Ronnie

Steaua - Fenerbahce 0-1

211 postări în acest topic

performate ca ce? te intereseaza performantele sau vindecarea echipei de cancerul Becali? A.. mai misto sa batem cu 1-0 nu?

Poti folosi creierul putin? Sau esti doar un consumator. Vi, indrugi, pleci. Nu conteaza ce se intampla nu?

Lot competitiv? Cu P. Marit la 37 de ani pe stanga fara niciun concurent?

Inca 2 victorii cu Fener si cRapid si gata, deja majoritatea (stelistilor de rezultat) vor uita de conflictul cu ciobanul. :|

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inca 2 victorii cu Fener si cRapid si gata, deja majoritatea (stelistilor de rezultat) vor uita de conflictul cu ciobanul. :|

neah... NEVER!!!! ( doar dupa ce v-a pleca)

Partajează acest post

Link spre post

Fratilor, am gasit dupa cautari indelungate un amplu rezumat de 30 de minute al returului cu Bastia din 1997. Cand am luat-o cu 3-2, dar ne-am calificat mai departe. Meciul ala dur, cand s-a kkt saracu Gradinescu pe dumnealui ca-l omoara suporterii corsicani.

La inceputul rezumatului e aratat si golul lui Lavi Hrib din meciul tur de la Bucuresti.

De remarcat:

- cunostiintele de limba franceza ale lui Stoichita, chiar daca declaratia lui are un iz comunist: 'une bonne propagande pour le football roumain'

- paradele lui Gherasim la 37 de ani care ne-au scos din fecale

- dubla lui Catalin Munteanu, pustiul de 18 ani

- contraatacurile Stelei

- flegma lui Lacatus aplicata pe obrazul unui cioroi de la Bastia dupa fluierul de final

Vizionare placuta:

http://www.dailymotion.com/video/x8uid7_sc...coupe-uef_sport

Editat de ss lucki

Partajează acest post

Link spre post

Salutare,

nu sunt din Bucuresti, dar joi si vineri am treaba in capitala. Vroiam sa intreb de ce nu s-a gandit nimeni ca, prin metoda cu buletinul, suporterii din provincie n-au cum sa ajunga la bilete, dar nu mai zic nimic de cand am vazut ca "ilustrul patron" incearca sa opreasca pana si adevaratii suporteri din Bucuresti sa-si ia bilete.

Vreau totusi sa va intreb daca trimit cuiva pe mail o copie dupa buletin are sanse sa-mi ia bilet la meciul cu Fener? Multumesc.

Forza Steaua !

Partajează acest post

Link spre post

vreau sa stiu si eu repede cat costa un bilet la meci ..in functie de zona.

Partajează acest post

Link spre post

Vom bate poate pe fener dar ce valoare va avea aceasta victorie stiind ca a 2-a zi dupa meci ne vom trezi tot cu ciobanul la echipa si va spune ca el e razboinicul luminii.Pana nu pleaca ciobanul nu are rost sa ne mai sustinem echipa.

Becali vinde,pleaca,mori! :thumbdown:

Partajează acest post

Link spre post
Fratilor, am gasit dupa cautari indelungate un amplu rezumat de 30 de minute al returului cu Bastia din 1997. Cand am luat-o cu 3-2, dar ne-am calificat mai departe. Meciul ala dur, cand s-a kkt saracu Gradinescu pe dumnealui ca-l omoara suporterii corsicani.

La inceputul rezumatului e aratat si golul lui Lavi Hrib din meciul tur de la Bucuresti.

De remarcat:

- cunostiintele de limba franceza ale lui Stoichita, chiar daca declaratia lui are un iz comunist: 'une bonne propagande pour le football roumain'

- paradele lui Gherasim la 37 de ani care ne-au scos din fecale

- dubla lui Catalin Munteanu, pustiul de 18 ani

- contraatacurile Stelei

- flegma lui Lacatus aplicata pe obrazul unui cioroi de la Bastia dupa fluierul de final

Vizionare placuta:

http://www.dailymotion.com/video/x8uid7_sc...coupe-uef_sport

Multumim! ;) Chiar mi-a facut placere sa revad acele momente cu adevarata Steaua. :)

Partajează acest post

Link spre post

Stai linistit ca nu facem noi 2 victorii sapt asta.

