Sign in to follow this  
Followers 0
gabitzubrasov

article_6100

59 posts in this topic

Marius Lacatus...de ce nu renunti odata omule?..esti sadic probabil...iti doresti ca publicul care te-a crescut sa te si scuipe...esti pur si simplu incontestabil de slab si prost...nu vreau ca restul de pe site sa creada ca jignesc acum insa pur si simplu asta este adevarul...bataie ta de joc fata de bunul simt al nostru,al suporterilor este de neimaginat...vreau sa strig demisia atat de mult insa cei 7 ani de acasa imi paralizeaza glasul...cei 7 ani pe care tu se pare ca nu ii ai...esti un nesimtit in toata firea...omule tu nu ai vazut ca la meciul cu Farul toata lumea vroia sa strige demisia si le era rusine sa o faca...mai omule tu citesti macar ce scriu suporterii Stelei pe situl asta...omule tu chiar vrei sa iti vezi batiste albe pe Ghencea...esti incredibil...esti cel mai slab antrenor din ultimul deceniu...mie mile de tine sincer...ai ajuns prea jos....

atat am de zis....demisia

The Radical,

Omule, vezi ca sari gardul. Eu doar te-am atentionat asupra dezinformarii in legatura cu Pantelis Kapetanos.

Iar daca ai crezut articolul respectiv din gsp de acum cateva saptamani, la care ai facut referire, inseamna ca nu stiu cine a aterizat de curand in "vastul domeniu fotbalistic" de la noi.

Poti sa ai ani grei in spatele Stelei, sa-l fi vazut la fel de mult pe Lacatus la antrenamente - ura iti intrece ratiunea.

In privinta antrenorului Marius Lacatus sunt neutru. La fel ca Elvetia.

Ciobane, sugi ****!

se pare ca Steaua functioneaza dupa ideea:ba,cu CFR jucam bine si ne mobilizam,iar cu aia de la Otopeni sau alte echipa mai putin cotate jucam ca in curtea scolii.Jocul a fost de rasul lumii..e trist unde a ajuns Steaua din vina unui singur om:Gigi...tare ma tem ca asta e doar inceputul unui cosmar al carui personaj principal e o creatura venita dintr-un univers necunoscut.

Mesaj pentru Korps :

Cred ca ar trebui sa avem rabdare cu Lacatus... adu-ti aminte ca Lacatus ne-a calificat in Liga fara emotii cu Galatasaray ... Eu nu zic ca e un super antrenor ... zic doar sa avem rabdare ... nu vedeti ca in mass-media se duce un razboi impotriva lui ... oare de cine o fi comandat ? de "prietenul" familiei voiculescu abia iesit din parnaie ... foarte posibil .... HAI SA AVEM RABDARE ... SA MAI INCURAJAM ECHIPA PANA LA FINALUL RETURULUI IN SPERANTA CA REPRIZA A DOUA DE LA MECIUL CU CFR SE VA REPETA MECI DE MECI .... si DA, Ciobanul trebuie injurat in continuare ... poate pleak ca ne-am saturat toti de el ....

Edited by solodiablo7

Cum necum se pare ca grecul Kapetanos e cea mai buna achizitie. A adus atatea puncte in extremis; cu noroc fara noroc nu conteaza . Importanta e ca a adus multe puncte Stelei mai ales dupa minutul 80 . Imi amintesc o declaratie a lui Becali care spunea dupa un meci nereusit - nu mai stiu care - citez "Pai cu cine sa jucam ? Cu Kapetaons ?" Eh , uite ca cu Kapetanos . Si cred ca a gresit Lacatus la meciul cu CFR cand l-a schimbat cu Pedriel. Foarte bizara miscare.

scuze de off topic. stie cineva cu siguranta cand se joaca meciul cu Otelul? pe site-uri am gast 1 mai de la ora 20 45 dar pe bilet scrie ca se joaca pe 2 mai de la ora 21 . banuiesc ca e corecta varianta cu 1 mai dar vreau sa ma asigur pentru ca imi cam da programul peste cap. Multumesc

Edited by sharpe87

da, am vazut. tocmai asta e problema... pe site-uri scrie ca meciul e pe 1 mai si pe bilet scrie ca e pe 2... :) nu stiu dupa cine sa ma iau ...

Sign in to follow this  
Followers 0