SSK

Nemultumiri Cu Privire La Activitatea Staffului

3,516 posts in this topic

Empyro vad ca e procurorul care ma ancheteaza pe mine. Nu-i problema, am sunat-o pe Paula Iacob si a zis ca o sa ma ajute si pe mine dupa ce o sa il sece pe albanez de bani, bagandu-l si mai adanc in puscarie.

Domnule procuror Empyro, eram sarcastic, nu va mai suparati asa. Iar domnul FMariusMihet nu mi-e deloc coleg de redactie. Doar gandul de a fi coleg cu un astfel de personaj imi provoaca greata, chiar daca eu l-am adus in echipa. Sigur, asa cum a demonstrat si Alexandru H., nu sunt clarvazator sa pot prezice ce vor face anumiti oameni in viitor si, deci, nu stiam ce poate acest baiat. Daca stiam ca o sa schimbe taberele la prima victorie a Stelei, nu il chemam niciodata in echipa.

Domnilor moderatori, va rog dati-mi ban 3 sau 7 zile, cat vreti voi. Daca asa mai reusim sa scapam de plansetele acestor baieti, eu ma sacrific.

Voi ma cunoasteti. Nu m-am schimbat niciodata de cand sunt pe siteul asta si nu o sa ma schimb acum. O sa spun intotdeauna ce gandesc. Spre deosebire de altii, eu nu ma ascund, nu ma dau prieten ca sa te lucrez pe la spate, ci iti spun verde-n fata ce cred despre tine. Accept orice pedeapsa. Totusi, va rog sa fiti atenti la ce spun unii utilizatori. Nu ne putem permite ca pe acest site sa apara predici din evanghelia dupa Luce.

Domnule procuror Empyro, eram sarcastic, nu va mai suparati asa. Iar domnul FMariusMihet nu mi-e deloc coleg de redactie. Doar gandul de a fi coleg cu un astfel de personaj imi provoaca greata, chiar daca eu l-am adus in echipa. Sigur, asa cum a demonstrat si Alexandru H., nu sunt clarvazator sa pot prezice ce vor face anumiti oameni in viitor si, deci, nu stiam ce poate acest baiat. Daca stiam ca o sa schimbe taberele la prima victorie a Stelei, nu il chemam niciodata in echipa.

Au fost si altii sarcastici si i-a taxat instant "conducerea intreprinderii".

Domnilor moderatori, va rog dati-mi ban 3 sau 7 zile, cat vreti voi. Daca asa mai reusim sa scapam de plansetele acestor baieti, eu ma sacrific.

Tu cat timp esti carat in spate de baietii astia n-o sa patesti nimic, indiferent de limbajul de sudor pe care-l folosesti.

Voi ma cunoasteti. Nu m-am schimbat niciodata de cand sunt pe siteul asta si nu o sa ma schimb acum. O sa spun intotdeauna ce gandesc. Spre deosebire de altii, eu nu ma ascund, nu ma dau prieten ca sa te lucrez pe la spate, ci iti spun verde-n fata ce cred despre tine. Accept orice pedeapsa. Totusi, va rog sa fiti atenti la ce spun unii utilizatori. Nu ne putem permite ca pe acest site sa apara predici din evanghelia dupa Luce.

Am vazut ! Ti-a dat Alexandru H. din "arhivele nationale" postari de-ale tale mai vechi. Toti oamenii se schimba, nu mai manca ceapa. O sa vina o vreme cand o sa plangeti dupa "elvetieni", ca ati ramas prea putini.

Ca sa-l citez pe Vladik cu vomitatul : multora le vine sa borasca cand vad felul in care se "guverneaza" acest site, pilute, bisericute si favoritisme dupa simpatii.

Am inteles ca exista posibilitatea sa nu mai vad post-urile anumitor useri. Ajuta-ma si pe mine Adriane si spune-mi cum se face.

Edited by Empyro

Postari de-ale mele mai vechi care ce? Am strigat eu pe acolo "hai clanul albanez!"?

Prin simplul fapt ca va agatati de o postare in care nu eram la fel de radical cum sunt azi, demonstrati cam cat sunteti de disperati.

Si, din nou, cand vad ca voi sunteti atat de disperati sa ma discreditati, inseamna ca merg pe drumul cel bun, inseamna ca va simtit, inseamna ca va doare adevarul :)

p.s. Cauta la setarile din panoul tau. Vei gasi acolo butonul care iti va permite sa ignori pe cine vrei.