Partajează acest post

Link spre post

Multumim gsp pentru aceasta statistica:

Clipboard02.jpg

Partajează acest post

Link spre post

Salutare.

Stie cineva dc mai gasesc maine bilete la tribuna 2 si eventual cam in ce proportie s-au vandut pana acum?

FORZA Steaua. :steag_sah_mic:

Partajează acest post

Link spre post
Vom bate poate pe fener dar ce valoare va avea aceasta victorie stiind ca a 2-a zi dupa meci ne vom trezi tot cu ciobanul la echipa si va spune ca el e razboinicul luminii.Pana nu pleaca ciobanul nu are rost sa ne mai sustinem echipa.

Becali vinde,pleaca,mori! :thumbdown:

Cea mai buna solutie este sa nu mai mearga nimeni la meciuri, asa nu va avea incasari. Si cine se duce sa mai arunce cu ceva in teren sau sa mai puna un benner rasist sa-l arda la buzunar.

Eu zic ca batem pe turci insa n-o sa batem si pe Crapid

Partajează acest post

Link spre post
Multumim gsp pentru aceasta statistica:

Da,frumos,dar cand mai adaugam si noi o cupa,un titlu la acest palmares??? :hmmm:

Partajează acest post

Link spre post

Fener? I-am batut si o sa ii mai batem. Mi-ar place sa il vad la lucru si pe Roberto Carlos al nostru, alias Petre Marin.

Partajează acest post

Link spre post

si dupa asta inca 4 infringeri la rind si tot vom sustine Echipa caci sintem sustinatorii Stelei de acun nu celei din 86 ...si mai repet astia care au ce au cu ciobanul luati-va televiziunea si mergeti in fiecare zi la cioban acasa si protestati pina o sa lesinati , dar nu veniti si stricati atmosfera din stadion .....si va rog aici pe site fara atacuri la persoana noi intre noi ,doarne dam cu parerea

Partajează acest post

Link spre post

Auzi, ma, tu sigur tii cu Steaua? Nu de alta, dar e diferenta intre Steaua si FC. Becali . Clubul Steaua e din ce in ce mai corupt de acest neam de a(nti)romani si tie iti arde de victorii "marete", care nu fac altceva decat sa legitimizeze in fata unor tanci cu muci la nas dictatura ciobanului.

P.S. "atmosfera" la care te referi era facuta tot de aia care sustin Steaua din '86, de aia care il contesta pe cancer meci de meci, cioflingarule care dai tu sfaturi marete despre cum sa ne comportam noi pe stadion. Plm, clubul e macinat de putregaiul ala si pe tine te doare in dos, vrei sa te bucuri tu ca a batut echipa ... neam de oameni fara coloana vertebrala ce sunteti.

Editat de Stanici

Partajează acest post

Link spre post
performate ca ce? te intereseaza performantele sau vindecarea echipei de cancerul Becali? A.. mai misto sa batem cu 1-0 nu?

Poti folosi creierul putin? Sau esti doar un consumator. Vi, indrugi, pleci. Nu conteaza ce se intampla nu?

Lot competitiv? Cu P. Marit la 37 de ani pe stanga fara niciun concurent?

si Chelsea a cistigat ultimele 2 meciuri in CL cu 1-0 si asta nu insemana ca nu are lot sau ca nu vor ajunge in finala ,iar lot competitiv inseamna tineri talentati (competenti )care merita sa joce la Steaua , care au nevoie de incredere si sustinere atit din parte conducerii cit si a suporteilor

chiar nu observati cum jucatorii nu joaca la potentialul lor maxim de ce oare? din frica ca sa nu fie huiduiti din tribune(si dupa meci de oier) , la fiecare pasa gresita se aud fluieraturi din tribune asta le taie din increderea in fortele proprii

Partajează acest post

Link spre post
Auzi, ma, tu sigur tii cu Steaua? Nu de alta, dar e diferenta intre Steaua si FC. Becali . Clubul Steaua e din ce in ce mai corupt de acest neam de a(nti)romani si tie iti arde de victorii "marete", care nu fac altceva decat sa legitimizeze in fata unor tanci cu muci la nas dictatura ciobanului.

