fcsteaua.ro

Steaua - Farul: 1 - 1

100 posts in this topic

Pacat pentru cei care nu prind GSP-ul acum!

In sfarsit! Cineva il pune la punct pe Argaseala!!! :yeahh:

Toti sunt niste nesimtiti.Incepand de la Lacatus si continuand cu lingaul si sclavu de Argaseala dar si "vedetele" noastre de 2 bani...plecati cu toti,MERCENARILOR!!

Lacatus este sluga de casa a lui Becali.., Fiara pu***ii. Sa se duca la UTA sa-i nenoroceasca pe mai departe da sa nu-l mai vad in Ghencea decat in poze

Lacatus este lipsit de logica.Continuua cu aceleasi ,,toape" in teren.El insusu a devenit o ,,toapa". Refrenul de odinioara: ,,Asta nu e Steaua/E o gluma proasta/Echipa ros-albastra/E o gluma proasta!" este mai actual ca oricand.

Cata ,,finete"la Lovin! Ce calcai! Doar de-acolo a plecat faza golului pentru 1-1!

Nu credeam ca voi trai sa fiu martorul unei asemenea umilinte!

Maestrul Lacatus: Ne lipseste Becali!

Asa e Maestre, ne lipseste antrenorul!

Lacatus. Fost Simbol, actual Lingau al hahalerei Becali!

Am avut si noi o STEA / S-a pishat Laca pe ea....

Dupa ce a facut istorie ca jucator, iata ca simbolul tine sa faca acelasi lucru si ca antrenor. E bine ca inca suntem in jumatatea superioara a clasamentului, nu-i asa Laca?

Pe unii ii deranjeaza locu' 8 sau 9 sau care o fi. Pe altii ca n-am castigat cu Faru' sau ca ne-au tras-o Pandurii sau ca nu mai prindem nici Cupa UEFA. Pe mine ma deranjeza jocu' lesinat. Asta nu-i joc de Steaua. Acu' nu pot sa zic cum ca Lacatus n-ar avea idei. Da' daca ideile lui duc la jocu' asta impotent mai bine-i lasa pe altii.

In seara aceasta la GSPTV Meme Stoica la facut cu ochii si otet pe sclavul de Argaseala...dc nu isi da demisiaa???

cand era Meme ne bateam mereu la titlu..

Mai usor cu Lacatus, ca nu el joaca. Si daca gunoiu de cioban n-a adus nici macar un atacant din cei 3 de care avea nevoie Steaua, cu cine vreti sa joace in atac? Cu ce are. Pedriel si Dayro "Stai Sa ma Rujez Intai" Moreno.

Nu e de vina Lacatus ca Szekely si Semedo joaca penal de cand au venit la Steaua. NU e de vina Laca pt figurile din capu lui alde Goian care viseaza de vreun an transferuri in Anglia si lui ii rupe coloana ultima rezerva de la Targu Jiu. Nu e de vina Laca pentru strabismu lui Zapata.

Si asa mai departe.

Lacatus e vinovat intr-adeavr, dar sa nu-i uitam pe "jucatori", ca fotbalisti nu stiu daca sunt.

SI sa nu uitam raul cel mare: ala care a a juns in sfarsit unde-i e locul.

bine ca am fost in fata la TNB la manifestatie pt sustinerea basarabenilor si nu am vazut meciul ca muream de nervi cred ca imi explodau venele de draci.mercenari nesimtiti!! nu merita nici ei nici conducerea clubului nimic! niste nesimtiti!!!!!!

Rusine !!!! Asa jukatori nesimtiti n-a mai avut Steaua de mult...de antrenor ce sa mai zic :wall: il scoate pe Ochirosii singurul care a miscat ceva si ii lasa in teren pe Semedo si gloaba de Lovin :shit:

Cariera de tehnician a lui Marius Lãcãtuș a început la FC Național, unde a fost antrenor-jucãtor, dupã care a fost secundul lui Mihai Stoichițã la selecționata statului Panama. Dupã întoarcerea în România, a ocupat funcția de antrenor principal la FC Brașov, Oțelul Galați, Ceahlãul Piatra Neamț, Inter Gaz București și UTA Arad, pe care a pregãtit-o între iulie 2006 și octombrie 2007.

