korynna

Tatuaje

105 posts in this topic

o cunostinta de stie sa te tatueze

la saloane e nasol ca trec multi pe acolo si poate le iei bolile daca nu sterilizeaza aia bine

Da, tolomacule, fa-te tu la amici, cu aparat facut din motoras de casetofon si ac din coarda de chitara, ca amicu le sterilizeaza de nu se vad.

Oameni buni! Tatuajul il aveti o viata. Daca tot va hotarati sa va faceti mergeti dracu la salon, la profesionsiti!

@Deni copile !

Daca nu stii ,nu mai vorbi.

Acele le desigileaza in fata ta si daca tot ai scos "porumbelu`"...mai repede as merge la un salon specializat in tatuaje decat la vreo cunostinta ( e putin mai scump dar este mai sigur).

@Axle ai fost mai rapid ca mine.

Edited by Fane

Eu am fost la o cunostinta de-a unei cunostinte :)) si nu regret. Acele au fost desgilate in fata mea, avea aparat bun...nu am avut nicio problema. Sunt o gramada care nu lucreaza in saloane, dar fac niste tatuaje tari.

Acele au fost desgilate

Daca nu au fost desigilate, tot degeaba. :))

Korynna, sa nu divulgi locul acela special in care ti-ai facut tatuajul si pe care il stim doar noi doi. :D

Mi-e rusine de mine. Nu am niciun tatutaj. :oops:

@Virgil

Am facut si eu o greseala pentru ca m-am grabit si mi-ai sarit in cap. :nono:

Doar eu stiu de locul ala si cunostinta care mi-a zis de el :P Du-te si fa-ti repede un tatuaj, stiu eu un baiat... =))

@Virgil

Am facut si eu o greseala pentru ca m-am grabit si mi-ai sarit in cap. :nono:

Doar eu stiu de locul ala si cunostinta care mi-a zis de el :P Du-te si fa-ti repede un tatuaj, stiu eu un baiat... =))

Cum te simti cu mine in capul tau? Eu ma simt confortabil. :P

Imi lipseste motivatia pentru a ma tatua. Ma simt bine in piela mea. E neteda si matasoasa la atingere. Doar stii. :D

Ia gata cu offtopicul pe topicul meu. :)

Daca vrei sa ne vorbesti despre pielea ta neteda si matasoasa sau despre ce categorii de femei cunosti, deschide un topic separat. Aici vorbim despre tatuaje. Si cum nu ai nicio motivatie sa te tatuezi...iti spun eu ca te simti si mai bine in pielea ta tatuata :)))

Ps: Si tatuajul meu e neted si se simte destul de simpatic la atingere, dar tu nu ai de unde sa stii. ;)

( o sa revin in curand cu o poza)

mai dureaza? :D

Edited by hooltras

Pai e pe prima pagina poza. :)

trebuia o vedere de ansamblu... sa ne dam seama mai bine de pozitionarea si simbolistica tatuului :D

Va rog a va posta aici tatuajele cu Steaua,sau daca nu oricare altele.Asa poate ne inspiram unii de la altii,sau poate ii convingem pe cei care nu au sa-si faca.

Astea sunt ale mele.(scuze pt poze,mi le-am facut singur cu tel.)

DSC00001.JPG

DSC00003.JPG

DSC00016.JPG

Baieti, daca sunteti interesati si de tatuajele teporare, perfecte pentru orice meci al Stelei, (eu cu asa ceva ma ocup). Va pot trasfera orice imagine pe pielea voastra, clar , cu culori vii si neintinate, si mai ales, le puteti aplica oriunde doriti(zone epilate), ca dupa aceea sa le stergeti cu putin alcool sanitar sau ulei de corp. Contactati-ma pe email sau pe forum.

am si eu unul :) ..

ps:ma gandeam sa`mi fac exact deasupra lui....emblema Stelei...mai micuta asa :D

kindeR0052.jpg

Edited by kinder-PN

genial , respectele noastre

Primul meu tatuaj :rolleyes:

NMwa8s564237-02.jpg

Vor urma alte 2,3...nush sigur cate :yeahh:

Edited by MikStelista

:)) ))) haha

NU! :sleep: cu un portret de care este cam greu sa fac rost... :(

Edited by Daniel-Ionut