Virgil

Fenerbahce Sk - Steaua Fc 3-1 (1-1)

165 posts in this topic

BV KAPETANOS Frumos a impins mingea cu talpa :)) zic k facem egal cu twente si batem pe sheriff ...:: CALIFICARE ::...

Trup Si Suflet pentru Steaua :steag_cruce_invers:

Meciul nu ma intereseaza, tot ce vreau este sa ia mumu ciobanu'.

Edit: 2-1! Mumu Jiji!

Edited by BAF-kimi

Ati auzit ce a zis mironica da?

asa trebuie sa se comporte suporterii sa sustina sa cante nu sa injure.nu ca voi drogatilor!!!!!

totusi cand fracturam niste oase de ziaristi?

bai,deci bicfalvi sa mor dak e fotbalist...e o panarama mergatoare,nu stie nimic ba...cica mai e si mijlocas la inchidere... eu nu-l mai bagam p-asta titular in vecii vecilor,chit ca nu mai aveam la dispozitie alt mijlocas la inchidere,sa se duca sa frece banca de rezerve la buzau,nici acolo cred ca n-ar avea loc daramite in primu 11 al Stelei intr-un meci asa important din europa

Asta e competitie? NU NE intereseaza pe noi EUROPE LEAGUE !!! Ce competitie e asta?

Bine ca am scapat de meciurile din Cupa Rom. si din Europe League ca ne oboseau..

Asa ne putem concentra mai bine in campionat. Pe noi campionatul ne intereseaza!! ;)

Oricum am avut soarele in ochi, de aia am jucat asa, + ca jumatatea turcilor de teren era mai buna! ;)

Edited by Ragnarok

Ati auzit ce a zis mironica da?

asa trebuie sa se comporte suporterii sa sustina sa cante nu sa injure.nu ca voi drogatilor!!!!!

totusi cand fracturam niste oase de ziaristi?

Stelistii s-au comportat ca niste suporteri adevarati chiar si cand jocul nu mergea.

Mironica uita sa ne informeze si ce conducere au turcii...Cretinii astia de comentatori vor numai suporteri model,in rest totul poate fi de mana a doua,inclusiv trusturile lor de :shit:

Sa o iei la bot Jiji !!! Asta e echipa ce ai vrut !!!

atacul nostru nu-i rau.aparare insa e varza fiinca nu prea avem cu cine.

cit de redus mintal poate fi ciobanul asta...daca statea in banca lui si lasa niste profesionisti sa-si faca treaba la club,acuma era un canditat cu sanse reale la presedintie....si noi ne faceam bagajele catre west :D

si acum un test psihologic pentru toata lumea:cu ce/cine asociati imaginea urmatoare?: :shit:

AFIRM DIN NOU!

MI-E RUSINE CA SUNT ROMANA!!!

mai bine nu nre prezentam toti[Steaua Timisoara Dinamo si CFR]... era rusinea mai mica:)

e Steaua xxx , tur retur, ne-au **** astia ca pe maimutze in evul mediu

Pohta ce-am pohtit ioooooo. Arsenal de România.

Oare cât o să-l mai rabde pe nenorocit??? CÂT???

Și cât o să mai reziste mâncătorii de Ï‚ăcat de autonumiți "comentatori de fotbal". Auzi la coprofag. "Steaua părăsită de suporteri" SĂ‚-MI BAG PÏ…LA-N GURA TA TOT AȘA CUM ÎMI BAG ȘI-N A OIERULUI!

Poate a avut ochi la alti jucatori Hagi,dar pe bicfalvi nu l-a nimerit.Oricum ce sa te astepti de la el.Cu el in echipa s-a dus buzaul in B.Asta-i Steaua din cosmarurile noastre cu oi."Avem super echipa".La ce sa ne mai trebuiasca transferuri.Il avem pe bicfalvi.Multumim Jiji pentru inca o seara minunata!Mori odata!!!

Asta-i Steaua ce-am visat.Amsterdam de Romania.

Arsenal de Romania zicea Tarzan-Jiji...Asa patron,asa echipa...

Steaua a jucat destul de bine,dar nu putem juca cand ii avem la conducere pe cioban si pe argat.Stoichita e un antrenor bun,dar e sclavul lui Gigi.FORZZA Steaua!!!Becali PLEACA DIN Ghencea!!!

Musulmanii nu au voie sa joace jocuri de noroc. Le interzice religia. Nu e dupa UEFA.

Au voie nau voie....suntem penibil frate, cu un Nicolita care alearga haotic pe teren si nu e instare sa o bage in poarta din 6 metri, cu un bicfalvi care greseste tot, cu un moreno pierdut in spatiu si timp.......intr-un fel ma bucur ca am pierdut, ciobanu pierde bani sper sa ne bata toti sa nu mai castigam nimic, pana la urma daca nu sunt bani o sa plece, doar no sa bage bani ca tampitu. PLECA CIOBANE scoatetias fetele in padure la un suc.......VINDE PLEACA MORI !!!