Ronnie

Steaua - Fenerbahce 0-1

211 postări în acest topic

Accesul dvs. NU este permis ca urmare a incalcarii regulamentului privind respectarea ordinii, disciplinei si comportamentului adecvat al spectatorilor la meciurile de fotbal disputate pe teren propriu.

N-am fost la meciul cu Bistrita !! A anulat imbecilul abonamentele la peluze, e clar.. Bine macar ca n-am facut un drum la Bucuresti degeaba, am aflat de acasa casunt interzis..

M U I E G I GI !

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu vreau sa fiu injurata!!

Dar Steaua asa cum e ea, Vaii de capu`ei.. Are nevoie de sustinere! SI av zic v-a castiga pentru noii!

Forta Steaua!

M.U.I.E Gigi!!

Partajează acest post

Link spre post

Ce sustinere sa aiba daca suntem interzisi? :)) In momentul de fata imi doresc sa pierdem tot timpul, asta nu mai e Steaua, e Fc Steaua. Nu cedam, protestul continua. M UE Gigi !!!

Editat de Tz3pI

Partajează acest post

Link spre post
Nici eu nu vreau sa fiu injurata!!

Dar Steaua asa cum e ea, Vaii de capu`ei.. Are nevoie de sustinere! SI av zic v-a castiga pentru noii!

Forta Steaua!

M.U.I.E Gigi!!

Nici eu nu vreau s-a te injur! Dar m-a abtin cu greu.

Partajează acest post

Link spre post
Ce sustinere sa aiba daca suntem interzisi? :)) In momentul de fata imi doresc sa pierdem tot timpul, asta nu mai e Steaua, e Fc Steaua. Nu cedam, protestul continua. M UE Gigi !!!

Faceti protest!! Continuati.l !? Da naibii intelegetii, faceti asta ianinte de meciii!!. Jucatorii n-au nicio vina ca au un patron PROST, defapt ce patron maa, CIOBAN PROST!! Nu le place jucatorilor sa audaa!! **** BECALII! Naibii, el e un prost intelegeti asta, un om fara judecata, fara minte, e un cioban, e un taran. Steaua nu merita toate astea. Nu vreau sa piarda Steaua pentru ca e echipa mea de suflet, mai ales sa piarda pt Jijii. NU el e un dobitoc, intelegeti acum :) !!!Un om normal nu afce suporterii in toate felurile si un om normal ar intelege k nu.l vrem in Ghencea si ar pleca .

Nici eu nu vreau s-a te injur! Dar m-a abtin cu greu.

Injura.ma nu cred ca am zis nimic anormal. Steaua e acum o echipa fara sustinere. Si aude doar M U I E Gigi!

Partajează acest post

Link spre post

@ltss

Grea limba Romana, tu`i mama ei de gramatica !

Editat de Fane

Partajează acest post

Link spre post

@ltss.

Ar fi misto sa facem si valuri in tribune, nu? Steaua e bolnava! Steaua, trebuie operata de tumoarea cancerigena, becaliota. Asta nu se face prin administrarea de victorii a echipei fecaliote, care-l va intarii si mai mult si-si va extinde tumoarea sa puturoasa, pana ne va sufoca ci numai prin esecurii.

Brigada ros'-albastra/ f.ecali ura noastra/ jjiji, fecali, mueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......

....!

Partajează acest post

Link spre post

sunt curios daca o sa pierdem si jucam din nou jalnic pe cine o sa mai dea vina de data asta?...mi se pare incredibil de ce explicatii jalnice pot da..cika nu pot juca auzind urechiusele lor fragile cum atotputernicul si iubitul lor patron e injurat..saracii au cosmaruri si noaptea...va da-ti seama daca ii injurau pe ei???...cred ca nici nu puteau sa mai stea in picioare:)))......oricum mi-ar place sa fie stadionul aproape gol si jumate din ei sa-l injure pe fecaliot si slugareala ..poponarii tarii

Argaseaaalaa si Becaliii

Si-o trageau ca poponarii

si-a venit politiaaaa

si i-a luat cu dubaaa

Partajează acest post

Link spre post

Revenind la destinatia initiala a topicului(Steaua-Fenerbahce)... Fenerbahce a pierdut astazi pe terenul celor de la Gaziantepspor cu scorul de 2-1. De remarcat este faptul ca Fener a condus pana in minutul 84.

Sa vedem ce face diseara Steaua la Iasi...

Partajează acest post

Link spre post

Sper sa si-o ia la Iasi, Steaua. Mi-e teama sa castigam titlul ( ciobanul sa prinda radacinii adanci) si sa aducem iar marile echipe din afara, sa se bucure si pleava . Ha ha ha ha ha , ce gluma buna.......