P.S. "atmosfera" la care te referi era facuta tot de aia care sustin Steaua din '86, de aia care il contesta pe cancer meci de meci, cioflingarule care dai tu sfaturi marete despre cum sa ne comportam noi pe stadion. Plm, clubul e macinat de putregaiul ala si pe tine te doare in dos, vrei sa te bucuri tu ca a batut echipa ... neam de oameni fara coloana vertebrala ce sunteti.

SI respect pentru atmosfera ....dar intrebarea e : cui voi vreti sa faceti rau , echipei Steaua (de acum ) sau lui Fecali ?

Sau acum trei ani cind era stadionul plin si toti cintau ,nu oierul era conducator ? sau aceea nu se chema ''atmosfera '' dar ''lingere in fund pe cioban '' ?

Editat de aleyanddru

Partajează acest post

Link spre post

@aleyanddru castiga Steaua cu 1-0 in cl sau se face de rahat?

Mama mama ce nu mai pot ei de noi..ca joaca prost din cauza suporterilor. Pai cand faceau egal la p. neamt si erau 500 de oameni langa ei la -20 de grade? Si au fugit imediat la vestiare? Atunci nu le mai era frica?

Cine trimite jucatorii la Steaua 2 ca nu vor bani mai putini? Noi sau conducatorul/

Cine interzice suporterii abuziv?

Cu un rezultat bun nu se face primavara

Partajează acest post

Link spre post
@aleyanddru castiga Steaua cu 1-0 in cl sau se face de rahat?

Mama mama ce nu mai pot ei de noi..ca joaca prost din cauza suporterilor. Pai cand faceau egal la p. neamt si erau 500 de oameni langa ei la -20 de grade? Si au fugit imediat la vestiare? Atunci nu le mai era frica?

Cine trimite jucatorii la Steaua 2 ca nu vor bani mai putini? Noi sau conducatorul/

Cine interzice suporterii abuziv?

Cu un rezultat bun nu se face primavara

Eu nu am zis ca nu trebuie huiduit Ciobanul ba din contra trebuie huiduit pina-n pinzele albe ,dar alde Semedo trebuia trimis la ''Steaua 4'' dupa cum juca sau plesan mare treaba tot nu face, problema e ca nu trebuiau adusi la echipa daca aveam oameni competenti la conducere si pentru asta trebuie huiduit darr nu in stadion in timpul meciului caci deja devine iritant , de ce nu este huiduit zi de zi(la el acasa) nu dor duminica la meci sau este obligatoriu de huiduit doar in fata camerilor de luat vederi ?

Partajează acest post

Link spre post

farteilor eu cred ca o sai bateti pe fener.a luat o infrangere la ultimul meci dela gaziantep cum am spus.si reped o sai bateti in Ghencea.dar este greu la istanbul cu ei.sa accidentati si voi cativa jucatori si sa nu joace etapa asta cu noi :chair: s-ar putea ca cpitanul alex si fundasul uruguaien lugano sa nu joace sunt accidentati.si guiza are sansa %51 sa joace ca si el e accidentat....sai puneti sa alerge mult si sa obseasca pana la meciul cu noi....bafta pentru voi sa- i rupeti capetele.dar eu cred ca ii bateti pe astea daca ati reusit sa bateti cea mai puternica si buna echipa din TURCİA numit GALATASARAY .pe astea ii bateti sigur forzateaua

Partajează acest post

Link spre post
dar eu cred ca ii bateti pe astea daca ati reusit sa bateti cea mai puternica si buna echipa din TURCİA numit GALATASARAY .pe astea ii bateti sigur forzateaua

Fanii turci: "Romania = batjocura tuturor! Fotbalul vostru e sarac! Afara din Europa!"

Cu toti banii turcilor...

Eu imi amintesc ca pe unde i'am prins i'am cam trimis acasa cu coada intre picioare... (si asta s'a intamplat la cam toate echipele din Romania, nu doar Steaua) asa o sa se intample si joi seara...

Editat de Daniel-Ionut

Partajează acest post

Link spre post

In meciul asta sa vedem cat e de buna Dayro Moreno. Ori dupa un gol marcat a ajuns iar sa se creada vedeta? Daca are ganduri din astea , mai bine ar pleca si sa nu se mai intoarca.

Partajează acest post

Link spre post