Ronnie

Steaua - Fenerbahce 0-1

211 postări în acest topic

In meciul asta sa vedem cat e de buna Dayro Moreno. Ori dupa un gol marcat a ajuns iar sa se creada vedeta? Daca are ganduri din astea , mai bine ar pleca si sa nu se mai intoarca.

Exact,gata,cine stie ce a facut asa iesit din comun Dayro Moreno,a dat gol.Pai nu pentru asta intra pe teren?Sa-l vedem meciurile urmatoare,daca va confirma bravo lui,daca nu,sa ne lase.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si dupa asta inca 4 infringeri la rind si tot vom sustine Echipa caci sintem sustinatorii Stelei de acun nu celei din 86 ...si mai repet astia care au ce au cu ciobanul luati-va televiziunea si mergeti in fiecare zi la cioban acasa si protestati pina o sa lesinati , dar nu veniti si stricati atmosfera din stadion .....si va rog aici pe site fara atacuri la persoana noi intre noi ,doarne dam cu parerea

Mah si eu am gandit la fel ca tine pana la un anumit punct. N-am aprobat protestele din Sud, chiar eram suparat pentru bennere si toate chestiile din peluza aia insa pana la urma am inteles ca nu se mai poate. Am sustinut echipa dar acum este timpul sa se intample un "rau" imediat, chiar daca asta inseamna s-o luam de la capat(divizia C sau B) decat sa lasam clubul sa moara infectat de cancerul Becali. Chiar nu se mai poate. N-am idee ce ganditi voi dar pe mine ma deranjeaza cand un analfabel cu 12 clase(ultimile 4 pe spaga) ma face huligan,derbedeu,drogat, din moment ce eu imi rup capul si muncesc de la 18 ani sa-mi platesc biletele si abonamentele la meciurile lui Steaua si sa ma tin in facultate(ca tot a spus prin ziare ca suntem analfabeti).Eu unul nu ma pot aseza jos si sa tac din gura cand un asemenea specimen conduce ceva ce iubesc eu de mic.

Partajează acest post

Link spre post

daca jucatori ar juca cu fener pt Steaua si nu pt bani si Becali lar lasa pe stochita sa isi faca datoria am custiga.

Partajează acest post

Link spre post

Din pacate in timpul acestui meci eu va trebui sa fiu la volan... Va rog sa imi spuneti si mie care stiti un radio care da meciul gen "minut cu minut" ... Mersi

Partajează acest post

Link spre post

@aleyanddru

Steaua reprezinta totul pt mine, dar o spun cu regret ca singurul sentiment care ma incearca de 2 ani incoace este cel de lehamite fata de situatia critica in care se regaseste clubul. inainte cand pierdeam un meci nu mai vorbeam cu nimeni 2 zile, acum pur si simplu nu-mi mai pasa. sincer, imi doresc enorm sa mai sufar la o infrangere, stiind ca dupa ea ar urma 10 victorii legate, dar asta nu se va mai intampla cat timp parazitul asta va fi conducatorul clubului.

jucatori de legenda ca Hagi, Boloni, Balint, si Tudorel Stoica sunt terfeliti public de un agramat candidat la presedintia Romaniei, ce umilinta mai mare decat asta mai vrei de la un popor care s-a luptat 50 de ani cu dictatura. noi chiar nu am invatat nimic de la miile de tineri cazuti la revolutie? oare asa isi imaginau ei Romania de azi? degeaba ma complac in ideea absurda ca Steaua poate supravietui cu Becali cat timp vor exista victorii marunte din cand in cand. nu vreau sa vorbesc la trecut de Steaua cand voi fi tata.

eu stiu un lucru, si pe ala il stiu bine, joi seara voi fi prezent pe stadion si voi striga pentru binele Stelei chiar daca asta inseamna sa strig impotriva lui Becali!

Partajează acest post

Link spre post
Din pacate in timpul acestui meci eu va trebui sa fiu la volan... Va rog sa imi spuneti si mie care stiti un radio care da meciul gen "minut cu minut" ... Mersi

pai Radio Romania Actualitati...si daca nu Sport total fm ( ultimul nu e comentariu live)

Partajează acest post

Link spre post

Radio Romania Actualitati(numai ca vei fi nevoit sa asculti alternativ cu meciul CFR-ului).

Partajează acest post

Link spre post

Ce vor face fanii Stelei cu Fener?

