fcsteaua.ro

Fc Brasov - FC Steaua Bucuresti

146 posts in this topic

Lacatus e "lucrat" de jucatori...se pregateste Oli

LOOOOOOOOOOOL

Aveau baietii de la CTC o vorba: "Albumul tau nu-i de rahat, e lumea rea!"

atata timp cat nu poti sa bati un corner sau o aruncare de la margine, nu cred ca ai ce cauta in fotbal :|, si iata ca totusi Dayro e la Steaua

Frati stelisti, relaxati-va.

Anul acesta oricum e totul compromis.

Cu cat va fi mai rau, cu atat va fi mai bine in interesul pe termen lung la Stelei.

Poate scapam o data de oaie si de turma lui. Isi pierd interesul si se cara acasa.

LUPTA Steaua , ADEVARATA Steaua !

nici in Intertoto n-avem ce cauta ...

no ciobane ia zi ... la care Paste o sa fie Steaua pe primu' loc? Pastele cailor poate

io zic sa-l iei pe morenitzo de manutza si sa te duci la oitze

cine ti l-a vandut ti-a tras cea mai mare tzeapa

ce se bucura comentatoru frate ca nui iese nimic lu Dayro ,bah mortaciune de om oricui i se poate intampla sa aiba un meci de kkt dar sa faci atata caz

ps: pare rau de Dayro sper sa ajunga la o echipa care sa stie sal foloseasca

Edited by zloty

bah mortaciune de om oricui i se poate intampla sa aiba un meci de kkt dar sa faci atata caz

UN MECI ???? zi-mi un meci cand a jucat Dayro ceva

RUSINE RUSINE RUSINE....Laca Laca Laca LASA-NEEE LASA-NEEEEEE......mai bine nu era transmis meciul sa nu vedem neputinta noastra....Jiji PLEAKA din Ghencea,dar ia-l si pe Laca cu tine

Mai tineti minte bannerul din galeria rapidului pe care scria: "Mai batem si noi pe cineva?" ... ne-ar trebui si noua unul...

PS: Unde e SteauaB sa ne explice unde e talentul strainilor de la Steaua ... ?!

Unde sunt fanii lui Dayro si toja? s-au ascuns? :( pacat....

Edited by Fan FC Steaua

cel mai bine pentru Steaua ar fi sa nici nu mai joace restul meciurilor si sa le dea din oficiu punctele celorlalte echipe... sa mai lucreze la acel 0% de cunostinte de fotbal si sa faca ceva din "echipa" asta... ca in ritmul asta mai bine sustin alte echipe care macar fac ceva pe terenu de fotbal, cum ar fi CFR sau Dinamo... bine ca nu a facut niciun transfer muistu de oaie, si a adus jucatori ca Morenitza care ii bun de statuie... **** Gigi!... daca nu vine Oli inapoi Liga 2 ne asteapta

UN MECI ???? zi-mi un meci cand a jucat Dayro ceva

nui vb ca ar fi jucat ceva ,a jucat cu multa indolenta dar meciul asta a fost catastrofa nu iau iesit executii simple ,zimi ca nai sesizat cum a ridicat tonu comentatoru cand a scapat mingea din mana radia zdreanta aia , omu e pus sa joace ce nu stie el e varf ,ca Danciulescu sau bratu ,punei tu pastia din urma sa joace ce joaca Dayro si rezultatul va di la fel

Avem o echipa si un joc de tot rasul. Pana si Gaz Metan ataca mai frumos, la noi n-am vazut mai mult de 2-3 pase consecutive... In rest bubuieli.

Nu meritam nici macar o prezenta in Cupele Europene.

Si ce-i mai rau ca Lacatus nu constientizeaza ca nu poate face nimic.

P.S. Чобане , афарэ дин Генчя!

nici in Intertoto n-avem ce cauta ...

no ciobane ia zi ... la care Paste o sa fie Steaua pe primu' loc? Pastele cailor poate

io zic sa-l iei pe morenitzo de manutza si sa te duci la oitze

cine ti l-a vandut ti-a tras cea mai mare tzeapa

Ce ai spus tu ar fi putu sa fie foarte adevarat daca Dayro ar fi jucat toate meciurile ca varf NU CA MIJLOCAS, intr o echipa care joaca fotbal, cu mijlocasi in stare sa contruiasca o faza de atac iar faza asta de atac sa fie o caracteristica a jocului Stelei nu o INTAMPALRE cum e la echipa noastra de ani buni de zile, indiferent de antrenor, exceptie Protasov.

Minunat. Încã o umilințã. De data asta se bucurã și cioroiul.

Suntem vraiște.

Cred cã nu mai e nimic de zis.

CIOBANE, PLEACÃ DIN Ghencea!

...bravo Lacatus tot asa...tea batut si muce si tia luat si Dinamo titlul dute de la Steaua ca esti cel mai penibil antrenor din divizia A...rusine

hai unde-s aia "Lacatus, Lacatus" :thumbup::thumbup:

cautati-mi posturile sa vedeti ce sustineam eu inca de cand a revenit acest antrenor amator cu caracter indoielnic :)

Edited by Urli

eu nu ma mai uit la Steaua cu Laca pe banca!o fi fost el LEGENDA,dar ca antrenor e SUPER SLAB!!!PLEACA Laca CU DEMNITATE,atata cat ti-a mai ramas dupa ce l-ai lins in cur pe becaki!

Edited by mad79

Guest
This topic is now closed to further replies.