Sign in to follow this  
Followers 0
Grinch

STEAUA - Valerenga (6-1 scor general)!

Ne calificam in grupele UEFA ?   108 members have voted

1. 1.

• Da
      92
    • Nu
      16

Please sign in or register to vote in this poll.

329 posts in this topic

Ocazie buna sa ne razbunam impotriva norvegienilor oricum nu e chiar asa usor cu Valerenga.

o sa fie MULT mai greu decat cu rosenborg... dar putem pica si mai rau... am avut noroc pe jumate.

o fi bine ca jucam returu acasa? sper...

de Dinamo e cel mai naspa :twisted:

Initial as fi vrut sa picam cu aia din slovenia,dar cred ca e mai bine asa.La astia joaca Tore andre flo si cu iversen.Oricum macar s-a ivit o ocazie sa ne razbunam(chiar daca nu in cl).Atentie,ne intoarcem! :twisted:

RAZBUNARE!!!

Sa se faca un banner urias la meciul cu otelu pe care sa scriem RAZBUNARE!!!!

Cu putin "noroc", toate echipele romanesti vor parasi competitia dupa turul 1, ca-n vremurile bune de acum cativa ani.

Valerenga IF

logo.gif

Anul trecut au iesit pe doi, dupa Rosenborg, acum sunt pe 3, in timp ce Rosenborg s-au dus mult in jos. I-au batut pe Rosenborg la Trodheim cu 3-2.

Au toate conditiile, profesionale si morale, de a ne elimina.

Asta este siteul lor, http://www.vif.no/category.php?category_id...3&sport=fotball din pacate am impresia ca este doar in 'minunata' lor limba nationala.

Dintre echipele dintre care s-ar fi putu alege adversarul,adica: Rennes, Vitoria Setubal, Valerenga IF, Krilia Sovietov Samara si NK Domzale, mai rasarite erau Rennes si Valerenga.Oricum am speranta ca jucatorii macar in meciul cu Valerenga sa dea totul pe teren,nu de alta dar pt orgoliul lor...oricum e mult mai bine decat adversarii jagardelelor si rapidului. Ce echipa romaneasca a eliminat Valerenga? parca pe dinam0 nu?

pr tzigani in 99 cand juca carew la ei...asta a fost atunci acum zic ca suntem favoriti..pr hartie macar...si astia tot o echipa de babaciuni..FORZA Steaua!

gata s-a terminat distractzia in europa si pt noi :cry::cry: si pt Dinamo si pt rapid

sa ne concentram acum asupra campionatului...daca jucam cum am jukat cu R.......g(stiti voi) nu prea cred ca avem sanse cu Valerenga care se afla pe locul 2 in norvegia la 4 puncte de lider...si in plus au aparare si atac foarte bun...

sa nu ma injuratzi...este doar o parere

Sa dea Domnul ....si sa ma insel eu

gata s-a terminat distractzia in europa si pt noi :cry::cry: si pt Dinamo si pt rapid

sa ne concentram acum asupra campionatului...daca jucam cum am jukat cu R.......g(stiti voi) nu prea cred ca avem sanse cu Valerenga care se afla pe locul 2 in norvegia la 4 puncte de lider...si in plus au aparare si atac foarte bun...

sa nu ma injuratzi...este doar o parere

Sa dea Domnul

La 4 puncte si un meci mai putin. Adica are sansa sa ajunga la doar un punct pt ca joaca cu una din coada clasamentului.

Dupa eliminarea de la Trondheim,Gigi a spus ca pe el nu-l intereseaza Cupa UEFA.

Daca privesc din punctul lui de vedere pot sa inteleg ca aceasta competitie aduce dupa sine numai cheltuieli.

Nu-mi fac,dar chiar nu-mi fac iluzii ca sa nu am deziluzii(vorba lui Jenei).

Poate,cine stie,vom merge mai departe si vom avea posibilitatea sa vedem 1-2 echipe puternice in Ghencea.

Cu astia tre sa facem scor ca sa aratam ca meritam in grupele CL.

