra ca sufletul ciobanului!...

Stoichita e un jeg , e sclavu lu Becali.Daca era om cu caracter nu accepta la 2 dimineata slujba.

In prima poza apuca de instrument? In a doua poza musca de ureche? Cred ca se pricepe de minune la antrenat sentimente, si la sculat "moralul" jucatorilor.

Edited by Fan FC Steaua

In prima poza apuca de instrument? In a doua poza musca de ureche? Cred ca se pricepe de minune la antrenat sentimente, si la sculat "moralul" jucatorilor.

In prima poza mana pe picior,in a doua mana pe picior plus pupat!Iar a treia oara,un pumn in fata fraiere Stoichita!!! :D

Stoichita,cel ce se gandeste la economiile tale,la investitiile tale in vremuri grele!Daca nu crezi,intreaba-l pe Jiji ! :P

Edited by red&blue_boy

nu era nevoie de pozele alea ca sa ti se faca scarba de SCARPINCURISTUL fotbalului autohton. eu nu stiu cum vad unii ca echipa joaca mai ofensiv de cand a venit poponautul asta la echipa!

eu vad doar ca echipa nu mai joaca la fel de cursiv ca pe vremea lui Bergodi! vad ca jucatori care incepusera sa arate ce pot intr-adevar (Ionescu, Surdu, Stancu) nu mai joaca mai nimc cu astfel de "antrenor priceput"!

asa ca sper sa-l vad cat mai curand pe jegul asta scuipat afara din Ghencea

nu era nevoie de pozele alea ca sa ti se faca scarba de SCARPINCURISTUL fotbalului autohton. eu nu stiu cum vad unii ca echipa joaca mai ofensiv de cand a venit poponautul asta la echipa!

eu vad doar ca echipa nu mai joaca la fel de cursiv ca pe vremea lui Bergodi! vad ca jucatori care incepusera sa arate ce pot intr-adevar (Ionescu, Surdu, Stancu) nu mai joaca mai nimc cu astfel de "antrenor priceput"!

asa ca sper sa-l vad cat mai curand pe jegul asta scuipat afara din Ghencea

Pai nici nu aveai cum sa-i vezi pe Ionescu si pe Stancu ca sunt accidentati de o luna.

Iar pe Surdu, chiar nu vrei sa-mi spui ca tu il vezi pe ala fotbalist.

Las-o moarta.

Eu unul, sunt destul de multumit de jocul echipei, nu si de rezultate, dar cred ca Stoichita face o treaba destul de buna.

Sclav sau nu....un antrenor tot trebuia sa vina, ca altfel, doamne fereste ne trezeam cu Gigi pe banca....sau il aducea inapoi pe pedrazini....ala da lingator in cur.

Toata lumea stie care este e marea problema la club, nu Stoichita.

Parerea mea.

Nu e Stoichita problema de la club, cel putin nu cea majora. Dar, acest om trebuie injurat PENTRU CA a acceptat sa vina la Steaua, in miezul noptii, fara sa puna nici macar o intrebare. A fost precum acel caine caruia ii arunci un os. N-a stat nici macar o clipa pe ganduri si a inghitit tot ce i s-a servit, fara ca macar sa semneze o hartie prin care sa i se garanteze o anume siguranta la club. Omul asta l-a criticat pe Bergodi, si implicit Steaua, iar la cateva ore dupa demiterea italianului a fost prezent in Ghencea. Trebuie contestat si el alaturi de conducere pentru ca a ales sa se plieze pe chipul si asemanarea creditorului din loja.

E prezent la Steaua pe principiul "daca nu eram eu, oricum venea altul".

Pai nici nu aveai cum sa-i vezi pe Ionescu si pe Stancu ca sunt accidentati de o luna.

Las-o moarta.

ai uitat pasele de gol ale lui surdu pentru Stancu? asa altruism nu mai vezi in Romania. si altruismul asta a disparut de cand a aparut scarpincuristul!

Surdu a fost om de baza la inceputul sezonului asta. chiar daca l-am injurat in prima lui stagiune la noi, acum trebuie sa recunoastem ca joaca altceva. mai ales cu Bergodi antrenor...

ai uitat pasele de gol ale lui surdu pentru Stancu? asa altruism nu mai vezi in Romania. si altruismul asta a disparut de cand a aparut scarpincuristul!

Surdu a fost om de baza la inceputul sezonului asta. chiar daca l-am injurat in prima lui stagiune la noi, acum trebuie sa recunoastem ca joaca altceva. mai ales cu Bergodi antrenor...

