SSK

Nemultumiri Cu Privire La Activitatea Staffului

3,519 posts in this topic

Eu sunt obsedat de el, nu? Eu? Cand de 4 luni incoace mereu o tine cu atacurile la adresa mea....si atunci stergeti si ne sfatuiti sa folosim privatul...nu multumesc. Caline uite trolu, caline clona, caline ban ca a zis aia, caline ban ca a zis-o pe-ailalta.

Ce adevar ai spus ma tu? Incredibil!!! Caline, unul din noi e nebun, categoric, ori eu, ori el. Ce ai spus ma tu cu proba barbateste despre mine? CA tin si cu Craiova? Pai n-am fost ipocrit ba ca e echipa orasului meu. Tu n-ai cum sa fi in situatia mea daca esti din albita. Eu am probat ba ca esti demagog, ca de fapt nu esti suporter Steaua ci suporter fcsteaua.ro. Iti cauti de ani de zile pozitie pe site si sapi oamenii unul cate unul (nu pe mine ca eu nu contez). E o coincidenta uriasa ca toti care l-au injurat pe individ au fost banati mai devreme sau mai tarziu in vreme ce alti spurcatori de profesie se joaca in continuare pe-aici....asa e, coincidenta.

AXL Ce rahat urias mananc cand ala a spus de enspe mii de ori ca eu sunt protejatul lui ronnie....azi am inceput eu si justitia e pe faza...pana acum, in 4 luni, asta n-a zis nimic despre mine neprovocat....asa e.

Edited by stockton

Traiasca fcsteaua.ro!

Costi, Azzido, de cam prea mult timp sunteti voi sefii siteului. Trebuie sa va sap. Zilele voastre sunt numarate. Apoi o sa il fac si pe George Stan, sa pun eu mana pe site, sa fiu seful sefilor, sa fiu gigiiii becaliii.... creditorul siteului :))

Eu nu inteleg un lucru. Redondo zice ca toata lumea ma uraste si ca toti cei care m-au injurat au fost banati.

Atunci de ce m-am plans eu ca moderatorii nu-si fac treaba?

Atunci de ce au fost banati doar chiorix si redondo? Ca ma gandesc ca nu doar ei doi ma injurau, nu?

Eu unul nu stiu care este nebunul din noi doi. Stiu doar ca eu nu sunt, eu sunt mai mult o tura. Inca. Dupa ce va sap pe toti o sa fiu Rege :D

Nu esti rege, esti mascota siteului (sper ca asta nu intra la jigniri) si de-asta esti tinut aici...e nevoie si de asa ceva....alta explicatoie logica nu gasesc. Daca s-ar face un poll...il vreti sa nu pe Adrian pe site...n-ai avea nici 30%.

Stii ce? Eu, unul, m-am saturat. Conform articolului 6.8. vei primi inca 10% warn, rezultand automat o sanctiune de 7 zile. Nu ti-a fost permis sa-ti faci clona ca sa ne iei de prosti.

6.8 Incercarea de eludare sau ocolire a regulamentului cu buna-stiinta si rea-vointa prin profitarea de eventualele carente ale acestuia se considera incalcare a lui si se pedepseste initial cu modificarea nivelului de warn.

Culmea, ca s-a facut poll, si am iesit pe locul 2, mi se pare, in topul utilizatorilor buni de pe site. Oi fi sabotat eu poll-ul ala, ca sunt un comunist diabolic, ce dracu!

Bai, eu nu mai stau. Eu plec la somn ca maine am servici. Nu-s supraom ca redondo, sa pot sa fiu si medic, si patron de bar, si expert in fotbal si in istoria fotbalului. Maine am o zi lunga in fata si mai trebuie sa va sap si pe voi, ca sa ajung numarul 1 pe site.

Noapte buna si somn usor. Mai ales amicilor mei de mesager.

Pe mine sa ma injure. Eu am adaugat Art. 6.8 la regulament.

Atat, bah? Pai d-abia incepusem a doua punga de floricele! :ce_oameni:

@Axl

@MoWeed

V-am banat 3 zile ca am muncit degeaba la o alta punga de floricele si nu mai am la ce s-o mananc. Altadata sa va invatati minte sa mai intrerupeti voi dixtraxtia omului... :tomato:

Astept cu nerabdare episodul urmator. Lari, te sun eu cand incepe sa-ti pui bine floricelele...