Stoichita:"Nu știu! Nu sunt suporter!"

Partajează acest post

Link spre post

Mah, cand vad ca mai exista inca persoane atat de indobitocite incat sa-l mai sustina pe jeg, imi dau seama cat de rau a ajuns societatea romaneasca

Partajează acest post

Link spre post
@aleyanddru

Steaua reprezinta totul pt mine, dar o spun cu regret ca singurul sentiment care ma incearca de 2 ani incoace este cel de lehamite fata de situatia critica in care se regaseste clubul. inainte cand pierdeam un meci nu mai vorbeam cu nimeni 2 zile, acum pur si simplu nu-mi mai pasa. sincer, imi doresc enorm sa mai sufar la o infrangere, stiind ca dupa ea ar urma 10 victorii legate, dar asta nu se va mai intampla cat timp parazitul asta va fi conducatorul clubului.

jucatori de legenda ca Hagi, Boloni, Balint, si Tudorel Stoica sunt terfeliti public de un agramat candidat la presedintia Romaniei, ce umilinta mai mare decat asta mai vrei de la un popor care s-a luptat 50 de ani cu dictatura. noi chiar nu am invatat nimic de la miile de tineri cazuti la revolutie? oare asa isi imaginau ei Romania de azi? degeaba ma complac in ideea absurda ca Steaua poate supravietui cu Becali cat timp vor exista victorii marunte din cand in cand. nu vreau sa vorbesc la trecut de Steaua cand voi fi tata.

eu stiu un lucru, si pe ala il stiu bine, joi seara voi fi prezent pe stadion si voi striga pentru binele Stelei chiar daca asta inseamna sa strig impotriva lui Becali!

Respect pentru cum gindesti si te inteleg perfect, dar totusi cred ca OAIA trbuie injurata nu in timpul meciului ,pote in pauza ,dupa meci , macar si la 8 dimineata ,dar nu in timpul meciului caci este vizibil cum jucatorii tineri joaca fara incredere in ei si daca si noi nu-i sustine -astea sunt rezultatele (asta-i parearea mea)

Eu din pacate anul ista la meciurile Stelei nu red ca mai vin ----mi-o expirat visa de Romania , sunt din R. Moldova, dar nu scap nici un meci la TV.

Editat de aleyanddru

Partajează acest post

Link spre post

Daca esti din Basarabia nu inseamna ca trebuie sa gandesti aiurea. Trezeste-te bai baiatule! Da-ti si tu seama ce inseamna Steaua si termina cu prostiile astea cu "injuraturi la pauza dar nu in timpul meciului" ca asa n-ajungem nicaieri!

Partajează acest post

Link spre post

Hai ca s-au deschis si portile azilului Ghencea. Eu inteleg sa-i respect pe astia mai batrani, pot sa le cedez un loc in metrou sau in RATB, dar nu pot sa-i sufar pe cei care nu au nici o treaba cu fotbalul sau Steaua si se ingramadesc la cozi sa ia bilete moca. Vad ca unii isi aduc si nevestele. Si fac pariu ca 90% cred ca jucam cu Turcia. Doamne cat de usor pot fi prostiti oamenii. Si cica traim in capitalism de 20 de ani..traim pe dracu', comunismu' e in floare.

Partajează acest post

Link spre post
:naughty:

GALATASARAY-ultrAslan-ATKI-N-K-F-V-A-S__

asta e buna....mia placut :kisstogether:

zecarul si capitanul alex nu joaca si guiza si deivid nu o sa joace...aveti grija la dos santos...

Editat de bodrumdan_barkahan

Partajează acest post

Link spre post
asta e buna....mia placut :kisstogether:

zecarul si capitanul alex nu joaca si guiza si deivid nu o sa joace...aveti grija la dos santos...