Ala era un sarcasm ma nene, a facut o analogie cu cei care sustin ca Steaua nu ar trebui sa se califice in grupele Champions League, fiindca asta ii va prelungi viata ciobanului la acest club.

Asta nu-i da dreptul celuilalt individ, sa-l faca albie de porci. Daca va uitati la ceea ce a scris Alexandru, n-o sa vedeti nicio jignire. Acelasi lucru si in ceea ce ma priveste. Nu prea vad eu cum a fost troll-ing in cazul meu, cand ironia facuta de mine nu avea efectiv pe cine sa jigneasca (cu atat mai mult o clasa de useri, un colectiv si sa "atate" un scandal).

Mesajul e foarte clar Mo, dat fiind si ce-ai facut in particular nu ne vreti pe-aici si nu stiti cum sa va debarasati. Ramaneti atunci voi cu voi si aia e. Pot sa ma si abtin in a mai vizualiza acest forum.

Nu e nevoie. Stiam ca voi fi penalizat, cu fanaticii nu faci glume, nici macar in somn. Iar ironia a functionat, semn ca au intrat in trepidatie, deh, nu fac bine corelarile de genul asta la propaganda.

Suntem fanatici, boss. N-avem ce face. Nu ne e rusine cu asta. Noi chiar iubim Steaua. Moderatii n-au cum sa inteleaga.

Postari de-ale mele mai vechi care ce? Am strigat eu pe acolo "hai clanul albanez!"?

Dar eu ? Dar ceilalti ?

Prin simplul fapt ca va agatati de o postare in care nu eram la fel de radical cum sunt azi, demonstrati cam cat sunteti de disperati.

E suficient ! Demonstreaza ca toti oamenii se schimba. Maine poate il injur si eu pe Reghecampf, dar azi are tot sprijinul "popular".

Si, din nou, cand vad ca voi sunteti atat de disperati sa ma discreditati, inseamna ca merg pe drumul cel bun, inseamna ca va simtit, inseamna ca va doare adevarul :)

Care adevar ma ? Tu nu pricepi ca nu parerile tale deranjeaza ? Ci limbajul, agresivitatea si mai rau de atat, felul in care te promoveaza sefii de trib de pe-aici.

Sanatate si iti multumesc pentru informatii.

Seara buna !

Ca sa demonstrez reaua intentie a lui Alexandru H, postez un mesaj din aceeasi zi ca si cel postat de Alexandru, 29 Iunie 2006.

mesaj Jun 29 2006, 12:05 PM

Gigi trebuie sa plece.ori asta ori sa ii intre mintile in cap si sa se poarte ca un adevarat conducator de club.am auzit ca vrea sa se bata cu Barca sau Real.va imaginati ce ar face gig langa Laporta?cum ne-ar face de rusine."cine-i Ronaldinio asta?ioooo nam auzit de el.a dat de 4 ori in bara? e diavolu! io nu vorbesc cu laporta ca nu e de rangul meu.el e de rangul lui MM!hahahhahahahah"

o rusine ca aia..nu cred ca as putea trai cu ea.tineti minte cum s-a purtat cu ambasadorul engelz la meciul tur cu Boro? se purta cu el de parca englezul era maturator la club.

Linkul e aici:

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?s=&...ost&p=72153

N-am urlat, e adevarat. Dar am fost impotriva lui. Am fost impotriva lui din 2005, de cand a fost scandalul cu Bodu si Steaua Crestina. Imi pare rau ca siteul nu pastreaza si discutiile pe care le-am avut atunci pe prima pagina.

Atunci nu aparea in format forum cand comentai articolele de pe prima pagina. Ci mai degraba apareau ca niste comentarii ca la gsp sau prosport. Erau articole fabuloase, fenomenale. Cata istorie am invatat atunci, cat stelism... pfff... pacat ca nu pot citi si altii acele articole.

Si cat am dezbatut la ele. Cate discutii in contradictoriu am avut cu Miaus de exemplu, care il apara in continuu pe Olaroiu :))

Alea da dezbateri.

Si culmea, atunci n-am luat avertizari. Desi moderatorii erau mult mai duri.

Si asta e o postare de-a mea foarte veche. Imediat dupa episodul valiza si dupa ce a picat varianta cu investitorul evreu.