Cam asta ne este antrenorul...Cred ca si selectionata statului Panama s-a saturat de el :no::no::no::no:

Lacatus devine ce este acum Argaseala,daca nu a devenit deja. Simbol ca jucator dar ZERO ca antrenor...Laca,daca ai onoare si demnitate da-ti demisia !

Mai usor cu Lacatus, ca nu el joaca. Si daca gunoiu de cioban n-a adus nici macar un atacant din cei 3 de care avea nevoie Steaua, cu cine vreti sa joace in atac? Cu ce are. Pedriel si Dayro "Stai Sa ma Rujez Intai" Moreno.

cu habibibou, mendoza ar putea sa joace.... nu cumva marele Laca a renuntat la ei? n-a zis el ca n-are nevoie de transferuri.

pentru ce sa se faca transferuri, sa-i "invete" meserie marele natrenor?!!!

Edited by Catalin2077

La-ca-tus, La-ca-tus, La-ca-tus, La-ca-tus !!!

Poate ca sezonul acesta nu va reusi, ca nu mai sunt suficiente etape, dar la anul, simbolul nostru va reusi sa duca Steaua acolo unde nu a mai fost vreodata..in Divizia B sau Liga a 2-a cum se numeste acum. Tot inainte... spre victoria finala !!!

Si acum cu totii: La-ca-tus, La-ca-tus, La-ca-tus !!!!!!

sa imi bag p  ula in  fecali,  Argaseala, Lacatus, si toata Steaua asta a lui Becali, pleaca in **** ***** din Ghencea ciobane

ce Lacatus ma...nu vedeti ce jucatori avem?...

cei care stau in tribune cu ce echipa tin?

tribunele FRI JJ....Demisia...

peluzele ii dau in schimb m*** lu JJ si au jurat ca nu vor cere niciodata demisia lui Laca

care sunt adevaratii suporteri acum?

Sunteti prosti ma. Ce, credeti ca Lacatus nu voia alti jucatori, nu voia sa-l pastreze pe Pepe Moreno de exemplu? Dar singurul care taie si spanzura la club este ciobanu, antrenoru si cine mai e pe acolo sunt doar marionete. Ala a zis: Au salarii prea mari, nu-i pastram! Nu aducem nici altii, ca pe vremeea lui Hagi am adus 15 si degeaba... Ce e asa greu de inteles?

Dragostea lui Laca pt Steaua l-a determinat sa accepte toate marlaniile ciobanului. Si-a dorit sa faca performanta cu Steaua si a crezut in asta.

Din ce in ce mai multa tristete ma cuprinde. Nu mai am nici cuvinte sunt secat si de lacrimi.

Asta e, mergem mai departe. Nu mai are rost sa plece Lacatus acum pt cateva etape.

La vara este nevoie de o remaniere totala. De la conducere la jucatori si banca tehnica.

Lacatus a avut sansa sa dar nu este numai el de vina pentru esec. Zborului lui s-a frant de doua ori. La ratarea titlului 24 si dupa meciul cu Lyon cand nu trebuia sa plece.

Totul e tardiv acum.

Tribunele au strigat "Demisia", Peluzele "Lacatus"...cine vrea binele Stelei? Nu inteleg, peluzele tin cu Lacatus sau cu Steaua? e clar ca trebuie sa plece simbolul...ati vazut conferinta de presa? "Trebuie sa ne schimbam atitudinea"...daca puteai confeirinta lui Lacatus din etapa a 5-a nici nu-ti dadeai seama ca nu e de azi...cred ca o are scris dinaintea meciului, indiferent de rezultat...acum 2 etape dupa 1-0 cu Bistrita zicea "suntem pe drumul cel bun"....acum i-a bagat pe Pedriel, Tudose, Andrei Ionescu si Ochirosii...i-a bagat acum dupa ce a vazut ca e pe teava...pana acum nimic...daca iesea bine era ok, daca jucau aia prost putea sa zica "uite, d-aia nu-i bag

ce Lacatus ma...nu vedeti ce jucatori avem?...

cei care stau in tribune cu ce echipa tin?

tribunele FRI JJ....Demisia...

peluzele ii dau in schimb m*** lu JJ si au jurat ca nu vor cere niciodata demisia lui Laca

care sunt adevaratii suporteri acum?

PELUZELE CLAR,

Gandeste problema ... Pleaca Jiji, vine un nou patron cu o noua viziune, deci schimba si antrenorul.

