fcsteaua.ro

Ai castigat, Gigi

45 posts in this topic

acum mai mult ca niciodata trebuie sa fim uniti! sa constientizam ca omul pe care`l respectam ne`a tradat! a acceptat sa fie marioneta ciobanului, sa se intoarca acolo de unde a fost izgonit in suturi! acum trebuie sa fim uniti, sa continuam protestele!

SI DACA E Laca PE BANCA CE?

Credeti ca Lacatus stie ce e ala conceptul "ultras" sau ca citeste ce se scrie pe aici? El s-a reintors pentru ca asa simte, pentru ca nu exista decat Steaua in mintea lui. Nu trebuie blamat ... cuvintele astea: "sclav", "tradator" sunt mult prea dure. Sunt convins ca el nici nu realizeaza ruptura dintre noi si Becali, dintre idealurile noastre si cele ale lui. Lacatus apartine unei alte lumi, in care domina fotbalul, respectul si ambitia... o lume pe care tanjim sa o regasim si noi (oare?!). Doar ca el nu realizeaza ca la Steaua e pierduta.

@ noname-e bine pt tine ca inca mai crezi in nostalgia trecutului, realitatea e insa alta, tare as vrea sa pot crede si eu ce spui tu...

sper ca aqm nu o sa se renunte la protest.ar fi culmea ca iar sa se renunte.si ce daca la readus pe Laca?Becali trebuie sa vada ca nu poate sa ne "cumpere" asa usor.oricum mai mult ca sigur ca o sa se renunte la protest asta pt ca liderii de galerie in special cei de la NORD st mana in mana cu el din cate am inteles si eu. in fine **** Becali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edit Moderatori

Lasa injuriile si invata sa scrii corect

Edited by Marius

Mie rusine .... cand vad ca unii au "tupeu" sa zica de Laca

Aici nui vb de bani (eu unu nu as accepta sa ma intorc ...) dar Laca iubeste Steaua sper sa nu regrete ....

Hai sa nu exageram...

Ne dam noi cu pararea despre ce ar trebui sa faca si cum si in ce mod....

Lumea nu este din 2 culori fie ele rosu si albastru ... mai sunt si nuante.

Genul asta de articol se doreste a fi un manifest dar de fapt este un teribilism.

Sper ca Lacatus sa faca treaba buna.

Nu stiu cine semneaza acest articol dar din partea mea n-are decat dispret.

It figures.

Lasa-te de scris Marius. Inteleg ca fiecare are dreptul la o opinie personala dar aceasta nu inseamna ca e si obligatorie. Mai mult, asta nu iti da dreptul sa ti-o postezi pe un forum public fara nu-ti asumi eventualele responsabilitati. Exista bloguri pt categoria asta de oameni unde poti scrie orice vrei.

E un articol de "umplutura" despre care cu greu aseara m-am abtinut sa nu-ti las un comentariu acid.

Edited by Joga Bonito

Si ce anume responsabilitati consideri ca nu mi-am asumat? :)

Dupa cum vezi si din comentarii, parerile sunt impartite.

V-ati predat la prima deplasare neorganizata de club.

V-ati predat la primul derby fara bilete

ati inceput cu adevarat razboiul din cauza unei torte. Zecile de umilinte la care a fost supus clubul Steaua v-au lasata reci. Ati inceput sa-l contestati doar atunci cand va atacat pe voi. pentru voi clubul nu conteaza, nimic in afara de activitatea voastra de ultras nu conteaza. Asa cum pentru Gigi Steaua este un apedince necesar pentru imaginea lui asa si pentru voi Clubul Steaua este un apendice necesar pentru activitatea voastra.

Zecile de umilinte la care a fost supus clubul Steaua v-au lasata reci.

Insasi prezenta lui nea Mariusica pe banca Stelei este una din acele umilinte!

@ noname-e bine pt tine ca inca mai crezi in nostalgia trecutului, realitatea e insa alta, tare as vrea sa pot crede si eu ce spui tu...