Editat de Quetzalcoatl

Partajează acest post

Link spre post
Faceti protest!! Continuati.l !? Da naibii intelegetii, faceti asta ianinte de meciii!!. Jucatorii n-au nicio vina ca au un patron PROST, defapt ce patron maa, CIOBAN PROST!! Nu le place jucatorilor sa audaa!! **** BECALII! Naibii, el e un prost intelegeti asta, un om fara judecata, fara minte, e un cioban, e un taran. Steaua nu merita toate astea. Nu vreau sa piarda Steaua pentru ca e echipa mea de suflet, mai ales sa piarda pt Jijii. NU el e un dobitoc, intelegeti acum :) !!!Un om normal nu afce suporterii in toate felurile si un om normal ar intelege k nu.l vrem in Ghencea si ar pleca .

Injura.ma nu cred ca am zis nimic anormal. Steaua e acum o echipa fara sustinere. Si aude doar M U I E Gigi!

bravo nea fane!

ar trebui sa mearga la niste cursuri de anatomie!

@ltss

Grea limba Romana, tu`i mama ei de gramatica !

bravo fane,sa-i ducem la niste cursuri de anatomie poate asa invata lb romana!

Partajează acest post

Link spre post

meciu e exact de ziua mea,cand fac majoratu...si tot ce vreau e sa fiu prezent la meci sa il pot injura tot meciu pe acest cioban infect!!! si un cadou pe care l`as dori dar pare imposibil: sa plece ciobanu !!! daca e careva din sibiu care merge sa imi lase un mesaj.Mi`e dor de Steaua!!! o intrebare:cum pot cumpara si eu bilet?ca pe net nu ai cum:)) si de ajuns in Bucuresti nu am cum :(

Partajează acest post

Link spre post

Ne luam un exterior in posterior,sa il simtim in interior!

Partajează acest post

Link spre post

am reusit de mi-am luat bilet la meci,sper sa fim invingatori caci avem nevoie de victorie!

**** Jiji! :steag_cruce_invers:

Partajează acest post

Link spre post
am reusit de mi-am luat bilet la meci,sper sa fim invingatori caci avem nevoie de victorie!

**** Jiji! :steag_cruce_invers:

Ai abonament la una din peluze?

Partajează acest post

Link spre post
asta mia placut bravo ultra_ss :thumbup:

CITAT(ultra_ss @ Oct 12 2009, 02:01 PM)

pai ia vezi ma cum faci, ia tu atitudine la meciul cu Fener vreau sa te vad sarind in teren

................................................................................

.................................................................................

.................

Sa ardeti in iad, impreuna cu oier , toti care vor face rau echipei daca sinteti asa viteji mergeti si aruncati cu pietre in casa ciobanului , NU FACETI RAU ECHIPEI caci avem lot destul de competitiv cu care se pote face performanta

Editat de aleyanddru

Partajează acest post

Link spre post
CITAT(ultra_ss @ Oct 12 2009, 02:01 PM)

pai ia vezi ma cum faci, ia tu atitudine la meciul cu Fener vreau sa te vad sarind in teren

Sa ardeti in iad, impreuna cu oier , toti care vor face rau echipei daca sinteti asa viteji mergeti si aruncati cu pietre in casa ciobanului , NU FACETI RAU ECHIPEI caci avem lot destul de competitiv cu care se pote face performanta

performate ca ce? te intereseaza performantele sau vindecarea echipei de cancerul Becali? A.. mai misto sa batem cu 1-0 nu?

Poti folosi creierul putin? Sau esti doar un consumator. Vi, indrugi, pleci. Nu conteaza ce se intampla nu?

Lot competitiv? Cu P. Marit la 37 de ani pe stanga fara niciun concurent?

Partajează acest post

Link spre post
Lot competitiv? Cu P. Marit la 37 de ani pe stanga fara niciun concurent?

Lasa bodanelule ca il avem pe Dayro Moreno. Nu ai vazut ce jucator adevarat e? Avem super echipa.

Partajează acest post

Link spre post
Lasa bodanelule ca il avem pe Dayro Moreno. Nu ai vazut ce jucator adevarat e? Avem super echipa.

Ba ce dastea aveti...

A dat Dayro gol? a dat... mai castiga Steaua daca nu dadea asta gol? NU

Banel joaca? joaca... (l'a asteptat jucatorul ala d la Iasi la vestiar ca Badea p Ronaldo dp meciul cu Real?)

Deci avem echipa :oleole:

Ce mai vreti? :D

Partajează acest post

Link spre post

Daniele da-ti o palma.

Partajează acest post

Link spre post