Fane

SarBAUToritul Zilei

2,991 posts in this topic

Eu ii urez Corinei sa-i creasca tatele. Cam pana la numarul 3.

Corina, nu te supara, dar la capitolul tate nu stai confortabil. Eu iti urez de bine. :P

Nici tie nu ti-ar strica sa-ti rasara macar o farama de creier! ;)

Macar cat o nuca,daca nu se poate mai mult...

Desigur. Macar pe jumatate cat ai tu, desi nici tu nu stralucesti.

PS Glumeam mai lusitanule, daca nu te-ai prins. E o sectiune a site-ului unde sunt permise glumele. Esti capabil sa intelegi sau iti imprumut farama mea de cerveau?

Desigur. Macar pe jumatate cat ai tu, desi nici tu nu stralucesti.

PS Glumeam mai lusitanule, daca nu te-ai prins. E o sectiune a site-ului unde sunt permise glumele. Esti capabil sa intelegi sau iti imprumut farama mea de cerveau?

Si ce te face sa crezi ca eu vorbeam serios?

Eu nu ma aflam pe acelasi topic?... :rolleyes:

La multi Ani: arpi_anglia(25), korynna(21), laur_george80(29), punk_kid(21), eugeng(30), Ciupakabra(14), dany.r(28), druluntee(47)

La multi ani, matzo! De ziua ta, iti urez sa te imbeti si etc. , sa dai peste niste caini si sa le rupi capu' !

@David- in mod sigur, daca ii urezi Corinei sa ii mai creasca peptul, ori nu o cunosti, ori ai niste standarde extrem de ... "nesatioase" :) .

Si ce te face sa crezi ca eu vorbeam serios?

Eu nu ma aflam pe acelasi topic?... :rolleyes:

Zi asa frate! :laugh: Acum vii de-acasa. Buna poanta. Ma pusesei pe ganduri. :beer2:

@ Korinna

Te cunosc dulceata. Si tu pe mine. Iti garantez. Intr-o zi iti voi dezvalui secretul.

Sa nu te superi, eu ti-am urat de bine, sau cel putin asa am crezut. Desi intr-un mod aparte. Un pic mai indraznet. Dar te respect. :oops:

@ Stanici

Dorele, un sân caruia i se poatriveste o cupa numarul trei, consider ca nu e nici mic, nici mare. E cat se poate de potrivit pentru a-l mangaia si a-l saruta. Iar fata posesoare a unor asemenea sani se poate considera cat se poate de multumita de ceea ce i-a dat Dumnezeu. Dar, stiu, gusturile nu se disputa. ;)

Edited by David^

La multi ani Korynna!

De ziua ta iti urez multa sanatate si fericire si multe deplasari si sa moara Gigi!!! :D

La multi ani Corina! Si tot ce iti doresti sa se indeplineasca. Si sa ai grija sa nu uiti, sa termini macar suta asta de ani pe care ai inceput-o. Pentru ca meriti. Esti o fata adevarata. :thumbsup:

E ziua lu don'soara Corina? Sa ne traiasca atunci.

Nu va mai luati de tatele fetei, tatele mici au si ele farmecul lor, in anumite circumstante.

La multi ani Corina,sa ai parte de sanatate ca-i mai buna chiar si decat niste .....mari ;)

La foarte multi ani Corina!

Va multumesc mult si sper sa aveti si voi parte de ce imi urati mie!

PS:adica tzatze mari david! :))

Va multumesc mult si sper sa aveti si voi parte de ce imi urati mie!

PS:adica tzatze mari david! :))

Multumesc iubire, dar as prefera c**** mari. Si nu la propriu, la figurat. Ar insemna ca sunt un personaj super potent. Ceva de genul ca mi-ar sta in putinta sa cumpar Steaua. Daca s-ar intampla, ce zici, te-as numi in Consiliul de Administratie sau ma rog, unde vor muschii tai? Raspunsul 3 randuri mai jos.

Raspuns: in mod sigur. Dar nu stii de ce. Pentru ca iubesti Steaua mai mult decat Gigi si Argaseala la un loc. Ei iubesc banii si marirea. Pai nu?

Edited by David^

Chiar daca este suporter al altei echipe,La multi ani lui @redondo. :thumbsup:

Si felicitari pt victoria de ieri.Baietii aia chiar joaca fotbal cateodata...

La multi ani si celorlalti suporteri stelisti care isi serbeaza azi ziua de nastere.

La multi ani Redondo.Multe bucurii si satisfactii in viata iti doresc.

Sper ca la anul, sa fii convertit la stelism! :)