Adrian Pacurar

Mirel Radoi

1,086 posts in this topic

Cineva a zis ca prin Radoi ,Piti ii face rau lu Becali...poate ca asa e ...

Ei, presa va fi mereu contra tuturor, doar de scandaluri e buna. Cum omul e incoltit cum sare si ea la gatul respectivului.

Tamas inca se descurca la nationala si nu a arborat mandria (sa fim sinceri) stupida a lui Mirel. Iar Piti e un om la fel de incapatanat ca si finutul lui Jiji. Deci, cred ca va mai trece ceva timp pana il veti vedea pe Radoi din nou la nationala.

Depinde si de evolutiile lui Tamas. Daca va sta pe banca de rezerve la rusi nu se stie niciodata. Daca Piti nu il simte in forma la antrenamente, trebuie sa ii caute un inlocuitor. Si atunci apar problemele...

Nu ar fi prima data cand ar pierde din cauza unor mandrii prostesti. Au mai fost precedente si cu altii, nu iti mai amintesti?

Sincer de la episodu Copenhaga cu Laursen...nu prea m-a interesat asa mult ce face nationala....dar e frustrat cum o echipa pe care de exemplu Anglia nu a batut-o de print 60-70,face egal in Armenia.

Stai tu linistit ca daca am intalni acum Anglia ar fi vai si amar de capul nostru.

Yo stiu...si Beckham si CO au cam luat-o pe coaja in ultimu timp... :lol:

Pe departe cel mai bun fundas central din Romania. Nu il inteleg pe Piturca de ce nu il ia la nationala inapoi pt ca Radoi chiar merita sa joace la nationala!!

Cred ca a mai dat si Piturca inapoi. Probabil ca il va chema la urmatoarea campanie de calificari(daca ne calificam la mondiale, poate il va chema mai repede decat ne asteptam). Vom vedea.

daca se va califica Romania la modialul din germania, si Piturca nu l-ar convoca pe Radoi va iesi un scandal imens...

meciul cu Finlanda ne-a aratat ca apararea noastra scartaie tare cand nu e Chivu acolo... Tamas s-a descurcat binisor, a avut insa unele interventii precipitate si unele plasamente gresite corelate si cu nesincronizari mari cu ceilalti colegi din defensiva in special cu Ienci... Insa nu pe Tamas trebuie sa il inlocuiasca Radoi... El merita sa fie acolo in sanul nationalei ca loc in formatie are... Poate il va inlocui pe Dorinel la mijloc... Eu mai degraba vad lucrul asta...

daca se va califica Romania la modialul din germania, si Piturca nu l-ar convoca pe Radoi va iesi un scandal imens...

La noi pe forum poate.

Pentru ca in cazul unei calificari lumea i-ar fi la picioare lui Pitzi.

Nu cred eu ca va fi atat de idiot sa-l lase acasa.

Dar,mai stii?

PS Ei,ce s-o fi grabit si Mirel asta sa plece de la lot?Ceasul rau.

Sincer sa fiu, ca roman, as alege in calificarea noastra la mondiale colaborata cu neconvocarea lui Radoi, decat sa nu ne calificam si sa fie rechemat la lot capitanul nostru...

MARE BULAN ARE Piturca ASTA... pacat ca la Steaua NU PREA A AVUT BULAN...

Sorine, dar ce ti-a venit cu chestia asta? Neconvocare dar calificare? ambele nu ti-ar fi convenit? Oricum, nu cred ca se mai intalneste Radoi in curand cu natioanala.

Radoi merita sa joace la orice echipa.un jucator de valoare.chiar dak multi spun ca tamas joaca bine oricum tamas nu e Radoi.Radoi e un om f de treaba,hotarat...stie f bine ce vrea.si iubeste Steaua.asta cred ca stie oricine.nu cred ca ar pleca pt bani,ar pleca sa joace la o echipa buna care ii printre primele in europa si merita asta.si oricum va reveni la Steaua.poate ca jucator sau cine stie...

Radoi merita sa joace la orice echipa.un jucator de valoare.chiar dak multi spun ca tamas joaca bine oricum tamas nu e Radoi.Radoi e un om f de treaba,hotarat...stie f bine ce vrea.si iubeste Steaua.asta cred ca stie oricine.nu cred ca ar pleca pt bani,ar pleca sa joace la o echipa buna care ii printre primele in europa si merita asta.si oricum va reveni la Steaua.poate ca jucator sau cine stie...

Bine, bine Bya, dar ce are acum devotamentul pentru Steaua cu convocarea la Nationala? Sau tu vorbeai la general? Normal ca Tamas nu e Radoi, sunt doua individualitati...aparte

Bine, bine Bya, dar ce are acum devotamentul pentru Steaua cu convocarea la Nationala? Sau tu vorbeai la general? Normal ca Tamas nu e Radoi, sunt doua individualitati...aparte

Normal ca tamas nu e Radoi...nu ii ajunge nici la varful bocancului lui Radoi...cum nici Radoi la capitolul drink nu ii ajunge lui tamas al vostru...

daca o sa se califice o sa-l cheme la lot ... dar eu cred ca nu se va califica.. asa ca nu avem de ce sa ne facem atatea griji

Tamas il poate inlocui pe Radoi ??? Poate in visele lui :D:D ...

In cel putin 2 faze Eremenko a scapat spre poarta noastra in prima repriza si daca nu se grabea putea sa inscrie. La prima Tamas cazuse in fund undeva pe la vreo 40 de metri de poarta noastra incercand sa agate o minge usoara, la a doua visa la altceva, nu se stie ce dar sigur nu la partida ii statea capul....

Baiatul asta mai are mult de alergat pana sa se apropie macar de valoarea lui Mirel Radoi. Nu uitati ca a fost expediat de la Galatasaray dupa ce i-a exasperat pe turci cu gafele lui.

in meciul cu finlanda tamas era la furat total... nu a-ti vazut ce bombe dadea... ????? :twisted:

Si tu Zarboss ii compari pe Tamas cu Radoi....Tamas care nu juca la Spartak Moscova care saracii sunt pe dinafara :lol:

La anul incepe iarasi o noua campanie de calificare... Pana atunci Piturca are timp sa se gandeasca daca risca in continuare sau isi calca pe onoare... Radoi indiferent are o cota pe care nu i-o va putea lua nimeni... Nici chiar Piti...

Dak ai fi citit cu atentie ce am scris,reddog,nu ai mai pune atatea intrebari.Nu ma intereseaza ca ti cu Dinamo ca oricine stie cate blaturi face Dinamo...nu cred ca poti sa zici ca tamas ii mai bun ca Radoi...:)Cat despre nationala nu cred ca este vreun jucator care poate sa ii ia locul la Radoi...se vede cum joaca nationala cu tamas.mai prinde si el o zi buna ca in rest....