SSK

Nemultumiri Cu Privire La Activitatea Staffului

3,516 posts in this topic

Dam ban la toata lumea, interzicem comentariile si scrie fiecare ce simte prin articole.

Acuma chiar ca ii dau dreptate lui ronnie, a imputit asta topicul, daca ar fi toti ca el, de aici ar incepe sa curga jignirile ........ Va rog sa va abtineti si restul, atata poate sarmanul. Mie chiar mi-e mila de el. Hai nu-i raspundeti, trece ora aia acus...

Edited by Azzido
esti rau

Un lucru bun tot iese din toata balacarela asta. Bine, un lucru bun pentru mine. Am dovada ca nu eu eram problema.

Discutii inteligente in continuare va doresc.

Edited by Lari
=))

@Marius & axl, da, de ce vorbiti la plural fratilor? Mie mi se pare ca e o singura persoana care doar cauta sa provoace scandal cand intra aici. Restul reusim, mai bine sau nu, sa ne abtinem.

Va agitati degeaba,Azzido face parte din masonerie.....el taie si spanzura!

Corect. Unde mai pui ca i-a dat lovitura de gratie lu' Gandalf exact la articolu' " Eu cand vreau sa fluier... fluier ". Avem aici si mesaj subliminal si toate alea... Si o sa mai avem, stai linistit.

@Ronnie, te-ai prins ca de obicei mai in tarziu si in reluare ca moldovenii.

Chiar nu stii de ce nu e bine sa-i spui un banc, miercurea dupa-amiaza, unui ardelean ?

Edited by LDS

Chiar nu stii de ce nu e bine sa-i spui un banc, miercurea dupa-amiaza, unui ardelean ?

Te rugam frumos nu ne lasa asa in ceata,nu stiu bancul nici nu-l gasesc si sunt curios. Multumesc anticipat

Ca sa nu rada duminica in biserica.

Edited by ebonyc

Bai, fratilor, toate ca toate, dar nu ma folositi pe mine pretext pentru neimplicarea voastra la site sau pentru lipsa de respect ce troneaza de cativa ani intre noi. E o chestie mult mai complexa la mijloc ce tine de alti "n" factori.

Recunosc ca nu sunt un om perfect. Intr-adevar, ca oricine dintre voi, am si eu slabiciunile mele. Una dintre ele e ca raspund tintit si taios la provocari. Probabil aveti si voi partea voastra de vina, fiindca daca nu m-ati mai pomeni din doua din doua postari nu as scrie atat de des. Este foarte usor sa inchidem (bineinteles, daca vrem) cercul asta vicios. Corect sau nu?

Ce am dedus eu din ultimele confruntari e ca trebuie sa renuntam majoritatea la site-ul asta si lasam tinerii de 17-18-19 de ani ce vin din spate. Nu mai avem pasiunea de altadata si asta ne face rau atat noua, cat si celor ce viziteaza fcsteaua.ro.

Deci fara ironii, sarcasm sau un limbaj malitios. Acum chiar m-am exprimat cat pot eu de civilizat si astept acelasi lucru din partea voastra.

Edited by Joga Bonito

Dupa ce jignesti jumatate de forum e absurd sa apari acum aici si sa ceri respect peste noapte.

Care l-ai lasat iar pe asta micu la calculator? Parca avea doar o ora....Nu pot sa cred ce citesc, oare i-au spart contu?

@drvladyk, ai 34 de ani, da? Am zis ca vreau sa discutam civilizat, ok? Am niste pretentii de la tine.

@Ronnie, asa si tu nu ai jignit pe nimeni acum pe forumul asta? Hai sa trecem peste, fiindca nu e prima si nici ultima oara cand o sa jignim reciproc.

Am niste pretentii de la tine.

Si eu de la tine, nu conteaza ca esti mai mic de ani

Gandalf a fost banat permanent pentru ca e in conflict cu administratorul acestui site. Nu cred ca regulamentul da voie vreunui membru din stafful siteului sa baneze aiurea doar pentru a se razbuna. Stiam ca atunci cand un membru din staff e in conflict cu un utilizator, nu are voie sa il sanctioneze pe resepectivul utilizator si trebuie sa ii lase pe alti moderatori sa judece cazul.

Cer astfel scoaterea banului dat lui Gandalf.

A facut multe pentru site si cred ca proprietarii siteului ii sunt datori macar cu atat. El nu a injurat in stanga si in dreapta, nu a facut trolling, nu a facut scandal. Doar a spus adevarul. Nu cred ca trebuie sa ne apucam noi sa mintim doar pentru ca pe administratorul siteului il deranjeaza adevarul.

