Ronnie

Steaua - Fenerbahce 0-1

211 postări în acest topic

Steaua va intalni in etapa a treia a Ligii Europa favorita acestei grupe, echipa turca, Fenerbahce. Adversarii nostri au scazut destul de mult din forma pe care o aveau acum 2 ani cand reuseau sa elimine Sevilla din optimile Ligii Campionilor.

Fenerbahce are o infrangere (1-2, Twente) si o victorie (1-0, Sheriff) in Grupa H.

Rezultatul meciului nu este important pentru stelisti. Cel mai important lucru este ca Becali sa vanda, sa plece si sa moara.

Becali vinde, pleaca, mori!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca putem scoate mai mult de un egal. N-avem echipa.

Partajează acest post

Link spre post

Facand o socoteala simpla, Fener a luat bataie acasa de la Twente, cu care noi am terminat la egalitate chiar la Enschede. Favorita in acest meci e Steaua si mai mult ca sigur ca daca Steaua va marca va reusi sa castige. Si sa nu se uite ca suntem nasii Galateisaray si a lui Fenerbahce.

Steaua - Fener: 1, x

Partida se va desfasura joi 22 octombrie, incepand de la ora 20:00

Editat de Virgil

Partajează acest post

Link spre post

Turcaletii astia sunt cam inconstanti in evolutii... daca ii batem si facem 5 puncte dupa tur, avem sanse mari sa ne calificam, pentru ca vine meciul de acasa cu Twente, si deplasarea de la Tiraspol, de unde cred ca vom scoate 6 puncte.

In meciul din Turcia nu prea cred...

Partajează acest post

Link spre post

Ne vor fugari tot meciul insa le dam un gol prin ultimele minute.

Partajează acest post

Link spre post

eu presimt un 2-0 pentru Steaua ... orcum rezultatul nu conteaza ... oierul trebuie sa plece !

Partajează acest post

Link spre post

meciul e greu,pentru ca echipa e pe marginea prapastiei din toate punctele de vedere.Becali,pleaca din Ghencea!

Partajează acest post

Link spre post

Cel mai greu meci de pana acum, daca ne luam dupa numele adversarului ...

Daca jucam 4-3-3-ul de ieri si nu avem vreun bulan mare o luam fara drept de apel !

Partajează acest post

Link spre post

Important nu este rezultatul, important este ca tot stadionul sa continue in tonul meciului cu Gloria Bistrita.

Partajează acest post

Link spre post
Important nu este rezultatul, important este ca tot stadionul sa continue in tonul meciului cu Gloria Bistrita.

Eu as sugera un ton mai ridicat.

Partajează acest post

Link spre post

sper sa castigam dar imi doresc mai mult un adevarat proest inpotriva ciobanului ca la meciul cu Gloria Bistrita sau chiar si mai tare de atat bv baeti tinetio tot asa forza Steaua

Partajează acest post

Link spre post

Ce pot sa zik... in primul rand trebuie sal conteste iar Tribuna 1 cum a fost la meciul cu Gloria. Nu ne poate interzice nimeni libertatea de a ne exprima in cuvinte. Furia in forta vizika n-avem voie nici verbal nu avem... :thumbdown: E ABSURD !!!

Nu conteaza buletin/fara buletin trebuie sal anihilam si sal dam jos din loja... El se gandeste numa la imputitii aia de copii ai lui si afaceri.

DACA VA ADUCETI AMINTE A DECLARAT LA SPORT.RO CA EL NU ESTE STELIST SI ESTE DOAR O AFACERE CLUBUL Steaua .

AFARA DIN Ghencea !!!!!!!!!!! JEG ORDINAR OIER ANALFABET RASIST MASCARICI

UN BUFON !!!!!!!!!!!!

Partajează acest post

Link spre post

toti vb dar nimeni nu face nimic...vorba este la moda acum.

vorba, sfaturile, indemnurile ... dar nimeni nu ia atitudine...

Partajează acest post

Link spre post
toti vb dar nimeni nu face nimic...vorba este la moda acum.

vorba, sfaturile, indemnurile ... dar nimeni nu ia atitudine...

pai ia vezi ma cum faci, ia tu atitudine la meciul cu Fener vreau sa te vad sarind in teren

Editat de ultra_ss

Partajează acest post

Link spre post

Se pare ca am scapat de Daniel Guiza, atacantul s'a accidentat in cantonamentul echipei nationale a Spaniei.

Potrivit cotidianului Hurriyet, Guiza are o microrupturã muscularã la piciorul drept și în funcție de dimensiunea rupturii se va stabili dacã jucãtorul va rata, dupã meciul cu Steaua, din 22 octombrie, și derbiul cu Galatasaray, programat la 25 octombrie.

Partajează acest post

Link spre post

Cand ma uit ce jucatori au astia imi piere cheful.Nu vad nici o extrema sau atacant care sa castige suficiente dueluri cu R Carlos.

Partajează acest post

Link spre post
Cand ma uit ce jucatori au astia imi piere cheful.Nu vad nici o extrema sau atacant care sa castige suficiente dueluri cu R Carlos.

Ce ma? :blink:

Poate cu Roberto Carlos de acum 3 ani ;)

Partajează acest post

Link spre post