Sign in to follow this  
Followers 0
Guest

Pandurii-Steaua

105 posts in this topic

Urmatorul meci pe care echipa noastra o sa-l dispute o sa fie la Pandurii! Comentarii aici inainte si dupa meci!

Un meci relativ usor parerea mea pe care trebuie sa-l castigam pentru a avea moral bun!

Batem,prevad niste goluri desprinse din filmele SF...doar e Tibi Lung portar la ei.. :lol:

Am avut un program relativ usor pana acum! Primul meci tare va fi dupa meciul de la Pandurii cu Dinamo! Sper sa ne razbunam pentru infrangerea din SuperCupa si sa umilim cainii!

suna a meci amical, Pandurii-Steaua, nici nu iti vine sa crezi ca e de divizia A... :lol:

Trebuie sa ii asteptam pe caini in Ghencea din fotoliul de lider... Batem dar nu cred ca o vom mai face la scor, un 2-0 cel mult... Frumos ar fi sa nu primim gol... Am stabilii un record national cred.

Chiar e necesar sa se joace acest meci ?

Daca ma gandesc bine,probabil ca da.

Pentru ca si targ-jienii si-au castigat dreptul sa vada echipa campioana pe stadionul lor.

Macar pentru atat e important ca echipa lor de suflet a promovat in prima Divizie.

E normal sa castigam.

E bine sa o facem la modul serios.

Sa nu ne batem joc de ei.

Ma astept la cel putin doua goluri marcate si cel mult la patru.

Pentru ca in acest inceput de campionat Steaua nu a ajuns niciodata la 5 goluri marcate.

Sper de asemenea sa nu primim gol.

In rest ma gandesc la ce e mai bine.

Sa avem un stadion plin cu Dinamo si sa-i invingem cel putin la mustata;sa spalam rusinea necalificarii in grupele CL dand o lectie de fotbal lui Valerenga.

Mereu superiori.

Nu conteaza cum dar trebuie sa luam 3 puncte chiar daca ii batem cu 1-0! Si atunci sa vina cainii in Ghencea!

Nici meciul acesta nu ar trebui privit de sus...uneori echipele mici pot face cele mai mari surprize. Nu ma astept la cine stie ce scor...probabil ca toti jucatorii de la tg Jiu o sa stea "cu fundu-n poarta"

La asta te astepti tu din partea lor?

Eu cred ca vor avea macar curiozitatea sa-i vada la fata pe ai nostri.Asa ca vor sta cu fata,pe doua linii,la limita careului lor de 16m si vor incerca sa contraatace.

Chiar asa de lipsite de respect gazde sa fie targ-jienii astia?

Sa ne intampine cu partea dorsala ?

Hm.

Nu cred ca vom avea prea mare bataie de cap cu astia,sper sa castigam fara saa primim gol si sa dam vreo 2-3 poate chiar mai mult.

Speram intr-un meci usor la Tg.Jiu.Doamne fereste un semi esec ca se stie ca noi nu avem nevoie de puncte pierdute aiurea(pe noi nu ne ajuta arbitri ca p altii).Speram ca meciul va fi tratat cu seriozitate si castigat la pas.

Daca se baga cu fundu-n poarta, tot cu fata spre noi or sa fie :idea: Chiar si indiferent de poarta (cine stie, le-o da prin cap sa stea cu fundu-n poarta noastra 8) ) ;) Sau poate nu vizualizez eu bine fenomenul :?

Una peste alta, au mai fost buturugi de-astea... sa tratam totusi meciul cu seriozitate, intr-un campionat chiar si golaverajul conteaza :roll:

pe astia ii batem.adevaratul test va fi cu Dinamo si cu valerenga

pe astia ii batem.adevaratul test va fi cu Dinamo si cu valerenga

Da dar pana atunci trebuie sa castigam acest meci relativ usor cu Pandurii!

Hai baieti inca 4 goluri :P !

Nu cred ca o sa avem vreo problema cu Pandurii! Un 2-0 pentru ai nostri cred ca este suficient!

Hai baieti inca 4 goluri  !

Doua sau patru goluri, Trebuie sa te hotarasti. Ii pui pe Iacob si pe Dica in incurcatura...

Sunt sigur ca-i vom bate pe astia. Va fi un antrenament cu public. Sper sa-l bage titular pe Cristea, sa sparga gheata odata baiatul asta.

Nu ajunge Cristea titular cu Pandurii... Se va juca cu Oprita alaturi de Iacob. va fi primul meci cand cei doi vor face cuplu de atac din primul minut.

o sa`i batem...dar Steaua joaca in deplasare..stiim totzi cum jucam noi in deplasare..si astia din tg Jiu o sa joace la rupere...dar batem...2-0,Victoras si DICAnio :wink:

Cum naiba sa nu ii bateti pe sarmanii olteni? De meciul asta va faceti voi probleme? Daca si asta e meci greu...

mai Grinch, e adevarat ce spui tu dar de ce dezgropi tu mortii acum... ??? :lol: lasa-ne sa ne bucuram si noi mai mult anul acesta...

Va fi mai greu decit vrem noi... Nici Rosenborg nu era departe de astia, si abia ne-am trezit dupa minutul 70. Steaua joaca mai bine cu Valencia si Liverpool decit cu Cirnati Tg Jiu sau Burgeri Iasi.

Daca luam meciul in serios eu zic ca batem si nici nu luam gol; daca tratam meciul superficial s-ar putea sa ne ardem.

Sign in to follow this  
Followers 0