Virgil

Steaua - Motherwell

151 posts in this topic

de pe site`ul fanilor motherwell , mai sus mentionat -->

" Well73

Rating: 0

View Member Profile

post 8 minutes ago

Post #841

Reserve Team Subbie

**

Group: Members

Member No.: 1,301

Good effort boys. Would have been nice to have a goal but I'll be at the game next Thursday and 100% behind the team and the manager. No shame in getting beat by a better team. Anybody got the odds on us winning by 4 goals next week?

Canny wait for the start of the new season!

Zicea cineva , ceva , de pariuri la meciul lor precedent ? =))

nu-mi vine sa cred cum se poate discuta pe un forum , in general , si despre o echipa , culmea romaneasca , care tocmai te-a cam ...ridiculizat ! sincer , e o placere sa citesc acel forum !

cat despre meci... Frumos,spectaculos....dar mai avem de munca...cand vom da peste o echipa "adevarata" sa vedem cum se misca baietii

dar, cum zice ciobanu jr. Victoriile aduc Victorii

Edited by cristy.steaua21

D'aia sunt ei englezi, si mai avea tupeul Adrian sa compare tribunele engleze cu cele ale ultrasilor, hahhah*FAIL*.

Grenada, LOOL. Iarasi tu ma ? :D revin si pe sfz don' worry. :D

Si mie imi place sa citesc ce scrie pe acolo...nu credeam ca o sa vad asa ceva vreodata despre o echipa romaneasca

Am mai citit pe acolo ca ei cred ca portaru lor a fost cel mai bun si ca este o achizitie buna pentru ei...ma intreb oare ce panarama de portar aveau inainte :)))

D'aia sunt ei englezi, si mai avea tupeul Adrian sa compare tribunele engleze cu cele ale ultrasilor, hahhah*FAIL*.

Grenada, LOOL. Iarasi tu ma ? :D revin si pe sfz don' worry. :D

Nu stiu dar mie , imi vine sa dau toti banii de mare sa ma duc in tara lor chit ca ma duc sa vad un meci de fotbal .

Ah da si la sfarsit am fost WTF se auzea pleaca Gigi si Gigi la puscarie si nu-mi venea sa cred in ce hal fluierau sclavii ....

Ne-am reluat pregatirile de vreo luna, nu? Deci inseamna ca mai avem unde creste, nu? Bergodi a zis ca vrea sa atinga varful de forma in septembrie, nu?

De-abia astept viitorul!

Frumos meci :) dar trebuia un 5-0 macar sa avem calificarea asigurata,oricum bv baieti.

Mizerile de la tribuna FREE Gigi au stricat tot meciul. :(

Frumos meci :) dar trebuia un 5-0 macar sa avem calificarea asigurata,oricum bv baieti.

daca ne dau 4-0 eu ma impusc...cu astia eram calificati si la 1-0

gdalli10 52 minutes ago

Post #793

Signed on Full Time

Group: Members

From: Strathaven

Member No.: 970

4-0 well win next week? i wish

stranger things have happened tho. boro did it against Steaua few years back

Vise tata,vise :)))

un meci prea bun, singuru capitol la care am suferit a fost la finalizare, executii slabe, inprecise, si de multe ori au lungit-o pana n-au mai apucat sa traga, acolo mai e de lucrat ceva, in alta ordine de ideei mi-au placut foarte tare toti , absolut toti,chiar si Banel , singura exceptie este Baciu, nu a avut pic de siguranta pe el, in rest un meciu superb, sa nu mai spun de atmosfera, presupun k s-a observat atmosfera foarte ostila cu care au fost intampinate scandarile anti cioban :| protestul moare :( noi luptam cu ciobanul mai departe

Am jucat bine,insa sunt slabi scotienii.Vreau sa ne pastram calmul si de abia cand vom lega cateva victorii la rand putem spune ca s-a schimbat ceva.

felicitari Stelei pentru victoria din seara asta ;) insa asa cum a zis delpiero10 e o echipa slaba ...sa vedem ce o sa facem cand dam de echipe mai "bine cotate"

Sa nu ne imbatam cu apa rece,jocul a mers,insa am intalnit o echipa de jaloane.

Apropo de protestul anti-cioban si de "cetatenii". In NORD au zis baietii doar "Gigi lasa-ne lasa-ne" si "Becali pleaca din Ghencea , pleaca din Ghencea" ...adica nu s-a mai injurat. Iar cetatenii au fost fluierati prin min. 87 cand au inceput sa plece , mai ales tribuna I. In rest atmosfera incendiara , s-a cantat de numai am eu voce , si : Mitica la Puscarie ! :).

Steaua SUNTEM NOI ! :steag_sah_mic:

Dap, pacat de tziganii de la tribunele free Gigi ... in rest atmosfera a facut totul. Ati cantat si acel cantec de care zicea Lari, nu ? :D vreau un audio/film. (as veni si eu pe Ghencea daca as putea...sunt in Targu Mures nu e chiar cel mai usor lucru ^^ ).

Daca te referi la Imi vin in minte clipe cand imi doream sa cresc

Cand doar numele tau ma facea sa zambesc

Viata mea toata prin tine o traiesc

Esti tot ce am pe lume si d`asta te iubesc , Nu nu sa cantat pentru ca nu multi stiu toate versuruile .

Dar sa cantat "ce drog ciudat" NORD - SUD ! a fost cel mai frumos moment.

Deci daca 8-1 cu Flamurtarii nu a fost blat,mi-ar placeea sa vad ce fotbal joaca echipa aia.

is sfarsit niste comentatori cat de cat acceptabili...daca nu ar fi incurcat jucatorii in ultimu hal, as fi putut zice ca a fost unul din cele mai bune comentarii din ultimul timp...