Sign in to follow this  
Followers 0
sthelystu_2005

Probleme Cu Uploadul Pozelor

7 posts in this topic

Salut,am incercat in mai multe randuri sa uploadez cateva poze cu mesaje anti Becali facute de varu meu din Piatra Neamt dar nu merg uploadate.Am incercat si aseara,si acuma si aceeasi problema (deja sunt facute 2 foldere fara poze).

Ciudat este ca ieri am mai uploadat cateva poze cu mesajele anti Becali din Bucuresti si au mers urcate.

Care este problema?

am intrat eu in galeria foto a sitului si am incercat sa uploadez o poza. A MERS! cred ca este de la tine. incearca sa le uploadezi pe un site de upload foto si apoi ne lasi linkul pe forum si le urc eu la foto.

Edited by Dragoshel

am intrat eu in galeria foto a sitului si am incercat sa uploadez o poza. A MERS! cred ca este de la tine. incearca sa le uploadezi pe un site de upload foto si apoi ne lasi linkul pe forum si le urc eu la foto.

Ciudat este ca ieri am mai uploadat cateva poze cu mesajele anti Becali din Bucuresti si au mers urcate.

Am mai urcat si a mers acuma nu merge

P.S.: am urcat acum 2 minute alte poze intr-un alt album si a mers dar acele poze IAR nu merg :|

incearca sa redenumesti pozele, vezi sa fie jpeg si sa nu fie mai mari de 2 MB

http://www.fcsteaua.ro/index/section/galleries

Aici exista doua fotografii pe care spune ca eu le am upload-at,cea cu stadionul benficai si cea cu vederea.Dar nici gand,eu nu am facuto,cum e posibil?

ESTADIO DA LUZ

AGRESSIVO1 98+1

2 fotografii

Vizualizari: 146

Apreciere: 0

Edited by AGRESSIVO198+1

Exista o eroare din cauza careia apar alte nume la unele poze. Nu esti singurul care a patit asta