Mai oameni buni terminam si noi odata cu circul asta? radem de gsp si alte fituici din astea dar noi cum suntem? cam pe toate subiectele doar mistouri, contre, atacuri, certuri interminabile si discutii intre 3,4 insi de renunti naiba sa mai citesti. Luam si noi o masura sa redresam saitul sau continuam in maniera asta cancanistica?

Ca o constatare destul de trista am observat ca dupa ca s-au recrutat noi moderatori lucrurile stau mai prost ca inainte, in fond este o chestiune putin delicata, alegerea din cate mi-am dat eu seama s-a facut pe criteriul "cine sta mai mult si posteaza des", criteriu important dar nu suficient.

Personal as opta pentru moderatori nu obligatoriu cu mii de postari dar care impun respectul tuturor, nu lasa sentimentul injustiei ori care se complac in discutii inutile, persoane care atunci cand iau o decizie nu mai comenteaza nimeni.

Am si un fel de propunere, de exemplu moderatorii pot modifica postarile in cauza dar nu acorda sanctiunile, postarile incriminate fiind puse intr-o sectiune speciala acestea fiind analizate (cand se poate) de un "senat" care ia deciziile cuvenite, prin aceasta s-ar mai diminua acuzele de subiectivism sau de "intovarasire" moderatorul x e cu y, moderatorul cu cu z.

Moderatorii noi nu au nici o luna vechime. Sa zici ca lucrurile stau mai prost ca inainte e doar rea intentie.

Moderatorii noi nu au nici o luna vechime. Sa zici ca lucrurile stau mai prost ca inainte e doar rea intentie.

Nu am spus-o cu rea intentie si nici nu vreau sa fie; e doar o constatare, nu am vazut schimbari substantiale.

@LRP

Alegerea moderatorilor noi nu s-a facut dupa niste criterii anume, ci fiecare moderator a fost rugat sa propuna niste useri. Pe baza propunerilor lor, am ales noii moderatori. Erau si alte persoane pe lista, insa au refuzat, din varii motive.

Deci nu a existat o lista de criterii, ci fiecare a ales dupa criterii proprii.

Cat despre propunerea ta, ceva de genul asta este si acum. Orice user care a primit warn sau ban poate sa spuna daca este nemultumit si plangerea lui va fi analizata. Pana acum, in afara de bogdinho si redondo care au facut, nu s-a plans nimeni, cel putin de cand ma ocup eu de supervizarea activitatii de moderare. In cazul in care plangerea userului este fondata, sanctiunea ii va fi scoasa si moderatorul respectiv va fi avertizat.

In mare, nu ar fi vreo problema cu propunerea ta in zile moarte, cand e traficul mic, dar dupa un meci cand e traficul mare, exista un numar mare de postari editate. Numai eu am dat ieri vreo 4 sanctiuni.

Sunt de acord cu tine la partea de off-topic.

Edited by MoWeed

Mo&comp.

Parerea mea este ca voi singuri va faceti viata grea.

Nu prea reusesc sa inteleg de ce reprimiti pe site persoanele banate permanent.Stiu,o sa-mi spui ca oricine merita o a doua....sau a noua sansa,insa hai sa fim seriosi si sa recunoastem un lucru evident:daca dupa un ban de 3 zile(spre ex.)nu intelegi nimic si continui cu prostiile,urmeaza unul de 7 zile...nu intelegi ca esti pe buza prapastiei...si inevitabil ajungi si la ban permanent.

Eh,aici nu ma pot eu lamuri,pe ce criterii ii "judecati" si reprimiti pe site,caci este clar pentru majoritatea ca respectivii vor recidiva.Nu intelegi o data,de doua,de trei ori......nu ai ce cauta pe acest site.

Pe langa ei pot fi sanctionati si useri fara probleme,atrasi insa in discutii de "inteligentii" banati,rebanati si reprimiti!

Or' fara ei va plictisiti,nu mai aveti ce modera?!