Daca siteul e al lui Azzido, atunci sa faca el ce vrea, sa taie si sa spanzure. Daca nu e siteul lui Azzido, atunci ii rog pe cei aflati acolo sus sa intervina si sa indrepte aceasta nedreptate.

In acelasi timp vreau sa ii rog pe ceilalti utilizatori/redactori/moderatori sa nu comenteze aceasta postare a mea si sa nu se apuce sa mai scrie vrute si nevrute doar pentru a scrie. Asta e un mesaj adresat proprietarilor FCSteaua.ro.

Nu cer ca ei sa isi dezvaluie identitatile pe site, dar as vrea sa stiu, totusi, al cui e acest site acum.

De fapt, e site-ul lui Lari, dar el vrea sa fie mai low-profile ca altfel il ia lumea drept mogul media.

Edited by Lari
De cand asteptam sa te banez... Mersi pentru sansa oferita! :D

Cer celor din conducerea AISS sa ia masuri si sa opreasca abuzurile lui Azzido. Daca nu vor sa scape de adminul pacifist, macar sa ii ridice banul lui Gandalf.

Daca azzido are probleme cu gandalf, il poate trece la ignore si nu o sa vada ce scrie. Eu asa am facut cu multi utilizatori de aici.

Adrian, tu cand ai sa intelegi ca e gata? Ca si tacerea e un raspuns? Gata frate las-o balta ca nu e loc, asta s-a hotarat, asta e mersu, hai sa postam si no pe la bancuri, din inertie ca ne-am obisnuit cu situl si asta e.

Eu sunt stelist. Eu nu ma dau batut. Nu stiu cum sa ma dau batut ca nu m-a invatat nimeni.

Acum va rog frumos nu mai postati aici, ca sa nu poata unii sa spuna ca e offtopic si sa inchida discutia. Lasati cererea mea sa ramana ultimul mesaj pe topic, ca sa poata fi vazut de cei din AISS. Poate vor rezolva aceasta problema sau macar ii vor scoate lui Gandalf banul.

p.s. pentru alte discutii avem privatul.

Edited by Adrian

p.s. pentru alte discutii avem privatul.

mda...gluma serii...e public deja. si nu ma certa ca am postat te rog, faptul ca privatul a devenit public e o nemultumire

Cer celor din conducerea AISS sa ia masuri si sa opreasca abuzurile lui Azzido. Daca nu vor sa scape de adminul pacifist, macar sa ii ridice banul lui Gandalf.

Daca azzido are probleme cu gandalf, il poate trece la ignore si nu o sa vada ce scrie. Eu asa am facut cu multi utilizatori de aici.

"fcsteaua. ro face parte din AISS" - scrie undeva jos, dar asta nu inseamna ca e detinuta de AISS si ca asociatia respectiva joaca un rol decizional in cadrul site-ului.

Pe scurt, ca user vechi ar trebui sa stii ca domeniul este inregistrat pe numele lui George Stan.

Daca mi se permite si mie sa ma dau cu parerea, si eu as fi de acord cu revenirea lui Gandalf fiindca are unele stiri si comentarii interesante pe forum, dar cu mentiunea sa nu-l mai provoace pe Azzido si sa-si dea unui altuia ignore.

Edited by Joga Bonito

Adrian, tu cand ai sa intelegi ca e gata? Ca si tacerea e un raspuns? Gata frate las-o balta ca nu e loc, asta s-a hotarat, asta e mersu, hai sa postam si no pe la bancuri, din inertie ca ne-am obisnuit cu situl si asta e.

Pai eu am spus ce era de spus, daca i-as raspunde lui Adrian ar insemna sa hranesc trolul.

Uite aici un raspuns: "Daca ma debanezi peste o zi, in primul post o sa o iau de la capat, in mod identic. "

E destul de clar pt mine.

Azzido, vrei sa iti arat unde ai panoul de ignorare? Nu cred ca e nevoie. Sunt destul de sigur ca stii mai bine decat mine unde e.

Gandalf nu e troll. Ca nu tu esti siteul. El are o problema cu tine asa cum tu ai o problema cu el. De ignorat va puteti ignora. Ca aveti aceste optiuni. Deci nu puteti spune ca nu va puteti ignora.

p.s.

Ronnie si Axl ma ataca pe mine la prima ocazie, peste tot pe unde apuca. Lor nu le da nimeni ban permanent desi e exact acelasi lucru ca si conflictul Gandalf-Azzido.

Edited by Adrian