Virgil

Steaua - Sheriff Tiraspol 0 - 0

220 posts in this topic

Mai mai, ce ne mai facem noi planuri, cu trenuri, cu proteste, cu asasinate.

Da sa ne inscriem intr-o asociatie care chiar protesteaza din toate puterile impotriva lui Becali nu putem.

asociatie in care domeniul de activitate e protestul impotriva unui inapt psihic; hai sa fim seriosi!

sunt curios cum vor mai reactiona cetatenii din tribune de data asta!

Mai mai, ce ne mai facem noi planuri, cu trenuri, cu proteste, cu asasinate.

Da sa ne inscriem intr-o asociatie care chiar protesteaza din toate puterile impotriva lui Becali nu putem.

Pe mine, cel putin, m-ai prins...

Edited by _yang

Stoichita cu caracterul lui pe care il are a spus ceva interesant ... ca scena de la vestiar e de fapt un pretext pentru ca oierul sa se scape de Bergodi ceea ce nu este exclus nici pe departe

Rusine celor care l-au votat si il aproba

Romania nu va vrea scursurilor

veti termina toti ca ceausescu impuscati

Ce si-a propus a reusit. L-a dat afara pe cel care incet incet incepuse sa-i fure din imagine si autoritate. A fost totul deliberat ca nu degeaba a zis militica Dragomir ce a zis. El nu mai vrea demult binele Stelei, totul a inceput cu Meme ....prea era el pe la toate televiziunile si ii lua fata...de ceilalti nu ai ce sa-i spui ca i-a luat pe rand sa-si bata joc de ei si sa mai inchida gura suporterilor. Acum daca Panduru are intradevar caracter si ar trebui sa aiba ca altfel nu va avea liniste cu suporterii, sigur ne alegem ori cu Nularoiu ori cu Pictor Viturca asa cum am mai zis. Nu-l mai intereseaza demult pe babuin fotbalul ci doar imaginea lui de Mihai Viteazul reloaded calare pe un Maybach. Intrebare: Are cineva oooooo sa adune cateva mii de suporteri si sa ceara echipa inapoi???? Are cineva oooooo sa boicoteze toate meciurile sa nu mai cumpere nimic de la Steaua pana nu pleaca maimutoriul??? NU ...a intra pe teren nu e solutie ca tot noi suferim, plus ca asta nu ne garanteaza ca scapam de el !!!. Se pot face altfel de proteste......gen blocarea intrarii pe stadion sau a intrarii pe Aleea Alexandru etc.

@ArmyLand

Stai linistit ca Victor Piturca nu se mai intoarce pe postul de antrenor cat timp e ciobanul creditor la Steaua, iar Olaroiu nu renunta la banii arabilor nici mort.

@ArmyLand

Stai linistit ca Victor Piturca nu se mai intoarce pe postul de antrenor cat timp e ciobanul creditor la Steaua, iar Olaroiu nu renunta la banii arabilor nici mort.

Piturca-i omul din umbra a lui Becali, nu-i exclus sa-l oferteze si asta sa accepte.

Din pacate nu ma mai linisteste nimik. Chiar am sperat ca Bergodi va reusi sa faca ceva si lucrurile sa se schimbe in bine. Daca jocul echipei ar fi mers ii inchidea gura ciobanului. Cred ca nici Bergodi nu si-a putut imagina ca poate fi asa un dezastru la un asemenea la nivel. Din pacate nu poti face performanta cu jucatori care au venit de la Gloria Buzau dupa ce au reusit sa retrogradeze sau din Liga a treia. Nu zic ca nu au valoare, dar sunt prea tineri si din pacate au intrat prea repede intr-o lupta prea grea pentru ei. Schimband atatia antrenori nu mai ai un program de pregatire coerent, nu mai ai o viziune tactica, aici e marea problema. Nu poti vorbi de un stil de joc dupa 10 meciuri, ca asta nu-l inveti pocnind din degete asa cum crede Jiji. Nu o fi Bergodi taticul antrenorilor, dar a incercat (a vrut sa construiasca o echipa si si-a planificat lucrurile astfel incat sa aiba jucatori pregatiti fizic, nu care sa se tot rupa si sa stea 4-6 luni).....l-a mai tinut pe Tanase desi babuinul il vroia de la meciul cu Dinamo, nu l-a adus la echipa pe Dayro, l-a bagat pe Grzelak si pe Szekeli....toate astea l-au scos din minti pe prost (militica Dragomir trasese semnalul de alarma). Nu poti face performanta cand nu esti lasat sa o faci. Ce urmeaza???? Alt antrenor, alta viziune alte cateva luni de jocuri experimentale pana isi gaseste formula de echipa??? PS Vad ca ziarul lui Jiji Prosport zice ca ar fi numit Stoichita, eu l-am auzit in aceasta seara la sport.ro, cand Jiji dadea spectacol la GSP (ca tot chimb cand vad ca apare), l-am auzit cand s-a jurat ca el nu o sa vina la Steaua ca prea e scandal.....NO COMMENT!!!!

