Sign in to follow this  
Followers 0
ccipri

Tragerea la sorti

19 posts in this topic

Conform siteului UEFA Steaua poate cadea cu una din urmatoarele formatii:Rennes(Franta),Vitoria Guimaraes(Portugalia),Valerenga(Norvegia),Samara(Rusia),Domzale(Slovenia).Sa avem bafta la tragerea la sorti!

Dinamo poate intalni pe Auxerre,Paok Salonic,Slavia Praga,SV Hamburg,Everton,iar Rapid pe Feyenoord,Sevilla,Basel,Dnepr,Sampdoria!

FORZZA Steaua!Trup si suflet pentru culori!

Dupa cum vad iar mergem singuri in grupe...

la ce adversari se pregatesc pentru rivale nu vad nici o sansa... Nici noi nu avem un joc stralucit dar ne salveaza Dica in retur... :)

Eu zic ca ar fi bine oricare in afara de Rennes si Valerenga...asta pentru ca ar fi mai usor cu celelalte .

Valerenga este peste Rosenbourg la ora actuala...

Si eu zic fara ei... Dar daca vrem sa ne razbunam pe sfert trebuie sa cadem cu Valerenga sa intram in grupe UEFA si daca vrem sa ne razbunam pe jumatate trebuie sa mergem in primavara europeana sa intalnim Rosenbourg si sa le dam 5-0 la Bucuresti si 3-0 acolo... Atunci da razbunare.

Si daca vrem sa ne razbunam de tot sa mai cadem iarasi la anul cu o echipa norvegiana (Rosenbourg nu poate fi campioana la ce puncte are acum) si sa ne calificam in CL in dauna lor. Si atunci adio blestem al fiordurilor... :wink:

si daca am vrea sa ne razbunam de tot ar trebui sa batem tot de acum in colo indiferent de echipa...mai ales in etapa a 6 a pentru supercupa pierduta pe nedrept...voi chiar nu credeti ca nu mai conteaza cu cine cade?...putem sa luam bataie si de la cea mai slaba echipa si putem bate si pe cea mai tare...am batut Valencia care este valoric peste Villareal dar valencia nu era in forma...asa ca nu vad importanta...sa nu ni se intample ca rosemborg...

Indiferent cu cine cadem trebuie sa transam meciul la Bucuresti.. In rest SA FIE CU NOROC

mai sunt 40 min pana la tragerea la sorti

Indiferent cu cine cadem trebuie sa transam meciul la Bucuresti..

dak jucam intai la Bucuresti :wink: oricum, nu vreau sa mai aud de norvegieni...

eu cred ca mai bine am juca turul in deplasare si returul acasa...mereu cand am ajucat turul acasa si retul in deplasare am avut probleme...

voi nu credeti ca daca jucam cu Rosemborg returul acasa era altceva???...mereu ultimul meci e mai importat deoarece este decisiv si aportul publicului poate fi fatal...

voi nu credeti ca daca jucam cu Rosemborg returul acasa era altceva???...mereu ultimul meci e mai importat deoarece este decisiv si aportul publicului poate fi fatal...

.

.

ai dreptate.. dar daca se intampla sa jucam acasa primul meci trebuie sa-i calarim sa le dam vreo 2-3 boabe.. ca altfel nu se stie ce surprizene mai fac aia

clar! si sa nu primim gol acasa, ati uitat? ce bine era dak cu rosenborg nu ne luam golu ala stupid la sf meciului... nu era de ajuns 2-3 la trondheim? ba era!

Dorinta mea pare a se infaptui... Primul semnal a venit

Valerenga este peste Rosenbourg la ora actuala...  

Si eu zic fara ei... Dar daca vrem sa ne razbunam pe sfert trebuie sa cadem cu Valerenga sa intram in grupe UEFA si daca vrem sa ne razbunam pe jumatate trebuie sa mergem in primavara europeana sa intalnim Rosenbourg si sa le dam 5-0 la Bucuresti si 3-0 acolo... Atunci da razbunare.  

Si daca vrem sa ne razbunam de tot sa mai cadem iarasi la anul cu o echipa norvegiana (Rosenbourg nu poate fi campioana la ce puncte are acum) si sa ne calificam in CL in dauna lor. Si atunci adio blestem al fiordurilor...

RUZBUNAREEEEE!!!! Firava, dar RAZBUNARE!!!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0