Domne', orice am spune despre influente, inamici, interese, nu putem sa ignoram obiectul denumit valiza. Pana la urma un transfer de bani e mai modern si mai neutru; dar cand tii o valiza in mana intr-un restaurant, asteptand sfarsitul unui meci pentru a vedea daca o vei pasa cuiva e un fenomen MAFIOT. Becaliotii nu sunt anti-Steaua; problema e ca nu sunt pro-Steaua. Mie cel putin imi pasa ca la conducerea echipei preferate sa fie un individ pe care sa nu-l vad in 1000 de circumstante penibile pe youtube sau unul ce nu merita sa pupe pic de puscarie.

Uite ca eu nu pot sa fac diferentierea Becali, Iancu, Paszkany sau Copos. Nu mi se pare unul atat de deosebit incat sa il prefer drept raul cel mai mic. Daca ne luam dupa investitii, Paszkany oricum ar iesi primul. Ca atitudine, un Bucsaru bate tot. Ca strategie de formare si folosire a tinerilor jucatori, Mititelu e superior. Dar nu ma incanta unul atat de mult incat sa ii fac statuie in stadion. Acel afacerist mi-a oferit speranta ca am putea iesi din cercul asta nociv al fotbalului romanesc de interese (ati observat cum a fost sustinut Jiji de Porumboiu, Borcea sau Penescu?). A esuat chestia sau a fost o strategie becaliota, sincer nu ma mai intereseaza. Faptul ca nu am scapat de Becali e cel mai rau lucru, aia e singura chestiune care ma doare.

Nu va multumiti cu resturile lui Becali. Nimeni nu va cere sa fiti anti-Jiji, dar daca e sa fiti pro-Steaua, amintiti-va ca acest individ a incetat de mult sa mai joace un rol pozitiv in viata echipei noastre.

Adrian si restul de corifei de pe aici, spuneti-mi unde vedeti ba sustinere la Becali? Si nu ma luati ca m-am schimbat, ca acum nu mai vreau plecarea lui Becali. O vreau cu tot sufletul; dar nu incep sa calc in picioare Steaua, sa-i doresc raul, sa-mi bat joc de stelistii care-si cheltuie bani si timp liber pentru a fi prezenti pe stadion. Si mai e ceva: in momentul ala simteam o imensa dezamagire pentru ca sperasem ca Steaua va fi vanduta. Sa-mi dea ocazia Becali sa-mi recapat speranta anuntand ca e gata sa o vanda. Ca produs premium, nu ca F C P I P E R A, batuta de toti, ajunsa in B, doar ca sa fie multumiti niste indivizi de pe forumul fcsteaua.ro.

Sper sa nu mai aud pe aici ca sunt numit oaie, becaliot. Daca nu stiti sa cititi (asta am vazut-o deja azi dar am inca sperante la mai bine), puneti-o pe mamica sa va recite.

Argumentele folosite atunci au valabilitate si azi. Anti-Jiji e o optiune personala; Pro-Steaua e o stare de spirit. Nu se confunda cele doua notiuni.

Da' nici nu am zis ca te-ai schimbat. Ca esti tot acelasi. Te doare in cot de tot si toate si esti interesat doar sa vezi niste meciuri, indiferent ca poponarul albanez e sau nu la Steaua.

Cu gura ta ai zis ca stii ce fel de om e din 2000. Prin simplul fapt ca stii de atunci dar nu il vrei plecat de la Steaua, eu inteleg ca ori te doare-n cot de echipa, ori esti cu el. Ceea ce pentru mine e cam acelasi lucru in momentul de fata.

Cat despre valiza, daca il crezi pe ala mafiot, zi-i lui Empyro si dezbate cu el. El e de parere ca ala nu e mafiot.

Spun atat: pentru "castigarea CCE in 1986 a prelungit viata regimului comunist"

Poate ca mie imi scapa ceva, dar eu inteleg de aici un atac la adresa unui regim politic, nicidecum la adresa echipei. E ca si cand ai spune ca daca bateam Milanul in 89 in finala (echipa mult superioara Barcelonei din 86), lumea era mai fericita si nu venea revolutia. Eu nu cred nici in 1000 de ani in asa ceva, dar in sfarsit.

