fcsteaua.ro

Becali si Zmarandescu - 29 zile de arest

563 posts in this topic

Nu ii inetelg pe cretinii care se bucura pentru arestarea lui.

Cu tot respectul, cretin este ala la care ma gandesc eu acum si nu scriu aici ca sa nu incalc regulamentul.

Am o intrebare:

Oare, dintre Jiji si zmara, care va scapa primul....sapunul?! :yeahh:

probabil si.au cumparat sapun lichid :)). tare bine ar fi daca ar sta macar 29 de zile la mititica, sarbatorile pascale ar fi mult mai frumoase.

sper ca baietii sa.l conteste si la meciul de maine, ei sunt singurii care ma fac sa ma uit la jocurile Stelei de vreo cateva luni.

Nu ii inetelg pe cretinii care se bucura pentru arestarea lui. Nici eu nu il sufar pentru ce face la Steaua dar sunt 2 lucruri total diferite. Trebuia sau nu arestat pentru "valiza" e alta mancare de peste dar nu sa fie arestat ca nu a depus plangere pentru niste hoti care maine va pot fura si voua masina si nu trebuia tratat asa de parca ar fi cel mai mare criminal in serie. Voi nu faceti diferenta dintre ce face la Steaua(prost) si scandalul asta de rahat. Ganditi-va ca in tara asta oricine poate sa fie maine in locul lui, legile sunt de rahat, politia nu-si face treaba, si nu-mi spuneti ca daca il prindeati pe cel care v-a furat masina ii strangeati mana.

vorbesti aiurea.

Melek, dragutule, vino tu la meci si fa atmosfera incendiara si nu iti mai da cu parerea despre mine si altii ca mine.

hai fii serios...du-te si rage acolo "jos Becali" ..si asa ajutati echipa :))))

esti destept taare,nu e vorba de Becali,e vorba de ceea ce face politia romana si modul in care se pune problema.da' dak tu atata stii....in plus e de-al nostru,nu inteleg ce sa rafuiti asa

cand te duci la stadion pentru ce te duci?pentru echipa nu?

atunci de ce strigi :ciobane pleaca! cu ce te ajuta ? cu nimic.

cu ce ajuti echipa? cu nimic.

atunci de ce te bucuri ca e Becali arestat?de prost.

daca vine altul ce face? vinde tot. o sa cumperi un bilet la un meci cu Pandurii cu 400 de mii. si o sa stea tribunele goale, ca e viata grea si nu isi permite toata lumea sa dea 400 de mii pe un bilet la un meci unde nu ai ce vedea asta pentru ca echipa nu mai joaca.pentru ca nu sant sustinuti de noi,pentru ca pe noi ne intereseaza sa plece Becali. va face asta mai interesanti?va zic eu ca nu.

bai m-am saturat teribil de voi...si de tine si de restul pacalicilor!! ridica in plm capu din pamant o data fomistule!

nu esti decat un incapabil si un alienat si o sa traiesti asa toata viata...vor decide altii pt tine si o sa iei de bun tot ce ti se va oferi!!! iti meriti soarta...

tu ai fost vreodata pe stadion??? ai fost cand sustineam echipa si ai fost si cand scopul de a-l indeparta pe idiot scuza mijloacele si indreptatea nesustinerea echipei??? ai reusit sa faci conexiunea?? stii macar de ce nu-l mai suportam? stii ce inseamna sa rada echipe de fotbal adevarate de tine ca echipa pt ca ai un incult in loja? sa rada adversarii de tine si de echipa ta pt care ai plans in fatidica semifinala de UEFA, in meciul cu rosenborg, etc etc

nu stii nimic!

hai noapte buna!

@axl tare imi doresc sa-i vad pe aia care se bucura acum daca s-ar bucura si atunci cand ei ar fi inchisi pe nedrept sau cineva drag lor...de aia am ajuns o tara de rahat, exista oameni care chiar vor sa fim de rahat....cu tot respectu'...

Edited by stelistul_86

@Melek,

Cat mai este kilowattul in Zabrauti? E la fel ca-n Romania?

hai fii serios...du-te si rage acolo "jos Becali" ..si asa ajutati echipa :))))

esti destept taare,nu e vorba de Becali,e vorba de ceea ce face politia romana si modul in care se pune problema.da' dak tu atata stii....in plus e de-al nostru,nu inteleg ce sa rafuiti asa

din partea mea esti o nulitate...ai 2 postari si numai prin asta te-ai dat de gol

cantitate neglijabila!

Edited by bodanelu

Cum a avut D-zeu grija de toate!! Veniti sambata la stadion sa continuam protestul , va fi cea mai mare distractie din ultimii ani :)))

Ce a facut, ce nu a facut Becali cu Steaua, cu suporterii.....nu e normal, e clar, ...dar mult mai anormal e ce a facut justitia romana, vai noua........ suntem o tara de kkt. Gigi e acum victima coruptiei politice...

@axl tare imi doresc sa-i vad pe aia care se bucura acum daca s-ar bucura si atunci cand ei ar fi inchisi pe nedrept sau cineva drag lor...

Din punctul meu de vedere una n-are nicio legatura cu alta.

Pe Capone l-au prins pentru evaziune fiscala, nu pentru asasinate, contrabanda, teroare, etc.

Pe Becali l-au agatat cu porcarioara asta. Foarte bine. Puteau sa-l agate si cu comportament indecent si exchibitionism, important e ca l-au agatat. Dac-o fi abuz, daca n-o fi, ma doare la palarie.

Acum ar trebui ca stadionul la meciul cu Bistrita sa fie plin si sa incurajam echipa

De asemenea ar trebui sa se protesteze nu pro Becali ci impotriva abuzurilor politiei romane si jandarmeriei. Oare la cate abuzuri asupra noastra din partea autoritatilor am suferit?