Ai dreptate cu privire la Stancu si Surdu,chiar se intelegeau bine in joc pe vremea lui Bergodi.

"Sunt foarte atent! Sunt atent cu fotbalul și sunt atent cu fotbaliștii. Intră cine merită, cine trage mai tare la antrenamente, cine se antrenează mai bine... N-am făcut niciodată diferențe de vârstă. Dacă imi aduc aminte, in ultimul meci din Europa League, Bicfalvi a fost titular. Ochiroșii a fost accidentat, Onicaș - la fel. Tudose a evoluat 120 de minute in Cupă, cu Bistrița, și s-a descurcat foarte bine. Andrei Ionescu a jucat și el, dar a intervenit accidentarea, deci nu sunt probleme. Ei au crescut acum, nu mai sunt copii. Trebuie să imi pună probleme in alcătuirea primului «11», să intre in competiție cu cei mai vechi", a declarat, pentru ProSport, Mihai Stoichiță.

Tehnicianul a continuat apoi spunând că el colaborează bine cu Gigi Becali și nu crede că ar fi putut exista vreun scurtcircuit intre ei. "Sunt umil cu patronul, sunt umil cu toată lumea. Când mă sună, vorbesc cu dânsul. Îi spun ce probleme sunt la echipă, sunt deschis cu el. E normal să ii dau raportul patronului", a precizat antrenorul Stelei.

Sunt umil cu patronul, sunt umil cu toată lumea. E normal să dau raportul și sunt atent cu fotbalul

Mihai Stoichiță, antrenor Steaua

Mare caracter Pippi

La meciu cu alba iulia, domnul Limbi a dus degetu la bot si se uita spre tribune, gen gura ma. Eu las sfatui pe domnul Limbi ca mai intai sa isi bage degetu in popou lui si al ciobanului si dupa sa-l bage in guritza...taran prost vai de capu tau de limbist

Las-o moarta.

Eu unul, sunt destul de multumit de jocul echipei, nu si de rezultate, dar cred ca Stoichita face o treaba destul de buna.

Sclav sau nu....un antrenor tot trebuia sa vina, ca altfel, doamne fereste ne trezeam cu Gigi pe banca....sau il aducea inapoi pe pedrazini....ala da lingator in cur.

Toata lumea stie care este e marea problema la club, nu Stoichita.

Parerea mea.

Ai dreptate,se exagereaza aiurea la adresa lui Stoichita!

Sclav ne-sclav,aduna puncte,echipa e sus,isi face treaba!Fotbalul s-a jucat,se joaca si se va juca pe goluri...asta e valabil si pt perioada Bergodi aatat de regretata ...

E valabiul si pt Marius,e valabil si pt Hagi....Problema e in loja domnilor si in teren,nicidecum pe banca!

PS:pt fanii lui bergodi...cate derbyuri a castigat din 3?de fapt...sa o spun altfel....cate puncte a adunat in 3 meciuri acasa cu CFR,Unirea si javrele?alt antrenor umflat de presa.

daca nu dadea surdu pasa de gol, nu mai eram pe podium, nu?

daca Stoichita era antrenor nu mai ieseam din cupa Romaniei si europa league, nu trebuia sa facem egal acasa cu ultima clasata si nici nu trebuia sa castigam cu alta nou-promovata din cauza arbitrilor, nu?

Problema principala, da, e jegul de la loja. Dar nu e singura problema. Mai sunt Argaseala, mache, tache, cancelarul, Stoichita, teia Sponte, leo Strizu, radu paligora.

Dar daca se cara jegul, vor fugi si astia ca sobolanii.

PS:pt fanii lui bergodi...cate derbyuri a castigat din 3?de fapt...sa o spun altfel....cate puncte a adunat in 3 meciuri acasa cu CFR,Unirea si javrele?alt antrenor umflat de presa.

pentru suporterii de rezultat, Stoichita o fi 0.01% mai bun ca Bergodi.

pentru cei ce apreciaza munca de profesionist, caracterul, spiritul stelist, pentru aceia cred ca locul lui Stoichita este in cocina, langa Gigi si Argaseala, iar locul lui Bergodi este in galeria celor ce fac cinste Stelei adevarate!

parerea unuia care i-a vazut si pe Marcel Raducanu, si pe t Stoica, si pe Belodedici, si pe neaga, si pe Bostina, si pe Radoi...

