Virgil

Gluma Zilei

1,971 posts in this topic

Ciobanul prinde peștișorul de aur.

Gigi: Hahalero de aur care ești tu de aur, ce Dorințe să imi indeplinești tu mie? Am tot ce vreau: oi, Maybach, milioane dă dolaaari Hai, valea, și, dacă ești așa șmecher cum zici, indeplinește-ți ție trei Dorințe.

Peștișorul: Vinde, pleaca mori!

" Totul se petrece din cauza unei persoane care si-a facut un scop in viata de a ma discredita, o persoana care e foarte deranjata de rezultatele noastre, de relatia extraordinara pe care o am cu Reghe, cu staff-ul, cu baietii si cu suporterii, si - cel mai important - de faptul ca Ciobanul ma considera cel mai bun prieten al lui si fratele lui mai mic. " Mihai Stoica

cred ca e vorba de Adrian sau gandalf :blink: .cum sa nu-l iubesti pe MM . man's best friend ham-ham aaaa pardon Gigi's best friend.

La cate bancuri cu Jiji am auzit in ultima vreme, o sa intre in folclorul popular la fel ca Bula, Alinuta si cu mari sanse sa il depaseasca si pe Chuck Norris

431334_320841341359467_1316372147_n.jpg

376583_274875362622732_1476347195_n.jpg

381508_123130324463904_1598079688_n.jpg

cel mai fioros cainee de la mine din oras

Edited by Kitikru

Absolut autentica, descoperire intamplatoare datorita butoanelor telecomenzii. Pe Euforia TV este un Reality Show in care protagonistii sunt, ( cine credeti ?! ) Prodanca si Reghe ! N-a trecut nici un minut, ca sa prind secventa cu pricina:

Reghe statea dimineata in pat si se uita la televizor, iar Prodanca ii aduce dejunul si-l intreaba:

Pro: La ce te uiti ?

Reghe: E ceva despre diavolul tasmanian.

Pro: Si asta e diavolu' ?

Reghe: Nu, diavolul tasmanian e un animal...

"Îmi doresc ca acesti oameni care au investit, chiar dacă au pacatuit, să nu ajungă după gratii. Au prejudiciat statul? Foarte bine! Să platească taxe si penalități. Acesti oameni nu sunt pericole publice! Mi se pare un exces de zel al justitiei", a spus Dumitru Pelican, fost comentator sportiv si actual senator al Partidului Conservator.

pedepse.jpg

"Îmi doresc ca acesti oameni care au investit, chiar dacă au pacatuit, să nu ajungă după gratii. Au prejudiciat statul? Foarte bine! Să platească taxe si penalități. Acesti oameni nu sunt pericole publice! Mi se pare un exces de zel al justitiei", a spus Dumitru Pelican, fost comentator sportiv si actual senator al Partidului Conservator.

Pelican ori e prost ori se face. De fapt e prost ca noaptea fiindca s-a declarat dinamovist.

mai bine ......pentru ca altfel intra si astia in parlament :bananadance:

Jiji: "Astia au batut de frica ca au zis ca vine nebunu! Asa ca au batut de frica pe Slovan" Va dati seama Reghe si baietii erau :no: vine Jiji ne :shit: pe noi! Oricum lollipop a declarat "Nu mai intram in polemica" Deci acum baietii s-au pus pe treaba si bate tot! Ne vedem dupa ce castigam :hooray::puke::death::))

Edited by besliud

Dragomir: Și dacă pun biletul 0,5 lei tot nu vin 2.000 de spectatori la un meci al echipei Dinamo

"Ioan Becali: "Vreau să-mi inchei viata intr-o suburbie a Bucurestiului".

Să speram că la Jilava."

UEFA strikes again:

Clipboard02.jpg

"E smecher Becali.

Dacă primeste vreodată cu executare, scoate caseta din seara asta si scapă doar cu internare."

"Suporterii dinamovisti s-au sinucis !

Toti trei si-au facut harakiri !"

"Victor Pițurcă: Mă omoară tensiunea de la penaltiurile astea; n-ar fi mai bine să se dea cu zarul?"

"Cată lume !

Steliștii au batut, practic, recordul de audiență pe Național Arena deținut de Dinamo. Ne referim la steliștii de pe banca tehnica desigur."

Spiritu' lu' Guishor e everywhere!

presa.jpg

http://www.timesnewroman.ro/sport/8903-pen...i-la-inchisoare

Forfotă mare la penitenciarul Jilava!

Directorul inchisorii a prezentat azi presei ultimele trei achizitii ale penitenciarului, trei infractori de culoare, adusi special pentru cazul in care, asa cum toată suflarea fotbalistică spera managerul Stelei Mihai Stoica va fi condamnat la inchisoare cu executare.

Vrem ca domnul Mihai Stoica să se bucure de tot confortul pe care il merita Știm că toată tara vrea să il vadă pe mana unor negri masivi, asa că ne-am conformat. Am aranjat o celulă de patru persoane, special pentru domnul Stoica si cei trei negri proaspat adusi la Jilava. Totul e pregatit, camera e deja izolată fonic, mai lipseste doar prezenta domnului Mihai Stoica, a declarat directorul de la Jilava.

În functie de numarul celor care vor primi condamnari la inchisoare cu executare in Dosarul transferurilor, contingentul negrilor de la Jilava poate să se mareasca a adaugat directorul de la Jilava. Să nu creadă cineva că fratii Becali sau Cristi Borcea vor dormi singuri in pat, a sunat promisiunea acestuia.

Intrebat de reportera Sport.ro, daca diseara, la inceputul meciului, galeria Stelei va recita "Tatal Nostru", asa cum vrea Gigi BecaIi, Mustata i-a raspuns:

" Si dumneavoastra si io ne culcam in fiecare seara cu "Tatal Nostru" (?) asa ca nu vad nicio problema."

:puke::puke::puke: Pai de ce va aratati asa contrariati? atata timp cat Lari intr-un post facut dupa meciul Steaua-Ajax scria negru pe alb: "Peluza Nord controlata de conducerea clubului!" Daca ati uitat, uite ca sa nu va mai pierdeti timp cu arhiva! stucan.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Acum sa nu va mai mirati de unde are Mustata 2000 de bilete pentru retur! Oare a avut alifia la el cand a fost la cioban sa le achizitioneze cu 60.000 de lire respectivele bilete? :thumbdown::puke:

Edited by besliud

@besliud

Eu nu am scris nimic, nu am facut decat sa postez aici niste fotografii si niste comentarii de pe ProSport.