Adrian Pacurar

Cornel Cernea

163 posts in this topic

Asta daca cumva vrea el?Dupa interviul facut de dupa meci nu stiu ,parea destul de nesigurl[cum ca ar ramane la Steaua sau nu]. :roll:

wow....noi chiar avem portar...

Intr-adevar. Sper doar ca n-a fost doar o zi de exceptie a acestuia -si Carlos a avut din astea...-

Dupa meciul de ieri, cred c-ar fi o mare prostie sa fie dat afara de la Steaua. Chiar daca va fi adus inca un portar, tot ar trebui pastrat in lot, macar pentru concurenta. Asta in cazul in care va confirma in continuare, bineinteles.

Normal ca sunt fericit de prestatia lui Cernea. Insa, sper sa demonstreze constanta. Si asta nu numai in meciurile europene, ci si in cele din campionat si cupa, unde ambitia poate este mai diminuata datorita calitatii adversarului.

GB a spus ca Cernea ramâne la Steaua.Meciul cu Realul a fost sansa vietii lui.Urmeaza cele cu Kievul si Lyonul,în care sper sa faca din nou dovada calitatilor lui.

Cernea este un portar de valoare si parerea mea ar fi sa ramana la Steaua. La Madrid a demonstrat k este f bun si il felicit

Si eu sunt pentru ramanerea acestuia la Steaua, dar avem in continuare nevoie de unul sau doi portari valorosi pentru concurenta.

am ramas impresionat de Cernea si eu ,ca de altfel toata lumea,dar parerea mea este ca trebuie ceva mult mai bun.impresia mea este ca e cam nesigur pe el si alt dezavantaj este faptul ca nu e inalt.

btw. Meme s-a dus in brazilia sa i-a portar 8O ,nu atacant sau mijlocas :roll: .nu inteleg de ce nu i-au in calcul varianta Curca ( Farul ),pe langa faptul ca este un portar bun ,parerea mea,a mai si facut public ca este stelist de mic

Cernea foarte bun! Cand il vad ca joaca asa imi muschi pumnii de ciuda ca l-am pus pe paiata de Carlos si am luat atatea goluri stupide!

Sper sa isi continue evolutiile bune!

sunt incurajat de meciurile bune pe care le face Cornel Cernea dar nu putem sa zicem ca gata avem portar. si Carlos a facut destule meciuri bune si totusi era un minus pt echipa.

sper ca o sa aiba numai meciuri senzationale Cernea si sa nu-si piarda concentrarea.

suporterii Stelei nu se multumesc doar cu 2 meciuri bune nu? :D

si mie mi-e tare teama ca portarul Cernea sa nu se piarda pe drum asa cuma facut si Carlos...off...God Help Us!

Peace!

Cernea in ultimele doua meciuri a jucat super..este un jucator valoros si sper sa nu plece de la Steaua.. :)

Lavy, Carlos s-a pierdut pe drum si nu stiu eu? El de fapt a venit PIERDUT ! Cernea mi se pare mult mai modest si cu picioarele pe pamant decat era Carlos si mai degraba am juca cu el si sa pierdem decat sa bagam panarama aia in poarta si sa imi fie frica la fiecare sut pe poarta.

Defapt ai dreptate, da greseala mea! mii de scuze.. :oops: nu stiam cum sa exprim jocurile , oarecum bune, facute de acesta.

doamne...sunculita asta normal ca apara bine daca e cat poarta!BATOZA!!si suncile resping mingea inainte sa o vada el...la cat de lat e... D :P ..ma rog...nu e de Steaua!!!Forza Carlos!!!:P

...Fiindca aspectul fizic e atat de determinant pentru valoarea unui fotbalist, nu? :roll:

Te rog eu frumos, incearca sa vii cu argumente pertinente, nu cu comentarii de genul asta, demne de forumul Bravo sau mai stiu eu ce, ca m-am saturat ca fetele sa fie cosiderate paralele cu fotbalul doar din cauza unor comentarii ca cel de mai sus. :x

era sa zic yo cv de Carlos dar ma abtin. Cernea este mult mai bun decat Carlos si nu mi se pare o batoza cum il numesti tu (ratonitza).

FORZZA Steaua!!

imi mentin aceeasi parare : Cernea nu este,in opinia mea,de primul 11.parerea mea ca se poate ceva mai bun.

In urmatoarele 3,4 meciuri va comite o gafa din cauza mingiilor trimise cu insistenta de fundasii nostri spre el. :x (sper din tot sufletul sa ma insel)

doamne...sunculita asta normal ca apara bine daca e cat poarta!BATOZA!!si suncile resping mingea inainte sa o vada el...la cat de lat e... D :P ..ma rog...nu e de Steaua!!!Forza Carlos!!!:P

Fetito paiate ca tine nu se pot numi STELISTI! Tu judeci un jucator dupa aspectul fizic? Unii nu aveti dreptul sa va declarati stelisti!

Forza Steaua!

Fetito paiate ca tine nu se pot numi STELISTI! Tu judeci un jucator dupa aspectul fizic? Unii nu aveti dreptul sa va declarati stelisti!

Forza Steaua!

bine mentionat!! :)