Nu ma intelege gresit, din punctul meu de vedere protestul trebuie sa continue. Insa, cum declara si la sport.ro Lacatus, nu banii au contat, avand o optiune superioara din acest pct de vedere din Turcia, ci tocmai atasamentul lui fata de Steaua. Nu stie el cum sta treaba cu ultrasii, hooltrasi ... el traieste in lumea de dinainte de Gigi , unde fotbalul conta. Repet, din pctul meu de vedere nu trebuie sa renuntam la protest. `Om trai si `om vedea.

Iancu dragos... tu ai dreptate in principiu insa nu ai punctat corect filmul evenimentelor ce au dus intr-un final la protest. Insa nici nu ti se poate cere sa stii tot. Trist...

E un articol de "umplutura" despre care cu greu aseara m-am abtinut sa nu-ti las un comentariu acid.

Omule , care este scopul tau?Terminati cu tentativele astea, de a impune anumite pareri...cu orice pret.

Baaaa, treziti-va, NU A EXISTAT NICI O OFERTA DE LA ANKARAGUCU! Cine sa-l ia mah pe simbolul vostru, acest zero barat in materia de antrenor? E doar un tertip menit sa manipuleze lumea, ca vezi Doamne ce mult ne iubeste Lacatus...

Bai habarnagiilor, stiti ca in 1998 vroia sa lase clubul la greu, inventand o oferta de la Antalyaspor, pentru a-si renegocia contractul?!

Vai de capul nostru, voi traiti istoria Stelei prin ziare, din documentarele TV si de pe YT, habar nu aveti ce se intampla in jurul vostru!

Bravo Gigi, ai reusit si de data asta! Dintr-o singura lovitura, ne-ai inchis gura, invrajbindu-ne totodata!

Vedea-te-as cersind la coltul strazii, scarnavie!

Edited by Piece of Mind

Baaaa, treziti-va, NU A EXISTAT NICI O OFERTA DE LA ANKARAGUCU!

Daca tu imi dovedesti ca "NU A EXISTAT NICI O OFERTA DE LA ANKARAGUCU"... iti dau 5 stele la profil! :D

Bravo Gigi, ai reusit si de data asta! Dintr-o singura lovitura, ne-ai inchis gura, invrajbindu-ne totodata!

Daca protestele vor continua cu aceeasi virulenta, nu vad ce a castigat Gigi.

Cred ca lucrurile trebuie vazute mai departe de "cazul Lacatus". El a devenit, desigur, o parte a problemei, Fiara alegand sa se aseze de partea cealalta a baricadei.

In opinia mea, drama ar fi ca protestele sa inceteze. Vom avea timp sa aflam care-i faza cu Laca si mai tarziu.

Daca tu imi dovedesti ca "NU A EXISTAT NICI O OFERTA DE LA ANKARAGUCU"... iti dau 5 stele la profil! :D

Dovedeste tu ca exista oferta de la aia. In principiu si pe baza rezultatelor, in Romania exista cel putin un antrenor mai bun ca Lacatus care nu are angajament - Andone. Asta in cazul in care turcii vor neaparat un roman.

Eu pot sa spun ca, in proportie de 90%, sunt sigur ca oferta n-a existat.

Singura dovada este ce a spus Marius Lacatus: "Daca vroiam bani, mergeam in Turcia, unde eram platit de 2 ori mai bine".

"Aduc un fundas si un atacant de 4 milioane de euro. Pepe Moreno poate reveni!" sport.ro

Adica aduce vreo 3 jucatori cu 4 milioane de euro ? Daca vine Pepe sa nu va asteptati la mai multe ca din partea lui Arturo.

Doar cu un singur lucru nu sunt deacord cu tine Marius:Gigi nu a castigat!!!Cel putin in fata mea nu a castigat nimic,decat mai multa antipatie.E un joc pe care doar credulii,incuiatii,orbii si surzii il vor"musca"...

Lacatus&Dukadam=doua FOSTE glorii"ridicate"la rang de servant al ciobanului.

Apopos...daca generalii castiga Steaua,Lacatus nu are de ce sa-si faca probleme in ceea ce priveste serviciul...am auzit ca JJ si-a facaut saivan de oi la palat.