Ronnie

Steaua - Fenerbahce 0-1

211 postări în acest topic

Vin la meci doar ca sa protestez,sincer mi se rupe pu.la de acet meci,de mult nu am mai avut o stare de rupinpulism privind meciurile Stelei cum am acum,si asta e doar vina gibonului infect de la oficiala.

Ca sa dau un pronostic asa de amoru' artei....presimt ca ne bagam cu curu' poarta si scoatem un X.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E de bine inseamna :D

La voi ma gandesc doar cat le dati la dinamovisti :hmmm:

Am o enigma: 4-0 sau 5-1... :hmmm:

si eu ma gandesc la 4-0 frate lafel ca tine.ieri seara am jucat de doua ori consecutiv la pes 2009 GALATASARAY - dinaMUĂ°E si am facut la ambele meciuri 4-0 :thumbsup:

o sa sarim peste dinaMUĂ°STĂ° :bananadance:

Editat de bodrumdan_barkahan

Partajează acest post

Link spre post
Unii dintre fanii lui Fener au ajuns deja in Bucuresti. Am iesit de la Springtime de la Univ si erau niste baieti rasi in cap in galben-negru care intrebau in engleza lumea de pe strada cu ce echipa tin :) E clar ca sunt pusi pe scandal. Iar la noi peluzele or sa aiba pensionari. VAI DE PLM ! Cel mai rau imi pare ca probabil vom fi dominati de o mana de turci :-<

frate la ce cartier era sprintime ca imi amintesc ca mergeam des dar am uitat pe unde era.m-am simtit de parca sunt iara in Bucuresti.mi-sa facut dor rau de tot.

Partajează acest post

Link spre post
Da' Grazelak si Bibiskov au fost dati deja afara? Jenant. Caut lunetist

Grzelak nu e dat inca afara,dar nu e in lotul pt UEFA.Bibiskov in schimb e pe lista pt UEFA,dar e dat afara.Ce sa mai zici,inca o dovada de profesionalism la conducerea Stelei.Sa vada si Stoichita cum e,ca a zis ca e ok lotul,ca sa-l perie pe Becali.Dar,cu toate astea,Forza Steaua!!!

Partajează acest post

Link spre post

Grzelak este imprumutat pana pe 31 decembrie 2009. Pe 1 ianuarie se va intoarce in Grecia la Xanthi Skoda! :(

Initial el a fost imprumutat pentru 1 sezon intreg, dar din cauza faptului ca "n-are par", perioada imprumutului s-a scurtat!

Partajează acest post

Link spre post

A inceput meciul si imi vine sa plang de nervi! E primul meci pe Ghencea dupa aproape 4 ani pe care il vad la televizor :| Sunt fericit doar ca cei care au reusit sa intre ma fac mandru ca sunt "huligan" "drogat" "alcoolist"

Partajează acest post

Link spre post

bicfalvi e terminat... nu e prima oara cand o face lata in apropierea careului... noroc cu Zapata,ca de obicei...

MORI CIOBANE!

Partajează acest post

Link spre post

La cum jucam,mare mirare ar fi sa nu pierdem....Noroc cu Zapata,pana acum.

Partajează acest post

Link spre post

Doamne deja nu mai pot sa-l sufar pe căcatu ala de toja...ca la fiecare meci, a stricat toate fazele si a ingreunat jocul....

Partajează acest post

Link spre post
Doamne deja nu mai pot sa-l sufar pe căcatu ala de toja...ca la fiecare meci, a stricat toate fazele si a ingreunat jocul....

Iar te certi singur ma?

Partajează acest post

Link spre post
A inceput meciul si imi vine sa plang de nervi! E primul meci pe Ghencea dupa aproape 4 ani pe care il vad la televizor :| Sunt fericit doar ca cei care au reusit sa intre ma fac mandru ca sunt "huligan" "drogat" "alcoolist"

Eu de 5 ani, nu am lipisit de la chiar niciun meci, sa nu mai zic de dleplasari, sezonul trecut am facut Bucuresti-Timisoara si retur 72 de ore in care nu am mancat nimic pentru ca nu pot sa vorbesc, iar vine un cioban jegos imi intrezice sa ma duc la meci ca este cioban el. :cursing:

Partajează acest post

Link spre post

Ia-l Doamne la tine pe cioban, cu tot cu mercenarii astia neputinciosi

Partajează acest post

Link spre post

Cum sa castigam noi cu astia? Sunt cu 10 clase peste noi din punct de vedere tehnic :)

Partajează acest post

Link spre post

pai daca jucatorii nostri nu au facut liceul tehnic :))

Partajează acest post

Link spre post

sa moara Becali si tot neamu lui daca Toja nu e unul dintre cei mai penali jucatori pe care i-a avut Steaua... frateeeeeeeee,ai trebuie 2 minute sa se intoarca cu mingea,alte 2 minute sa o aseze pe picior si 3 sa o dea pe langa tinta

Partajează acest post

Link spre post
sa moara Becali si tot neamu lui daca Toja nu e unul dintre cei mai penali jucatori pe care i-a avut Steaua... frateeeeeeeee,ai trebuie 2 minute sa se intoarca cu mingea,alte 2 minute sa o aseze pe picior si 3 sa o dea pe langa tinta

Lasa ma ca pe youtube joaca bine :))

Nu stiu ce ne-am face fara Zapata...

Editat de Kapetan0s

Partajează acest post

Link spre post

atat am de zis: F*M TOJA!!!!!!!!! :|

SI Becali MORI

Partajează acest post

Link spre post

"Înjurăturile impotriva 'inamicului public numărul unu' au fost apreciate și de tribuna I, care a aplaudat la fiecare scandare anti-Gigi."

Asta mi-e greu sa o cred, dar daca este adevarat ar fi un mare pas inainte. Cert este ca in seara asta am castigat un meci, unul foarte important, cu jegul. Poate v-a intelege odata ca NIMIC nu v-a opri acest protest atat timp cat este el la echipa. Solutia?

VINDE, PLEACA, MORI!! Dar cel mai bine MORI!!!

Partajează acest post

Link spre post