Oricum vom fi singura echipa romaneasca din grupele UEFA,greu de crezut ca celelalte echipe vor castiga.

Cu astia tre sa facem scor ca sa aratam ca meritam in grupele CL.

Oricum vom fi singura echipa romaneasca din grupele UEFA,greu de crezut ca celelalte echipe vor castiga.

vezi sa nu faca ei scor cu noi...ca la ce atac au :cry: :cry:

ps: nici macar nu ne-au scris numele corect "Vålerenga møter Steua Bucuresti i UEFA-cupens 1.runde" :evil: :evil:

Nu stiu cum, dar trebuie sa-i batem pe trufasii astia de norvegieni. M-am saturat de ei.

Cum ne prind, cum fac ceva in capul nostru, pana cand? :?:

Nu mai vreau sa fiu optimist si dupa aia sa plang! Avem o sansa destul de mare care ramane de fructificat! Forza Steaua! Hai baieti se poate!

Greu meci, dar hai sa fim seriosi. Daca nu trecem de Valerenga, inseamna ca putem sa stam binisor acasa, sa ne comparam linia de clasament cu a "granzilor" bucuresteni si sa ne deplangem soarta potrivnica :evil:

Eu zic ca daca avem valoare, suntem in grupe si cu asta basta !!!

A ajuns sa ne sperie o echipa din norvegia?!...ce super atac au..doi expirati unul 33 altul 34 de ani...sunt sigur ca vom fi singura echipa rom din grupele UEFA..macar atat...oricum e bine ca returul este la Bucuresti!

A ajuns sa ne sperie o echipa din norvegia?!...ce super atac au..doi expirati unul 33 altul 34 de ani...sunt sigur ca vom fi singura echipa rom din grupele UEFA..macar atat...oricum e bine ca returul este la Bucuresti!

si Rosenberg era o echipa de babaciuni si uite ce s-a intamplat

iarasi jucam fara Dica in meciul tur.

daca n-o facem realmente de oaie in primul meci eu zic ca avem sanse sa transam calificarea in meciul tur din Ghencea.

Sper sa vina mai multi la meci.

Radoi are o sansa sa arate ce (mai) poate.

N-are nici o importanta ca sunt pe 2 sau pe 14, bine ca nu e Feyenoord sau Everton.

Am impresia ca o sa fim iarasi singuri in Europa.

Cred ca nu tine de Becali ca vrea sau nu sa continue in UEFA, cred ca jucatori vor dori revansa. :D

Trebuie sa ne razbunam pe vikingii astia si sa demonstram intregii Romanii ca singura care conteaza in Europa este Steaua!

Vad o declaratie a antrenorului lor care spune:"Daca i-a batut Rosenborg ii putem bate si noi"!Trebuie sa le dam peste nas acestor norvegieni!Bine ca returul e in Bucuresti!Am convingerea ca putem ajunge in grupele UEFA.Si nu cred asa de mult in declaratia lui Ciobanul ca nu il intereseaza Cupa UEFA!

Trup si suflet pentru culori!

Corect ce mama masii!!!! Aduceti-va aminte de tupeul pe care-l prinsesem sezonul trecut in UEFA, le-am fi ris in nas norvegienilor. Cat despre posibila grupa in care ar trebui sa evoluam daca nu vom claca psihic pina atunci, primavara europeana ne asteapta.

Sa speram totusi ca Rosenborg a fost un accident imbecil.

"Hasta la victoria !!!"

Trebuie jucat cu sange rece acest meci... trebuie taiat in carne vie... Sa facem antifotbal TOTAL acolo... A venit momentul razbunarii... Hai fratilor!!!

:x Razbunareeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!! :x si sa trecem la colectia de trofee:coarne de vikingi in vitrina clubului.Nu trebuie sa-i iertam,le taiem cornitele,mama lor de norvegieni,le mancam ficatii,o sa-i tragem in teapa pe toti fara mila,nu mai e loc de asa ceva, le sugem sangele sa ramana fara vlaga. :roll:

Forza Steaua!!!

Pe ei! pe ei! pe ei! pe mama lor!!!

Sign in to follow this  
Followers 0