Sign in to follow this  
Followers 0
Ronnie

Program Steaua 2

33 posts in this topic

In etapa viitoare Steaua intalneste Dinamo 2 pe teren propriu! :naughty:

exista varianta sa se joace tot la Mogosoaia ca deh in Romania se poate schimba orice de la o secunda la alta

as vrea sa stiu dc nu se mai ocupa nimeni de programul echipei Steaua 2 (nu o spun cu rautate).multumesc :steag_sah_mic:

cine ne poate spune daca programul dp siteul oficial este 100% real.ma intereseaza meciul cu breaza care conform lor e marti 13 aprilie de la 11.00 :sick: .astept un raspuns.mersi

Imi cer scuze ca postez aici .

Vreau sa va rog daca puteti sa veniti pr 1 mai la giurgiu la meciul dintre echipa gazda si Steaua 2 .

Eu sunt din giurgiu si impreuna cu cativa prieteni din oras vrem sa facem niste bannere si o mica coregrafie prin care sa continuam protestul Anti-cioban si prin care sa ironizam echipa locala cu ai carei lideri de galerie nu ne aflam chiar in conditii bune ,deoarece la un meci cu delta tulcea nu ne-a lasat sa afisam niste mesaje .

Va rog sa-mi raspundeti sa vad cam pe cati ne vom putea baza .

PS: Banii de panza si vopsea si cele ce mai trebuie le vom lua noi (eu si prietenii mei ) , voi trebuie doar sa ne onorati cu prezenta .

Nu vrei sa-ti vand eu abonamentul ca sa vezi pe gratis restul meciurilor ? Ca si-asa nu mai recuperez eu banii pe el :D

Sign in to follow this  
Followers 0