Ronnie

Zapata Sau Tatarusanu

Primul 11   177 members have voted

1. 1. Zapata sau Tatarusanu

• Zapata
      109
    • Tatarusanu
      68

Please sign in or register to vote in this poll.

167 posts in this topic

Robinson Zapata

tn2_549128310_14.JPG

Data nasterii: 30.09.1978

Robinson Zapata a venit la Steaua in vara 2007 de la Club Deportivo Union San Felipe.

Anul 2007 a fost unul de exceptie pentru portarul columbian care a demonstrat ca este poate cel mai bun portar venit la Steaua dupa revolutie.

Ciprian Tatarusanu

ciprian-tatarusanu.jpg

Anton Ciprian Tãtãrușanul, jucãtor de fotbal român, evolueazã la clubul Steaua București. Face parte din Echipa naționalã de tineret a României.

Anul trecut a fost portarul titular al echipei Gloria Bistrita.

Edited by Ronnie

Zapata all the way, dar dupa o vizita la oftalmolog. Sezonul trecut mi-a dat impresia ca uneori nu vede mingea

Zapata este un portar mult mai bun ca Tatarusanu. Desi sezonul trecut a evoluat mai slab si Tatarusanu a avut un sezon prost...

sper sa joace tatarusanu...e tanar,e roman si din ce am vazut in meciul cu zagreb iese foarte bine pe centrari..

eu zic Zapata. Nu l-am vazut pe tatarusanu anul trecut dar am auzit cuvinte mai urate ca despre niggerul din poarta noastra :)

Tatarusanu a jucat fara nici o motivatie la Gloria, stiind ca deja e jucatorul Stelei, deci nu ar trebui judecat zic eu. e bine ca avem 2 portari buni in lot dar chiar nu ma pot pronunta, depinde de Bergodi si de cum ii vede el la antrenamente.

Sa i se acorde o sansa tanarului ROMAN, Tatarusanu!...pana la prima gafa majora(sper sa nu fie cazul)

Sa apere cine e mai in forma. Daca trebuie, sa apere Lungu sau Vatca!

Vatca...

dar daca trebuie sa aleg dintre cei doi, i-as da o sansa lui Tatarusanu

Zapata...nu a fost in mare forma sezonul trecut , gresind de cateva ori insa a dovedit de multe ori ca este un portar foarte bun in care poti avea incredere.Avand in vedere insa ca si Tatarusanu e un portar bun eu cred ca in final cel care va fi mai in forma va apara.Daca Lungu va fi cel mai in forma poate va apara el , daca Zapata nu va fi in forma va apara Tatarusanu si tot asa.Oricum sper ca sezonul asta portarul oricare ar fi sa nu faca greseli.

Votez pentru Tãtãrușanul, la început, da' dacã începe sã facã prostii mari, sã intre Zapata.

Greu de facut o alegere in momentul asta!

Tatarusanu este un tanar talentat,desi nu a rupt gura targului la Bistrita,iar Zapata are de partea lui experienta,desi a gafat destul in campionatul recent incheiat.

Deci,in concluzie,cine v-a fi mai in forma v-a apara poarta Stelei si asta o v-a sti doar Bergodi!

:steag_cruce_invers:

Hmm... grea alegere, sa joace care este mai in forma...

Ar fi un + pentru Tatarusanu, pentru ca este roman, si este tanar ;)

1 vot pentru Tatarusanu! :)

hmmm... un portar experimentat care gafeaza din cand in cand comparat cu blatistul de la Bistrita care se viseaza la nationala... hmmm, greu de ales...

Zapata.

Din pacate Zapata a gresit destul de urat la golul doi din meciul cu TSKA Sofia.

Din pacate, Zapata nu a fost ajutat aproape deloc de aparare in meciul cu TSKA. Si tot a scos 2 mingi grele...

Din pacate, Zapata nu a fost ajutat aproape deloc de aparare in meciul cu TSKA. Si tot a scos 2 mingi grele...

Sã ieși pe sub minge la corner e mai mare rușinea. Indiferent de apãrare sau nu. ªi-mi aduce aminte de un anume jucãtor adus de MM, nu spun care.