E de bine inseamna :D

La voi ma gandesc doar cat le dati la dinamovisti :hmmm:

Am o enigma: 4-0 sau 5-1... :hmmm:

Partajează acest post

Link spre post

Intrarea se va face doar pe baza de bilet :D deci putem intra si cu bilet luat de altcineva:D

Partajează acest post

Link spre post

CHAR DACA SUNT INTERZIS , VREAU SA L AUD LA TV CA IL INJURATI PE CIOBAN PENTRU NOI CEI SUPENDATI SA VADA CA DEGEABA NE_A SUPENDAT PACAT CA MI_AM FACUT ABONAMENET ......... CINE SUGE **** .... Gigi :)))) CE FACE Gigi ? ....... :)) BRIGADA ROS_ALBASTRA : Becali URA NOASTEA : Gigi Becali MUIEEEEEEEEEE

Partajează acest post

Link spre post

Unii dintre fanii lui Fener au ajuns deja in Bucuresti. Am iesit de la Springtime de la Univ si erau niste baieti rasi in cap in galben-negru care intrebau in engleza lumea de pe strada cu ce echipa tin :) E clar ca sunt pusi pe scandal. Iar la noi peluzele or sa aiba pensionari. VAI DE PLM ! Cel mai rau imi pare ca probabil vom fi dominati de o mana de turci :-<

Editat de SuperstaR18

Partajează acest post

Link spre post

1. Fanii lui Fener sunt galben-albastrii, nu galben-negrii, dar probabil, fiind seara, albastrul ala inchis ti s-a parut negru! :)

2. Respectivii probabil erau beti de se comportau asa! ;)

Partajează acest post

Link spre post
1. Fanii lui Fener sunt galben-albastrii, nu galben-negrii, dar probabil, fiind seara, albastrul ala inchis ti s-a parut negru! :)

2. Respectivii probabil erau beti de se comportau asa! ;)

mda, greseala mea :) galben-albastru. Oricum, nu pareau turisti d`aia pasnici gen baietii veniti la meciul cu Motherwell. Va fi greu. Pe teren, in tribune, cu sceleratul din loja. Va fi greu, dar putem invinge.

Partajează acest post

Link spre post

Ești student?! Te pasionează fotbalul? Spune NU violenței și mergi gratis la meci!

ANOSR și Jandarmeria București iți pasează 1000 de bilete la meciul Steaua “ FENERBAHCE, ce va avea loc JOI, ora 20:00, pe stadionul Ghencea.

Vrei să intri in posesia unuia din cele 1000 de bilete? Nimic mai simplu: Trimite un e-mail pe adresa [email protected] adresa e-mail este protejata impotriva spamului, JavaScript trebuie activat pentru a putea vizualiza pagina. , cu Nume, Prenume, CNP, E-mail, Universitatea la care studiezi și te poți număra printre cei 1000 de studenti care vin GRATIS la meci!

Vei primi e-mail de confirmare, dacă ai intrat in posesia unui bilet, iar tu va trebui să vii JOI, de la ora 19:30, in fața porții III, a stadionului Ghencea. Intrarea se face pe bază de buletin!

ANOSR te vrea educat!

ANOSR susține un comportament disciplinat și fără violență.ANOSR mizează pe educația și verticalitatea studențior! ANOSR consideră că non-violența este un principiu pe care studenții trebuie săși-l insușească! Comportă-te ca atare, spune NU violenței!

WTF ?

Partajează acest post

Link spre post

,,Roș-albaștrii vor să o invingă pe Fenerbahce, dar nu au jucători ca să completeze lotul!''

,,Dacă la Twente a reușit să adune șase rezerve, acum situația e cât se poate de alarmantă pentru Stoichiță. Doar cinci fotbaliști vor lua loc pe bancă. La aflarea veștii că Pleșan și Tudose nu sunt pe lista FIFA, tehnicianul a luat foc: "Ce faceți, bă, cu clubul ăsta!? Cine a făcut lista asta? Nu se poate așa ceva! Cine răspunde acum?". În primă fază, conducerea l-a sfătuit pe "Lippi" să-i ia pe bancă pe Petre Marin și Emegara, insă antrenorul a refuzat: "Ce facem, mă? Umplem banca aiurea?".prosport

HA HA HA a inceput marele ,,lippi'' sa se loveasca de realitatea minunata de la Steaua.ai dadeai lectii lui bergodi inainte cum sa stea capra...acuma fa bine,stai capra,si joaca cu 5 rezerve.

Partajează acest post

Link spre post

diseara ne trebuie victorie,cred ca baietii sunt bine pregatiti,va fi o atmosfera zic eu frumoasa pe stadion timpul tine cu noi,cu toate ca sunt racit cobza diseara tot pe stadion voi fi.

Maine 23.10 este ziua mea de nastere sper sa am un cadou perfect din partea echipei,victoria!

Bafta baieti! :steag_cruce_invers:

Partajează acest post

Link spre post