Piturca-i omul din umbra a lui Becali, nu-i exclus sa-l oferteze si asta sa accepte.

Numai ca lui Piturca ii place sa-i "sufle" in ureche lui Becali, insa NU si invers. 666 e foarte orgolios si nu accepta ca altcineva sa se bage peste el. Nu uita ca in 2004, a demisionat din functia de antrenor, pentru simplul fapt ca oierul l-a dat afara pe Paduretu.

Edited by KERATOCONUS

Un antrenor roman nu va fi bun. S-a demonstrat asta de cateva ori. Piturka este orice, numai antrenor nu este. Limitat mintal, un caracter urit, trisheur, prost selectioner. Dar, prieten cu Ciobanul Sef.

Am spus ce am avut de spus despre Stoichita. Iata ca Bonetti a rezistat la Dinamo dupa 0-1 cu Inter Curtea de Arges si 0-1 cu Galati la Bucuresti.

Parerea mea este ca meciurile Stelei trebuiesc boicotate.

Am si zis ca daca jucam cu toja si onicas ne-o luam. Am facut egal doar pentru ca n-au fost amandoi odata in teren.

Ai avut dreptate. Pacat ca Gigi nu stie de tine, ca ai fi fost urmatorul antrenor al Stelei.

Gigi la demis pe Cristiano, pentru ca italianul l-a poftit pe usa afara in pauza meciului. Orgoliul a fost mai puternic decat ratiunea. Gigi, du-te si spanzura-te. Nu mai gasesti in tara antrenor ca Bergodi. O sa regreti chiar astazi cand te vei trezi din betia aerului tare de la Bruxelles. Cap ai, minte ce-ti mai trebuie.

SUNT DEZAMAGIT DE CEEA CE SE INTAMPLA LA Steaua ! Va dati seama ce marsavie , a pus la cale Beeehaila ??! Chear si uni jucatori au complotat asupra antrenorului . Tot ce s-a petrecut a fost premeditat . Bergodi , nu mai avea nici o sansa .

Acum a venit Stoichita + Pandy ...nu mai pot intelege nik . Ce se urmareste si cat va mai dura acest chin pt suporteri ??!

Pana nu e prea tarziu : OPRITI distrugerea acestui mit numit Steaua !!!

fular-campionii O fi bine ,o fi rau ....Steaua ramane in sufletul meu ! fular-campionii

Clar ca totul a fost premeditat,de la faza cu Dayro Moreno,era de asteptat ca la cea mai mica chestie ce nu-i convine lui Becali,Bergodi va pleca.Daca au fost implicati si jucatori,e mult mai urat.Pacat...O sa ajungem tot mai rau,daca nu se mai are rabdare,tot la doua luni schimbam antrenorul...Cat o sa-l tina si pe Stoichita?Cat accepta sa se bage Becali la echipa.Dupa aia o sa-l puna pe Panduru,si tot asa.

Prost sa fi sa mai antrenezi Steaua acum. Steaua ar trebuie sa se refuze.

Asa ar trebui.In curand cred ca o sa se ajunga si la asta.

Stoichita zice ca nu se refuza. Doamne..... cat de naiv tre sa fi sa spui asta? Cat de prost? Sunt doua variante aici: ori esti prost, ori vrei bani si nu te intereseaza ca te "desfinteaza" idiotul asta pana la meciul cu Pandurii si te face te ras.

Putine lucruri mai pot fi spuse in urma meciului de aseara,si anume:

-MORI IN RASA MA-TII DE CIOBAN INFECT!!!

-SA LE FU.T FAMILIILE TUTUROR JUCATORILOR(CU MICI EXCEPTII,CUM AR FI RADA SAU ZAPATA)

-MORI IN RASA MA-TII DE CIOBAN INFECT!!

Ar trebui sa intram pe toate forumurile cluburilor din europa si sa le cerem sa afiseze bannere impotriva lui Becali , poate o sa ii afecteze "demnitatea" .. si nu o sa mai creada ca e huiduit de 20 de "huligani" .

Tot degeaba. Nu pleaca. Tu crezi ca el chiar crede ca il injura 20 sau 35 de fani? El sta sa vanda ce mai are de vandut. Apoi pleaca singur. Mai vrea sa il vanda pe Ghionea, Banel, Stancu si poate inca vreo 3 si pleaca.

Pana nu e prea tarziu : OPRITI distrugerea acestui mit numit Steaua !!!

Nu tu erai ala care zicea sa lasam protestele, sa-i dam o sansa lui bergodi? Acum sper ca ti-ai dat seama de ce ar fi fost inutil sa facem asa....