Vorbeste Argaseala.

M-am inmuiat de tot. Cred ca mi-au iesit niste picaturi maronii direct pe chiloti.

Cum a avut D-zeu grija de toate!! Veniti sambata la stadion sa continuam protestul , va fi cea mai mare distractie din ultimii ani :)))

inca o dovada ca nu va intereseaza echipa

Ce a facut, ce nu a facut Becali cu Steaua, cu suporterii.....nu e normal, e clar, ...dar mult mai anormal e ce a facut justitia romana, vai noua........ suntem o tara de kkt. Gigi e acum victima coruptiei politice...

saracu de el...saracutzu...victima caracatitelor de la putere si a institutiilor din tentaculele lor..

amice...news flash! noi suntem victime in fiecare zi si nimeni nu plange de mila

ti-ai gasit pe cine sa sustii: pe insusi intruchiparea bunatatii absolute!! cel ce se dezice de lumea interlopa, cel ce nu a incalcat nici macar o porunca din cele 10 la care se raporteaza! cel care nu jigneste, nu scuipa, nu blesteama, nu apeleaza la tertipuri, nu are sentimentul grandomaniei, nu inseala, nu duce de nas, nu ameninta nu nu nu ....

pt Gigi un sfat: poate ar fi mai bine sa folosesti sapun lichid acolo...nu exista riscu sa-ti scape

Din punctul meu de vedere una n-are nicio legatura cu alta.

Pe Capone l-au prins pentru evaziune fiscala, nu pentru asasinate, contrabanda, teroare, etc.

Pe Becali l-au agatat cu porcarioara asta. Foarte bine. Puteau sa-l agate si cu comportament indecent si exchibitionism, important e ca l-au agatat. Dac-o fi abuz, daca n-o fi, ma doare la palarie.

Ba are AXL gandeste-te ca s-a creeat un precedent gandeste-te ca pentru o altercatie pe care o poti avea la o interventie impotriva celorlalte grupari rivale poti fi acuzat de constituirea unui grup mafiot, gandeste-te ca daca prinzi un caine sau o cioara in 41 si il batzi pana la capat in Ghencea poti fi acuzat de lipsire de libertate. Nu sunt pro Becali dar militia a mai aratat odata de ce e in stare.

Hahaha, sor-mea e dementa:

snap0001.jpg

cand te duci la stadion pentru ce te duci?pentru echipa nu?

atunci de ce strigi :ciobane pleaca! cu ce te ajuta ? cu nimic.

cu ce ajuti echipa? cu nimic.

atunci de ce te bucuri ca e Becali arestat?de prost.

daca vine altul ce face? vinde tot. o sa cumperi un bilet la un meci cu Pandurii cu 400 de mii. si o sa stea tribunele goale, ca e viata grea si nu isi permite toata lumea sa dea 400 de mii pe un bilet la un meci unde nu ai ce vedea asta pentru ca echipa nu mai joaca.pentru ca nu sant sustinuti de noi,pentru ca pe noi ne intereseaza sa plece Becali. va face asta mai interesanti?va zic eu ca nu.

N-am inteles, ti-a interzis cineva sa incurajezi echipa?

Scandarile impotriva lu Jiji ajuta echipa pe termen lung. De unde stii tu ce face altul daca vine?

Ba are AXL gandeste-te ca s-a creeat un precedent gandeste-te ca pentru o altercatie pe care o poti avea la o interventie impotriva celorlalte grupari rivale poti fi acuzat de constituirea unui grup mafiot, gandeste-te ca daca prinzi un caine sau o cioara in 41 si il batzi pana la capat in Ghencea poti fi acuzat de lipsire de libertate. Nu sunt pro Becali dar militia a mai aratat odata de ce e in stare.

Nu s-a creat niciun precedent. Aia chiar a fost lipsire de libertate, n-a fost o altercatie la colt de strada. I-au luat pe aia de pe strada, i-au bagat in portbagaj si i-au dus la palat.

inca o dovada ca nu va intereseaza echipa

Vad ca nu iti scapa nimic. Strange dovezi acolo, ca nu ne intereseaza echipa si du-te la parchet sa il sustii pe domnul :

becali_fular_rapid.jpg

N-am crezut niciodata ca voi spune aceste cuvinte : Un Român absolut trebuie sã fie legionar! Multa dreptate a avut Petre Tutea!

gandesti bine,de ar fi mai multi ca noi,de ar fi garda d altadata

Un moment prielnic pt ca acest CIOBAN sa vanda Steaua.Numai vazandu-l la inchisoare putem spera k sunt sanse ca Steaua sa scape de acest individ ( nu vreau sa-i pronuntz numele).

N-am inteles, ti-a interzis cineva sa incurajezi echipa?

Scandarile impotriva lu Jiji ajuta echipa pe termen lung. De unde stii tu ce face altul daca vine?

intotdeauna ai fost un Gica-contra.dar eu nu te bag in seama.ca de obicei

@nica mihaela

Luam atitudine! Ii uram ciobanului sa stea acolo toata viata, sa scape cat mai des sapunul si sa dispara pentru totdeauna din societatea asta pe care a infectat-o! Nu doar el, dar isi merita soarta!

Te rugam nu te mai loga pe-aici daca nu esti suporter, nu ne intereseaza sa ne repeti ce spune doamna jurnalista de investigatii de la televiziunea oligofrenului!

Vad ca nu iti scapa nimic. Strange dovezi acolo, ca nu ne intereseaza echipa si du-te la parchet sa il sustii pe domnul :

sa sti ca mas duce daca asta ar rezolva ceva