AndyQ

Torje, Pulhac și Ropotan, beți, cântã 'Steaua e numai una' :) (ProSport)!

54 posts in this topic

Eșecul din meciul de la Brașov nu i-a afectat prea mult pe fotbaliștii din ªtefan cel Mare.

Astfel, Torje, Ropotan și Pulhac au fost surprinși consumând cantitãți impresionante de bãuturã la petrecerea organizatã de Torjinho cu prilejul împlinirii vârstei de 19 ani. Reporterii Libertatea au intrat în posesia unui video șocant.

Alcoolul i-a afectat atât de mult pe cei trei "câini" încât aceștia au început sã fredoneze șlagãre pro Steaua. Maneaua "Steaua e numai una" a reprezentat unul din hiturile preferate ale câinilor.

De asemenea, elevii lui Rednic și-au "renegat" trecutul spartan. Cu un umor macabru cei trei au fost auziți spunând: "Au mai rãmas doar 297 de spartani, cã noi trei suntem accidentați!" sau "Cum sã fii spartan, dacã n-ai `muniție` ?".

Haha,chiar,eram la servici,si cand am vazut stirea,am inceput sa rad ca nebunul,se uitau aia la mine,ziceau ca m-am drogat...

Eșecul din meciul de la Brașov nu i-a afectat prea mult pe fotbaliștii din ªtefan cel Mare.

Astfel, Torje, Ropotan și Pulhac au fost surprinși consumând cantitãți impresionante de bãuturã la petrecerea organizatã de Torjinho cu prilejul împlinirii vârstei de 19 ani. Reporterii Libertatea au intrat în posesia unui video șocant.

Alcoolul i-a afectat atât de mult pe cei trei "câini" încât aceștia au început sã fredoneze șlagãre pro Steaua. Maneaua "Steaua e numai una" a reprezentat unul din hiturile preferate ale câinilor.

De asemenea, elevii lui Rednic și-au "renegat" trecutul spartan. Cu un umor macabru cei trei au fost auziți spunând: "Au mai rãmas doar 297 de spartani, cã noi trei suntem accidentați!" sau "Cum sã fii spartan, dacã n-ai `muniție` ?".

Vezi video aici

nu mai pot de ras....ce sclavi...auziti la torje ca ei cantau vine Borcea cu spartanii dar le-a facut cineva o farsa...

Nascuti in ciuda Stelei, noi nu ne vom preda,

Frustrati din tata-n fiu noi vesnic vom lupta,

In Champions League e greu dar ne vom antrena,

Spurcati pana la moarte si dincolo de ea!

Baietii astia merita tot respectul.

Niste stelisti adevarati!

Forza Steaua baieti!!!

"Borcea si spartanii sai ooo

300 de pampalai ooo"

Nu mai functioneaza injectiile lui borcica...

@Ronnie

Nu mai sunt 300 ci numai 297:)))

Edited by MoWeed

E bine ca pe langa tamtamul de la Steaua de acum , noi nu avem asa ceva.

au loc la Steaua.....pulhac -fundas stga, ropotan-in locul lui Lovin, Ovidiu Petre, Radoi(daca pleaca), si torje in locul lui Banel(daca pleaca)....sau cu schimbul.....si cica mai e si al 4-lea.....sa vedme cine e...:D....sa fie Lobont....=))

Pulhac si Ropotan la Steaua?:))))

Ce gluma proasta. Ropotan e unul din cei mai rudimentari inchizatori din Liga 1. Lovin este mult peste el(asta e zisa de unul care nu-l suporta pe Lovin).

Torje e un jucator mediu in cel mai bun caz; nu e material de Steaua...

Lucian Goian e al 4-lea spartan lipsa, care filma la randul lui cu telefonul. Apare in 2-3 secvente scurte in stanga ecranului. :) A trecut de la videochaturi erotice la productii de scurt metraj. Mult succes la Cannes, Luciane !! Suntem alaturi de voi !

credeam ca mai rau decat la Steaua cu Gigi nu exista. Iata insa ca se poate, Doamne-ajuta, la Dinamo! :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Lasand gluma, asta e, poate oamenii sunt stelisti dar isi castiga painea la Dinamo. Obiectiv vorbind, cati dintre noi ar refuza 100.000 pe an de la Dinamo sau rapid!? 

Astazi nu mai exista jucatori stelisti sau dinamovisti cu sufletul , EXISTA BANII !

Dupa clipul care face turul TV-urilor cu maneaua cantata cu patima de caini, Steaua nu e numai respectata, dar si iubita de "dusmani":)))))

E mortal clipul... la figurat pt noi si la propriu pentru petrecaretzi:)))

credeam ca mai rau decat la Steaua cu Gigi nu exista. Iata insa ca se poate, Doamne-ajuta, la Dinamo! :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Lasand gluma, asta e, poate oamenii sunt stelisti dar isi castiga painea la Dinamo. Obiectiv vorbind, cati dintre noi ar refuza 100.000 pe an de la Dinamo sau rapid!? 

bai tata, sper ca tu glumesti.. obiectiv vorbind, nici nu ar trebui sa ne punem astfel de intrebari...

Ce rusine la javre acuma :)))). Pai daca eu il vedeam pe Radoi, Ogararu sau Golanski sa cante despre Dinamo eram socat si turbam.

@leoc980 baiatule iti pariez ca multi de aici nu ar merge la acele echipe spurcate nici pentru 1 milion de dolari pe an.

Vasile Turcu a dorit sa medieze o impacare intre Gabriel Torje si liderii galeriei lui Dinamo, insa totul a fost la un pas sa degenereze. Mijlocasul a fost scuipat si injurat si pentru a scapa a plecat in graba.

Onlinesport

Pot sa spun ca m-am amuzat copios cand am citit azi pentru prima oara stirea. Ce sa zic gj baieti, imi place de voi!

Ce rusine la javre acuma :)))). Pai daca eu il vedeam pe Radoi, Ogararu sau Golanski sa cante despre Dinamo eram socat si turbam.

@leoc980 baiatule iti pariez ca multi de aici nu ar merge la acele echipe spurcate nici pentru 1 milion de dolari pe an.

Sunt total de acord cu ambele idei. Oricum, fenomenal videoclipul! :laugh:

La un moment dat mi se paruse ca Pulhac se trezise din betie! :laugh:

forzateaua

... 1 milion de dolari...FALSI

da...o stire care arata nivelul...si la dinam0 e absulut normal...dar,uitati-va la cate comentarii va avea aceasta stire,in comparatie cu non-combatul suporterilor stelisti la unul din meciurile vitale la hochei,disputat ieri...non-combatul "suporterilor care isi dau viata pt culori",poate e la fel de condamnabil....nu credeti???

au loc la Steaua.....pulhac -fundas stga, ropotan-in locul lui Lovin, Ovidiu Petre, Radoi(daca pleaca), si torje in locul lui Banel(daca pleaca)....sau cu schimbul.....si cica mai e si al 4-lea.....sa vedme cine e...:D....sa fie Lobont....=))

Dacã e Lucian Goian, mai bine pentru Steaua e sã rãmânã la dinam0.