Asta e,n-a castigat Bergodi vreun derby,nu zice nimeni ca e cel mai tare antrenor,dar barem a avut demnitate si profesionalism.Nu a zis ca Stoichita ca nu-l intereseaza vreo competitie,ca nu ies multi bani...Dar Stoichita e ecoul lui Becali...Ce ne mai miram...Cred ca-i da Jiji o prima speciala dupa meciul de aseara,ca le-a facut suporterilor semn sa taca.

pentru suporterii de rezultat, Stoichita o fi 0.01% mai bun ca Bergodi.

pentru cei ce apreciaza munca de profesionist, caracterul, spiritul stelist, pentru aceia cred ca locul lui Stoichita este in cocina, langa Gigi si Argaseala, iar locul lui Bergodi este in galeria celor ce fac cinste Stelei adevarate!

parerea unuia care i-a vazut si pe Marcel Raducanu, si pe t Stoica, si pe Belodedici, si pe neaga, si pe Bostina, si pe Radoi...

cu prima remarca nu sunt de acord!TOTZI ne dorim rezultate cu exceptzia unora de acum care vad in aceste rezultate (si pe undeva pe buna dreptate) succese ale ciobanului.

munca de profesionist?poate,caracter? poate..dar nu asocia ":spiritul stelist" cu mercenarii de pe banci! Il respect pe Bergodi insa in vbele lui de sclav,Stoichita,a spus o vba mare si anume ca daca nu venea el,venea altul!Si de ce sa nu fie un stelist,care vba aia a mai pus umarul la un titlu prin '98(cand ciobanul nu era),n-a antrenat nici tzigani(bergodi)nici javre(Zenga)!Eh,poate gresesc,dar nu putem vorbi aici decat despre un adevar absolut si acela e ca ciobanul trebuie sa plece!Restul e relativ...

SI ca tot ai adus vba de Raducanu ori Stoica,trebuie sa tzinetzi cont ca Steaua lui Neaga nu se va compara niciodata cu vreuna a primilor 2.Mai mult decat atat,parerea mea este ca intr-o asemenea pozitzie si cu un asemenea lot precum cel actual,nici mama lui mourinho nuj ar reusi cu mult mai mult decat antipaticul "Lippi".

O zi buna

cu prima remarca nu sunt de acord!TOTZI ne dorim rezultate cu exceptzia unora de acum care vad in aceste rezultate (si pe undeva pe buna dreptate) succese ale ciobanului.

munca de profesionist?poate,caracter? poate..dar nu asocia ":spiritul stelist" cu mercenarii de pe banci! Il respect pe Bergodi insa in vbele lui de sclav,Stoichita,a spus o vba mare si anume ca daca nu venea el,venea altul!Si de ce sa nu fie un stelist,care vba aia a mai pus umarul la un titlu prin '98(cand ciobanul nu era),n-a antrenat nici tzigani(bergodi)nici javre(Zenga)!Eh,poate gresesc,dar nu putem vorbi aici decat despre un adevar absolut si acela e ca ciobanul trebuie sa plece!Restul e relativ...

SI ca tot ai adus vba de Raducanu ori Stoica,trebuie sa tzinetzi cont ca Steaua lui Neaga nu se va compara niciodata cu vreuna a primilor 2.Mai mult decat atat,parerea mea este ca intr-o asemenea pozitzie si cu un asemenea lot precum cel actual,nici mama lui mourinho nuj ar reusi cu mult mai mult decat antipaticul "Lippi".

O zi buna

decat rezultate masluite, eu unul prefer retrogradarea (macar ne-ar ajuta sa scapam de cioban). Stoichita e la fel de stelist ca si becaliotul, adica deloc. daca interesul i-o cere, Stoichita se face si craiovean, si ce vrei tu.

Steaua lui Neaga era oricum mai aproape de Steaua adevarata decat ceea ce vedem acum.

eu cred ca si cu lotul actual, cu un antrenor adevarat (profesionist ca Bergodi) ajutat de o conducere administrativa adevarata (nu pupincuristi si scarpincuristi cum avem acum), se poate face performanta. numa' sa moara gibonul odata!

Nu-i bai, da Pippi niste limbi si face el rost de o alta masina. Poate ii da Jiji X5-u lui Fane :D

Nu-i bai, da Pippi niste limbi si face el rost de o alta masina. Poate ii da Jiji X5-u lui Fane :D

Mai ales ca X5 -ul lui Fane e mult mai aerodinamic acum ! :D

cumpar luneta,oglinzi laterale,faruri,stopuri.Semnat: Stefan Dediu