Sign in to follow this  
Followers 0
i0nutz83

Noi Inscrieri

38 posts in this topic

FCSteaua.Ro declara deschisa sesiunea de inscrieri pentru campionatul de fifa 2009, editia februarie-martie.

Cerinte obligatorii:

- SUPORTER Steaua

- VECHIME PE FORUMUL FCSTEAUA

- IP FIX, RUTABIL

- JOCUL FIFA 2009 INSTALAT CURAT

- ID YAHOO MESSENGER

- DISPONIBILITATE DE TIMP

- SERIOZITATE

IMPORTANT: Nu vor intra la testari userii a caror activitate pe forum s-a rezumat la sectiunea fifa. Campionatul se adreseaza userilor vechi ai forumului nostru, care dintr-un motiv sau altul nu au putut participa pana acum.

Este suficient sa lasati aici id-ul de messenger si veti fi contactati in cel mai scurt timp de subsemnatul sau de mihai1411.

Inscrierile se incheie luni 2 februarie.

Old julica_maniaku e gata de-o nuca in perete :)

Nu prea a mai jucat fifa de mult (`09 aproape deloc) insa speram ca experienta lui de`a lungul anilor sa-si spuna cuvantul :D

sigur nu va retrageti iar?la unii e a 4 a oara cand va inscrieti,ca apoi sa dam tot camp peste cap

si prima oara?bacul parca?o sa urmeze ca s-a angajat etc :)

nu e vb numai de el

Edited by mihai1411

@ ManiaCule, astia ne barfesc. :))

Edited by RobYnho

Concurenta asta ii cam sperie :))

Eu nu m-am retras niciodata. Am fost exclus din campionat pentru ca am avut niste meciuri amanate pe care nu le-am jucat la timp... era vara si soare si numai chef de fifa nu era. In fine, n-are rost acuma sa dezgropam morti. M-am inscris din nou pentru ca mi-era dor de o fifa, n-am mai jucat de mult dar mi-a ramas in sange.

P.S. Abia astept sa ma bag in seama pe forum si sa creez discutii inutile :))

Edited by ManiaCU

id: luc1anz

am fost m-am lasat dar m-am reapucat:D sper sa intru oriunde numai chef de joc am.:)

mda nu am vaz ca era pana pe 2.alt camp nu mai este?

Edited by luc1anz

Lucianz e dinamovist.L-am avut in lista cativa ani,cand jucam fifa pe site-uri obscure,frate'su`, Cornel, e rapidist ! Din Targu-Frumos

Lucianz e dinamovist.L-am avut in lista cativa ani,cand jucam fifa pe site-uri obscure,frate'su`, Cornel, e rapidist ! Din Targu-Frumos

:)) lol daca te uiti sunt pe primele pagini la amicale pe FC Steaua sunt din 2006.si ce trebuie am eu cu fratemiu?

In fine mai editez odata.Daca esti chiar asa de bun hai sa jucam un amical sa vedem daca sunt de siteuri obscure.pff

Edited by luc1anz

Sign in to follow this  
Followers 0