Trebuie sa taiem buruiana de la radacina, daca o tai de mai sus... Ea va continua sa creasca !

imi pare rau adriane, dar gresesti cu Ochirosii. a facut un meci extrem de slab. era sansa lui, sa joace un meci de la inceput, si si-a batut joc de ea. nu il compara cu Banel si Semedo, care sunt prastie. gandeste-te ce trebuia sa joace el si ce a jucat. in prima repriza i-a facut mucii cravata ala in careu la noi si noroc ca ne-a salvat zapata! Ochirosii a stat lipit de tusa tot timpul, parand ca nu are voie sa joace!

dezamagire crunta este Lacatus. echipa asta nu este antrenata, este ciobanita. cum dracului sa scoti din teren singurul jucator in forma al Stelei, singurul care a facut ceva in meciul de azi? din seceta aia de idei, Bogdan a stat cu ochii pe minge cand altii erau deja cu gandul departe si a scos golul din nimic! si maestrul Lacatus l-a schimbat! prost trebuie sa fii, si tot nu gresesti in halul asta! dar Lacatus se pare ca este mai mult decat prost. pe langa minusuri mai are si defecte!

exasperant jocul echipei si in seara asta. ma uitam cu stupoare cum se ascundeau toti de cel care avea mingea la picior! nu cumva sa primeasca mingea! ei, voi, oilor, cei ce ziceti ca Becali nu are nici o vina pentru jocul Stelei, un joc de cct, ati vazut asta? ati vazut cum fiecare se ascunde de minge, nu cumva sa greseasca si ii ia ciobanul la rost!

ultima data cand m-am suparat nu am mai calcat 5 ani pe stadion. acum am asa o senzatie ca nici in 10 ani nu-mi trece! mi-e mila de echipa mea... si SILA DE Lacatus!

un lucru este totusi bun: nejucand nici in UEFA, poate scapam de ciuma de la loja si raile din jurul lui. dar oare scapam de retrogradare?

In seara aceasta la GSPTV Meme Stoica la facut cu ochii si otet pe sclavul de Argaseala...dc nu isi da demisiaa???

cand era Meme ne bateam mereu la titlu..

nu era chiar asa...dar jucam FOTBAL ..da,F-O-T-B-A-L ! Acum e circ ce fac ei in teren..degeaba mi-l pui pe Ochirosii pe stanga..doar pentru a-mi face pe plac,mie,ca suporter oarecare, daca tu continui cu Lovin :)

Cand era Meme-u , si atunci au fost probleme ..ba cu jucatorii,ba cu peluzele , prin declaratiile lui ..si , daca Dinamo ne bate , sa aiba capete sparte !

Nu e de vina Lacatus ca Szekely si Semedo joaca penal de cand au venit la Steaua. NU e de vina Laca pt figurile din capu lui alde Goian care viseaza de vreun an transferuri in Anglia si lui ii rupe coloana ultima rezerva de la Targu Jiu. Nu e de vina Laca pentru strabismu lui Zapata.

Si asa mai departe.

Lacatus e vinovat intr-adeavr, dar sa nu-i uitam pe "jucatori", ca fotbalisti nu stiu daca sunt.

SI sa nu uitam raul cel mare: ala care a a juns in sfarsit unde-i e locul.

Ooo, dar Lacatus e vinovat intr-o masura foarte mare.

Cine spunea ca nu are nevoie de jucatori, ca lotul e complet? Scuza-ma, dar cand vezi ce penibili ai sub comanda, ceri intariri. Nu primesti... pleci! Daca tii la Steaua, pleci!

Cine a renuntat la Rada, Mendoza, Pepe, Habibou? Numai un CRETIN notoriu putea sa renunte la un duo Mendoza-Pepe, in conditiile in care fara aportul lor, Steaua termina anul trecut pe 5-6. Si s-a vazut ca i-a dat.

Szekely nu joaca pentru ca e bulversat. Pentru ca nu poate sa il scoata din echipa pe marele Banel, jenantul din Faurei, omul cu suflet mare care nu e in stare sa dea o centrare buna din zece.

Momentan in Liga 1, urmatoarele echipe ne sunt superioare ca si joc prestat: Craiova, Rapid, Urziceni, CFR, Vaslui, Dinamo, Arges, Timisoara si FC Brasov. Poate chiar si Otelul sau Gaz Metan. Si nu exagerez cu nimic.

Cat il regret pe Meme!