Adrian Pacurar

CSA Steaua Handbal

934 postări în acest topic

In vara echiapa militara s-a intarit si doreste castigarea titlului national ar fi bine sa mergem sa sustinem echipa noastra in aceasta lupta.

ETAPA a II-a 18.09.'05

Dinamo Bucuresti - Steaua Bucuresti

... dar Dinamo are si obiceiul de a mai juca la Buzau .Tinand cont ca meciul are o probabilitate mare de a fi transmis s-ar putea sa se dispute de la ora 17 , dar din lipsa de informatii nu am gasit si ora exacta de disputare si nici sala.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Titlul la handbal??? Nici chiar asa. Nu prea aveti sanse in fata altor echipe de prestigiu. Spuneti-le voi care sunt. :wink:

Partajează acest post

Link spre post
Titlul la handbal??? Nici chiar asa. Nu prea aveti sanse in fata altor echipe de prestigiu. Spuneti-le voi care sunt. :wink:
inainte de a vorbi catelandrule mai bine intereseazate de achizitiile facute.

Partajează acest post

Link spre post

Meciul se va disputa sambata de la 5 cel mai probabil la sala floreasca (la buzau stiu ca jucau doar in competitiile europene pt a strange mai mult public - mai stim noi asta de la alta sectie :lol: )

Partajează acest post

Link spre post
inainte de a vorbi catelandrule mai bine intereseazate de achizitiile facute.

Ce spuneai Adriane? Catelandrii v-au cam batut, ca sa nu mai spun ca pe la inceput era 13-6 cu tot cu achizitiile voastre. S-a vazut cine e campioana. La handbal nu avem decat doua adversare: Constanta si Baia Mare.

Totusi pe acel blond, cum naiba il chema, nu as putea spune ca nu l-as vrea la Dinamo Baumit.

Partajează acest post

Link spre post

ETAPA a IV-a 25.09.'05

CSM Medgidia- Steaua Bucuresti

ETAPA a V-a 02.10.'05

Steaua Bucuresti-UCM Resita

ETAPA a VI-a 09.10.'05

Steaua Bucuresti-HCM Constanta

ETAPA a VII-a 16.10.'05

Politehnica Iasi-Steaua Bucuresti

ETAPA a VIII-a 23.10.'05

Steaua Bucuresti-Uztel Ploiesti

ETAPA a IX-a 06.11.'05

Energia Lignitul Pandurii Tg.Jiu-Steaua Bucuresti

ETAPA a X-a 13.11.'05

Steaua Bucuresti-CSM Leonardo Oradea

ETAPA a XI-a 20.11.'05

Dinamo Brasov-Steaua Bucuresti

ETAPA a XII-a 04.12.'05

Steaua Bucuresti-Univ. Poli. Izomet. Timisoara

ETAPA a XIII-a 11.12.'05

Armat. Univ. Agron. Cluj-Steaua Bucuresti

Partajează acest post

Link spre post

Merci pentru program. Dar Dinamo? Nu ma pui la curent si cu ai mei? Hai nu fii rau.

Intr-adevar, campionatul e lung, dar in fnal, THERE CAN BE ONLY ONE! :wink:

Partajează acest post

Link spre post

Sambata viitoare de la ora 19 este meciul retur cu cei de la Skopjie, baietii pierzand in tur la doar 4 goluri. Probabil se va juca la Polivalenta. Prezenta obligatorie!

Partajează acest post

Link spre post

fratilor, la fotbal suntem meci de meci alaturi de echipa noastra. am fost si la hochei,purtand-o pe Steaua suki spre un nou titlu de campioana. acum haideti sa mergem sa umplem sala polivalenta sambata pt a ajuta si echipa noastra de handbal in incercarea ei de a avea un parcurs cat mai lung in cupele europene..asa ca lasati totul la o parte si haideti sa facem o atmosfera de zile mari (asa cum stim numai noi) sa le facem macedonenilor viata cat mai grea..ati vazut ieri in meciul tur ce atmosfera a fost??

Partajează acest post

Link spre post

Steaua se califica intr-o semifinala de cupa Europeana...cea mai mare performanta in ultimii 16 ani...dupa un meci fantastic in Sala Polivalenta in dauna lui Vardar Skopje....Bravo Baieti...

Partajează acest post

Link spre post

SENZATIONAL!!!

Atmosfera fantastica..

Echipa pe masura.

Am avut emotii dar Steaua pe final a spulberat macedonenii!

Imagini la videonews!

Partajează acest post

Link spre post

bai santeti nebuni!!! mamica mea, de cand nu am mai vazut asa ceva! asta-i echipa asa si galeria. de minune fratilor. cred ca macedonenii in ultimele 7' au fost facuti mat si de cei 5000 de nebuni ros/albastrii ce au stiut sa-si poarte echipa la victorie.

felicitari echipei!

mandru ca sant stelist!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum