Virgil

Steaua - Sheriff Tiraspol 0 - 0

220 postări în acest topic

Poate ne revenim dupa pauza...ca de obicei

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa fie unul din meciurile alea in care dupa pauza facem diferenta..

Partajează acest post

Link spre post

NESIMTIRE!!!!!!!!!! Pe Ducu Ninu l-as baga la dus cu apa rece o juma de ora, iar lui Ionescu nu pot sa scriu ce i-as face ca are parinti care poate citesc site-ul asta!

Partajează acest post

Link spre post

Joaca Steaua...zici ca-i Barcelona :)))

PS: Cred ca dupa pauza o sa bage artileria grea: Toja, Kapetanos si Tanase.

Partajează acest post

Link spre post

Ionescu stie la ce poarta ataca Steaua?baaaaaaaaaa lasati-o-n plm ca nu mai tine,astia nu stiu sa lege o pasa,ba imi vine sa iau un cocktail molotov si sa-l sparg in fata lu' fecali,afaraaaaa cu non-valorile astea din Ghencea ...RUSINE....sa n-ai tu o ocazie macar in toata repriza cu serifu din tiraspol....nu mai suport

Partajează acest post

Link spre post

Banel cel mai bun de pe teren.

Partajează acest post

Link spre post

E minutul 70 si deocamdata nu am jucat NIMIC

Partajează acest post

Link spre post
E minutul 70 si deocamdata nu am jucat NIMIC

si ce,te astepti sa jucam ceva in cat a mai ramas?...eu zic sa-ti iei gandul,daca va fi sa marcam cumva,desi nu cred cand ma uit la cum joaca,o sa fie cred ca cel mai norocos moment al anului...

Partajează acest post

Link spre post
Cand ziceam ca Banel e o valoare toti ziceati ca-s nebun.

nu esti nebun...doar ca demonstrezi ca te pricepi la fotbal cum ma pricep io la cricket(si crede-ma ca nu inteleg deloc cu ce se mananca jocul asta)...

BTW: mie mi-a ajuns...e ultimul meci cu jegu de Nicolita titular la care ma uit...

Editat de mircea_10

Partajează acest post

Link spre post

Claudiu Ionescu joaca la Steaua.

Partajează acest post

Link spre post
Cand am batut Standard Liege, ne-am calificat a patra oara in Champions League... Si n-am fost pe strada in seara aia, ca mi-a fost rau. Cea mai "dureroasa" seara din viata mea.

Stiu ca jumatate din galeria Otelului e stelista, dar e o parte de liceeni autointitulati ultras, care au creat probleme acum vreo 2 ani pe la barul stelist de la bac...

Ei am combinat 2 lucruri in aceeasi fraza :))))) ma gandeam aiurea,si dupa meciul cu Slavia ,cel de acasa, s-a iesit in oras,lasa de incurajare.La cel cu standard erau fulare agatate in copaci la "nespalata"

Urat meci cel din seara asta,n-am vazut nimci interesant.urat tare....mi-e frica de meciurile cu fener si twente.

nu esti nebun...doar ca demonstrezi ca te pricepi la fotbal cum ma pricep io la cricket(si crede-ma ca nu inteleg deloc cu ce se mananca jocul asta)...

BTW: mie mi-a ajuns...e ultimul meci cu jegu de Nicolita titular la care ma uit...

Inseamna ca n-o sa te mai uiti cativa ani la meciuri....

Partajează acest post

Link spre post
Nu stiu daca idolu vostru Mutu poate sa faca ce a facut Banel si ce face in continuare

ce rahat face ma Nicolita ? zi-mi ce **** mea a facut meciu asta, in afara sa piarda 3 mingi de gol ??

...oameni care se uita la fotbal doar sa para si ei in trend

Partajează acest post

Link spre post
baganias picioru ba da ce noroc ati avut .. va felicit ati obtinut un reyultat bun de la sheriff

besi in gatu ma-ti de rus imputit

Cine mortzii masii l-a facut fotbalist pe cacatu asta de Toja ? Jucator mai prost ca asta rar mi-a fost dat sa vad, nu e capabil sa faca nici o preluare, ca sa nu mai vorbesc de Banel ... astia 2 febletile lu fecali ~!!

Editat de NonMollareMai88

Partajează acest post

Link spre post

am jujcat JALNIC !!! Au avut ocazii mai clare de gol moldovenii...ma mir ca a luat bataie Fener...o sa ne omoare olandezii..

Partajează acest post

Link spre post

jenant meci, daca jucam asa cu twente si fener o luam mai mult ca sigur..

ninu ,ionescu,toja au fost pe langa joc .. Banel nu se mai pune..

Partajează acest post

Link spre post
NonMollareMai88

invata+te sa vorbesti frumos tigan neciviliyat :D in tiraspol nu o sa va iertam

Si tu corect..

Partajează acest post

Link spre post
NonMollareMai88

tigan e mata si tactu ma. Futui in gura de rusi si turci ca toti intra la noi pe forum

Editat de Catalyn07

Partajează acest post

Link spre post
NonMollareMai88

tigan sa-i zici lu ma-ta fututi gatu ma-tii de tigan rus imputit la tiraspol o sa ne bashim cu stropi in cavitatea voastra bucala ! 

Partajează acest post

Link spre post

Sezonul asta vom castiga: campionatuuuul, cupaaaa si Europa League...pac-pac

Partajează acest post

Link spre post

Mai usor cu jignirile baieti.

Partajează acest post

Link spre post

Toti antrenorii care au trecut pe la Steaua nu si-au dat seama de un lucru esential, Banel Nicolita este o rezerva foarte buna doar atat. Din postura de titular, el face 1 meci bun din 3-4 partide nimic mai mult, un meci bun insemnand niste suturi la poarta si cateva centrari de calitate.

In seara asta am avut maxim 2-3 pase pe pozitie viitoare, 2-3 centrari de calitate si 2-3 suturi pe poarta prea putin pentru o echipa care vrea sa treaca de grupe. Singurul vinovat pentru aceasta seara in care mi-am tocit toti nervii a fost Bergodi care a gresit complet tactica, lucru care a rezultat din proasta studiere a adversarului.

P.S: Tanase a aratat la cateva faze ca poate sa fie cel care sa stea la mijlocul terenului si sa desfaca jocul. Sunt extrem de curios cum va evolua in partidele urmatoare.

Partajează acest post

Link spre post

rusinea lu' dracu! descultii astia din tiraspol au scos rezultatul vietii cu terminatii nostri!

Partajează acest post

Link spre post
un lucru am inteles .. din toata europa rominii sunt cei mai spurcati la vorba si cei mai necevilizati ..... ;)

si inca norocosi .. trebuia sa fie 0-2

Avand in vedere situatia actuala de tensiune din interiorul clubului as putea sa zic ca ai fost norocos/oasa sa scapi doar cu atat si reactiile sunt de inteles.

Partajează acest post

Link spre post