Asta imi aduce aminte de un meci la CM 2010 cand un neo-zeelandez a pariat live in minutul 88 al meciului Slovacia - Noua Zeelanda cand scorul era 1-0 ca Slovacia va castiga...pana aici, toate bune si frumoase, numai ca ala a pariat toti banii pe care ii avea, 28.000 $ si ar fi castigat pentru alea 3-4 minute vreo 800... Conationalii sai insa au marcat...acum, daca se arunca ala de pe bloc, era vina jucatorilor Noii Zeelande? :)

Da' nici nu am zis ca te-ai schimbat. Ca esti tot acelasi. Te doare in cot de tot si toate si esti interesat doar sa vezi niste meciuri, indiferent ca poponarul albanez e sau nu la Steaua.

Cu gura ta ai zis ca stii ce fel de om e din 2000. Prin simplul fapt ca stii de atunci dar nu il vrei plecat de la Steaua, eu inteleg ca ori te doare-n cot de echipa, ori esti cu el. Ceea ce pentru mine e cam acelasi lucru in momentul de fata.

Cat despre valiza, daca il crezi pe ala mafiot, zi-i lui Empyro si dezbate cu el. El e de parere ca ala nu e mafiot.

Nu sunt fratele lui Empyro asa cum nu sunt nici fratele lui Liviu. Cel putin cu Liviu am avut niste certuri mult mai serioase de cat am cu tine si pot sa ma cert la nevoie si cu Empyro, daca voi simti nevoia. Tu confunzi dorinta cu putinta; iti inchipui ca daca tipi mai tare decat oricare de pe aici inseamna ca esti singurul care nu-l suporta pe Becali. Uite ca eu nu tip pentru ca ar fi inutil; nu va vinde Becali pentru ca un nene anonim de pe un forum in declin il injura. Si atunci de ce sa o fac? Ca sa ma simpatizeze doi moderatori? Revolutiile nu se fac online sau din fata televizorului.

Suport orice masura impotriva unui individ care intra pe forum si zice din prima: "Becali e cel mai adevarat. Hai Gigi!". Ala nu e stelist, e becaliot, nu are nicio treaba cu echipa Steaua. Dar daca tot in 2006 te laudai ca sunt 62% stelisti in Romania, mi s-ar parea normal ca in 2013 cei mai multi din aceia sa nu se simta ca niste inamici ai poporului atunci cand intra pe acest forum. Ati vrut secta, ati primit exact ce ati dorit; forumul asta nu mai are nicio relevanta, nu mai posteaza nici dracu'. Alti elvetieni sunt mai destepti decat mine: nu au niciun chef sa fie frecati la cap de voi asa ca va ocolesc fara nicio emotie.

Hai ca e buna asta. Eu sunt impotriva jegului ca sa ma placa MoWeed. E ok, prietene. Continua.

Subscriu la parerea acelui user Parker (post-ul nu mai este ).

Nu e nici prima si nici ultima oara ! Nu este normal sa toleram asa ceva.

Masura luata de Azzido in 2012 :

"ban o luna pentru:

CITAT(Tupac Amaru @ Nov 4 2012, 07:12 PM) *

Spune repede cate cupe si cate campionate are S t e l e meaua.

Nu sunt frate cu tine, tu esti stelemist si eu - stelist.

Asa ca nu stiu cine n-are ce cauta aici, cate vreme celelalte site-uri va sunt destinate tot voua."

Empyro vad ca e procurorul care ma ancheteaza pe mine. Nu-i problema, am sunat-o pe Paula Iacob si a zis ca o sa ma ajute si pe mine dupa ce o sa il sece pe albanez de bani, bagandu-l si mai adanc in puscarie.

Adrian daca teoretic gandim, aflam cu stupoare ca tu ai un cui impotriva tuturor celor ce te contrazic! Eu am mai spus si ma repet: "Esti probabil un baiat bun!" Din punctul meu de vedere ai tulburari de personalitate, nu accepti niodata ca mai sunt si alte pareri din partea semenilor tai (muritorii ca noi). Nu vezi ca monopolizati opinia? Crezi ca astia de intra pe aici intra sa te vada pe tine cat de extremist esti tu sau ca acest forum este dedicat tuturor Stelistilor? Nu fac propaganda anti Adrian, dar spun ca ne indreptam cu pasi marunti intr-o directie gresita si acea directie nu are nimic in comun cu Steaua!

Mi se pare aiurea, Besliud, ca oamenii sa intre aici pentru mine. Frate, aici intri pentru Steaua. Eu nu am nevoie de pupincuristi. Am insa nevoie de pupincuristi ai Stelei. De aia am nevoie. De aia are Steaua nevoie.