Nu e neaparat o acuza la moderatori ce vreau sa spun, mai mult o sugestie. De ce dracu' ne facem viata grea cu toti retarzii de pe forum? Sunt unii care depasesc toate limitele bunului simt! Apar in fiecare zi diversi fry-jijisti care mai de care mai inteligent. Nu ar trebui sanctionata si prostia? Ca sa nu mai zic de limbajul lor complet agramat si potrivit discutiilor cu pitipoancele de pe messenger.

Nu ar trebui sanctionata si prostia?

Nu. Nu suntem site-ul suporterilor stelisti destepti. Suntem site-ul suporterilor stelisti.

Nu. Nu suntem site-ul suporterilor stelisti destepti. Suntem site-ul suporterilor stelisti.

pacat, eu as face saitul suporterilor cu facultate de stat si cel putin 9 la bac si media la liceu

LRP- hahaha asta imi aduce aminte de o initiativa ...comica din urma cu ceva ani,cand pe acest site a venit cineva cu ideea de a deschide o sectiune de discutii la care puteau participa doar cei destepti ,frumosi si devreme acasa...Apropo,ce s-a intamplat ,a dat faliment?...:)

LRP- hahaha asta imi aduce aminte de o initiativa ...comica din urma cu ceva ani,cand pe acest site a venit cineva cu ideea de a deschide o sectiune de discutii la care puteau participa doar cei destepti ,frumosi si devreme acasa...Apropo,ce s-a intamplat ,a dat faliment?...:)

nu stiu, nu imi amintesc de ce initiativa vorbesti. Sper ca nu faceai referire la mine in postare cu initiativa respectiva.

Domnilor, sunteti off-topic.

Le spun ,,seara buna" tuturor moderatorilor vigilenti de pe aici, le urez toate cele bune, sanatate, virtute, glorie, realizari multiple si ii rog mult sa-mi acorde si mie un micut ,,ajutor", daca se poate daca nu cer prea mult......le voi ramane vesnic recunoscator ( vedeti ce cuminte si bun pot sa fiu ).:))))

Lasand introducerile inutile, din greseala am bagat la prieteni cea mai odioasa creatura de pe acest forum , n-are importanta cine este ( se stie ea ), brrrrrrrrrrrrrrr, sa te fereasca Al de Sus de asa prieteni:))))))), da' as vrea sa-l scot de acolo....poate sa-mi spuna si mie cum procedez....vesnica si eterna recunostita, toate cele bune!

Astept si eu eu un raspuns.

Slavaaaaaaaaaaaaaaaaaa cerului, am rezolvat, multumesc frumos, nu mai am starea de scarba care pusese stapanire pe mine......sunteti cei mai tari!

Adrian

Culmea, ca s-a facut poll, si am iesit pe locul 2, mi se pare, in topul utilizatorilor buni de pe site. Oi fi sabotat eu poll-ul ala, ca sunt un comunist diabolic, ce dracu!

Sigur eram eu pe locul intai, daca tu ai iesit pe doi :)

Nu e neaparat o acuza la moderatori ce vreau sa spun, mai mult o sugestie. De ce dracu' ne facem viata grea cu toti retarzii de pe forum? Sunt unii care depasesc toate limitele bunului simt! Apar in fiecare zi diversi fry-jijisti care mai de care mai inteligent. Nu ar trebui sanctionata si prostia? Ca sa nu mai zic de limbajul lor complet agramat si potrivit discutiilor cu pitipoancele de pe messenger.

Dupa cum scrie si in logo, suntem site-ul suporterilor, deci poate sa intre oricine, anti Gigi, pro Gigi. Cat despre limbajul folosit, ei sunt avertizati prin pm si pot primi warn pentru limbaj de messenger.

LRP- hahaha asta imi aduce aminte de o initiativa ...comica din urma cu ceva ani,cand pe acest site a venit cineva cu ideea de a deschide o sectiune de discutii la care puteau participa doar cei destepti ,frumosi si devreme acasa...Apropo,ce s-a intamplat ,a dat faliment?... :)

O deschisese Greco la un moment dat si se vroia a fi o chestie rezervata celor care pot/vor sa aiba si alte discutii mai competente. A murit in momentul in care a aparut AISS si problemele Stelei s-au amplificat.