E vina mea ca doar eu scriu? Am tras de vreo 10 oameni pana acum sa scrie, sa-si imparta opiniile. Chiar daca nu sunt la fel ca ale mele. Daca sunt gresite, le dezbatem, le analizam, pana la urma tot ajungem undeva.

Da' lumea nu vrea sa se exprime. Sunt singurul care trimite articole, asa cum era si Gandalf. Si el si-o lua atunci pe nedrept. Lumea vrea doar sa injure si sa dea in Adrian, in Gandalf, in Tupac. Ca e vina noastra mai nou pentru ca Steaua e intr-o situatie de rahat. Nu mai e vina puscariasului, e vina noastra. Noi suntem antistelistii, noi suntem spurcatii. Desi aceiasi oameni care ne fac pe noi in toate felurile acum, ne laudau acum cativa ani, "foarte bun articol, bravo!", "esti un mare stelist, bravo".

Din nou o spun. Noi suntem aceiasi. Ei s-au schimbat.

Pentru mine exista doar Steaua. Nu ma intereseaza empyro, toronto, lorimer, besliud. Doar Steaua.

Eu nu scriu aici ca sa moara x de ciuda sau ca sa ma placa y. Scriu pentru Steaua, pentru ca asa simt eu.

Cine vrea sa inteleaga, bine. Cine nu, sa ma caute in alta parte.

Subscriu la parerea acelui user Parker (post-ul nu mai este ).

Nu e nici prima si nici ultima oara ! Nu este normal sa toleram asa ceva.

Masura luata de Azzido in 2012 :

"ban o luna pentru:

CITAT(Tupac Amaru @ Nov 4 2012, 07:12 PM) *

Spune repede cate cupe si cate campionate are S t e l e meaua.

Nu sunt frate cu tine, tu esti stelemist si eu - stelist.

Asa ca nu stiu cine n-are ce cauta aici, cate vreme celelalte site-uri va sunt destinate tot voua."

Dar e foarte simplu! Unul din noi doi nu e stelist! Ala care nu e stelist e becaliot, adica se ocupa cu branza de oaie, care se numeste telemea.

Pentru mine Steaua inseamna Iordache, Anghelini, Sames (dat afara de branzar si lasat sa moara ca ultimul om), Bumbescu, Belodedici, Balan, Iovan, Troi, Smarandache, Majearu, Tudorel Stoica!

Mai inseamna Ghencea!

Ia vezi daca pentru tine Steaua inseamna acelasi lucru si dupa aia concluzionam.

Edited by Tupac Amaru

Dar e foarte simplu! Unul din noi doi nu e stelist! Ala care nu e stelist e becaliot, adica se ocupa cu branza de oaie, care se numeste telemea.

Pentru mine Steaua inseamna Iordache, Anghelini, Sames (dat afara de branzar si lasat sa moara ca ultimul om), Bumbescu, Belodedici, Balan, Iovan, Troi, Smarandache, Majearu, Tudorel Stoica!

Mai inseamna Ghencea!

Ia vezi daca pentru tine Steaua inseamna acelasi lucru si dupa aia concluzionam.

Va raspund, apoi va voi trece la ignorati ca si pe celalalt anti-stelist notoriu. Imi place trecutul si istoria, dar cu siguranta nu sunt un anti-stelist ca dumneavoastra. Ori sunteti un nostalgic incurabil, ori sunteti orice altceva decat stelist. Eu nu traiesc in trecut, ci in prezent. Dar sa nu uitam ca si prezentul devine trecut, nu ? Laurentiu Reghecampf a scris o fila de istorie (s-a dus, deja e la timpui trecut) a luat un campionat (bun, rau, dopati, nedopati), o Supercupa si a obtinut doua victorii de palmares in fata unor nume grele ale Europei.

Asadar domnule Tupac, Reghecampf deja este o parte din istoria Stelei si ceea ce faceti dumneavoastra este inadmisibil si contravine cu orice cod de conduita al "sustinatorului" unei echipe, fiindca ne cam dam in cap cu sistemul de valori.

Si in momentul in care imi enumerati fotbalisti legendari de-ai Stelei, imi puteti demonstra la fel de bine si ca sunteti un dinamovist hodorogit care a dezvoltat o obsesie pentru oamenii care-i tineau departe de performante si trofee.

Va raspund, apoi va voi trece la ignorati ca si pe celalalt anti-stelist notoriu. Imi place trecutul si istoria, dar cu siguranta nu sunt un anti-stelist ca dumneavoastra. Ori sunteti un nostalgic incurabil, ori sunteti orice altceva decat stelist. Eu nu traiesc in trecut, ci in prezent. Dar sa nu uitam ca si prezentul devine trecut, nu ? Laurentiu Reghecampf a scris o fila de istorie (s-a dus, deja e la timpui trecut) a luat un campionat (bun, rau, dopati, nedopati), o Supercupa si a obtinut doua victorii de palmares in fata unor nume grele ale Europei.

Asadar domnule Tupac, Reghecampf deja este o parte din istoria Stelei si ceea ce faceti dumneavoastra este inadmisibil si contravine cu orice cod de conduita al "sustinatorului" unei echipe, fiindca ne cam dam in cap cu sistemul de valori.

Si in momentul in care imi enumerati fotbalisti legendari de-ai Stelei, imi puteti demonstra la fel de bine si ca sunteti un dinamovist hodorogit care a dezvoltat o obsesie pentru oamenii care-i tineau departe de performante si trofee.

Sistem de valori la echipa lui Becali?

Bai nene, tu te auzi ce vorbesti?

Pai definitie mai buna a becaliotului ca asta pe care ti-ai dat-o nu exista.

Tu esti la fel de stelist ca si Becali.

Toronto, caracterul tau infect ma dezgusta profund. Sa nu zici la nimeni ca esti stelist, ca faci Steaua de rusine. Alcoolistule! Esti un om slab, un nimic. Te ascunzi dupa prietenii tai din peluza si ii pupi in fund in speranta ca iti vor arunca si tie un os. Da' esti un zero barat si aia nu dau 2 bani pe tine.

Te iei de Vlad desi el s-a oferit sa te scoata dintr-un rahat in care te-ai bagat singur. In locul tau mi-ar crapa obrazul de rusine sa mai dau pe aici. De vorbit despre Vlad nici nu mai pomenesc. Tu esti un nimic, un parazit, la fel ca ciobanu'.

Si la fel ca ciobanu', o sa primesti ce meriti in cele din urma. Sigur, tu o sa intelegi ca te-am amenintat cu bataia. Nu, prietene, ca nu da nimeni in pusti fricosi ca tine, care se ascund dupa un ocean. Da' o sa iti dai tu seama despre ce vorbesc cand o sa ti se intample.

Cu suporteri ca Toronto, nu o sa rezolvam nimic niciodata. Dar asta este. Asta e blestemul Stelei. Sau poate ca nu e blestem, poate ca e un lucru normal. Cand esti cea mai tare echipa de fotbal intr-o tara cu un popor de tot rahatul, e normal ca suporterii tai sa fie in mare parte niste nimicuri.

Ai putut pentru un timp destul de indelungat sa vorbesti civilizat fara sa ii ameninti pe toti ca "ne vedem noi in Bucuresti" si ignorandu-i pe cei cu care nu esti de acord.

Eu, unul, nu te-am injurat niciodata si n-am primit de la tine decat injurii (uneori si de mama si de familie) si amenintari. Asta ma face sa cred ca tu nu poti sa combati o idee decat prin injurii si "legea pumnului".

Daca vrei sa fi bagat in seama, comporta-te si tu civilizat. Asta este valabil peste tot, nu numai pe un forum amarat.

SERIOS ? DAR DE MASA MUSCULARA AI AUZIT ? .la orice ora mergem unde vrei la gara de nord in spate si te bat acolo

Edited by drvladyk

SERIOS ? DAR DE MASA MUSCULARA AI AUZIT ?

Asta e morala serii, nu stergeti =))

PS vezi ca ai sa-mi dai 70£

Alexandru H si Empyro: MARE ATENTIE LA KIRILSME SI LUCISME ! Daca incepeti sa reproduceti slova aluia si vorba aluilalt pe acest forum/sait, va zbor din prima, fara niciun avertisment.

In rest, bucurati-va de fotbal...

Alexandru H si Empyro: MARE ATENTIE LA KIRILSME SI LUCISME ! Daca incepeti sa reproduceti slova aluia si vorba aluilalt pe acest forum/sait, va zbor din prima, fara niciun avertisment.

In rest, bucurati-va de fotbal...

Mai baiete ? Unde vezi tu asa ceva ? Imi pui vorbe in gura ?

Mai bine arunca un ochi si vezi ce ti-a mai facut puiul pe-acilea si cum a vorbit ! :nono::no:

Edited by Empyro