fcsteaua.ro

Argaseala: "Suporterii trebuie respectati" (GSP)!

15 posts in this topic

"Regretam incidentele din prima repriza. A fost si o interventie neinspirata a celor care asigura ordinea. Suporterii care au gresit trebuia sa fie amendati la final, pentru ca oricum erau filmati. Nu cred ca interventia in forta are vreo explicatie si nu cred ca trebuia procedat asa. Trebuie sa-i respectam pe suporteri. Cine a gresit platea oricum. Fotbalul trebuie sa joace cu spectatori, nu cu tribunele goale, iar Jandarmeria trebuie sa-si faca datoria, nu sa ne ameninte cu suspendarea. Oricum, a fost un exces de zel al fortelor de ordine, care trebuie sa-si asume responsabilitatea daca au gresit," a declarat presedintele Valeriu Argaseala la finalul partidei.

Vorbi si papagalu asta ca sa se afle in treaba

Eu zic sa il ia pe vioban si sa se duca dracului amandoi ...

Sa o f*t pe Andra, fata ta!

"s-o futem" ca suntem un colectiv :D

dezgustator fratilor, sunteti lipsiti de creier, daca se ia cineva de sora sau mama voastra ce ziceti? jucati barbateste sau plecati la capsuni poate mai aduceti ceva valuta pentru spertarii de la conducere. pozitia lui, exprimata verbal, este una corecta; cei care-l atacati aveti ceva pe suflet si va descarcati aiurea pe fica lui- rusinos si dezonorant! un om fara onoare nu exista, e un gunoi, asta vreti sa fiti voi care pretindeti onoare de la altii? halal suporteri!

Ma bag si eu, daca nu seamana cu el si are peste cinspe ani!.... bine ca am luat bilete catre Munchen... altfel. adio! Daca nici acum nu ne desfasuram, inseamna ca suntem sclavi. O sa confirm daca suntem sau nu peste 2 saptamani.

Ce ma distreaza pe mine astia care scot capu' din transee dupa ce se termina razboiul...

Hai c-a zis-o si asta: "suporterii trebuie respectati"...serios, nea Vali? Eu cred ca ai zis-o sub euforia "performantei" de a nu fi luat bataie si in teren. Apropo, cine plateste bodyguarzii? Borcea?

Tara asta e plina de retardati si refulati. Nu prea ii duce capul asa ca recurg la violenta fizica si verbala.

Argaseala a zis exact ce trebuia sa zica in situatia asta : ca fortele de ordine au gresit si ca nu interventia in forta este solutia in astfel de situatii. Ce era sa faca ? Stim cu totii ca este papagalul lui fecali. Omul isi vede de interesul lui. Are o functie importanta in cadrul clubului, cascavalul ii iese, se plimba pe-afara in interesul firmei, etc N-o sa fie niciodata vreun alt MM , care sa iasa in fata si sa se bata pentru echipa si interesele acesteia. Dar nici nu o sa se coboare la nivelul lui Borcea, turcu, jabba, maricelul, etc

Iar unii de pe aici deja viseaza viol in grup. Asta-i natiunea romana... ce pretentii de civilizatie sa ai de la asa indivizi ?

Situatia oricum e fara rezolvare.

Vorbe goale din partea unui argat-seala.Intoarce-te la stapanul tau si suge-i puncte punctele.Noi nu avem nevoie de vorbele tale.

Argaseala....lasa-ne cu texte d`astea ca tot o sluga ramai.

Pai normal ma ca e sluga ca doar fiecare are un sef pe unde lucreaza.....si poate e tot sluga nu?

Vorbe goale din partea unui argat-seala.Intoarce-te la stapanul tau si suge-i puncte punctele.Noi nu avem nevoie de vorbele tale.

Vreau sa te intreb si eu ceva.

Daca maine ti s-ar oferi sansa sa fi presedintele Stelei in locul lui Argaseala,ipotetic vorbind,ce ai face? Ai refuza pentru ca nu vrei sa lucrezi cu Becali?Sau te-ai bucura la gandul ca poti ajuta Steaua,si ca ai avea parte de avantajele exprimate foarte bine de dax47?

Edited by MoWeed
Nu mai posta consecutiv. Foloseste butonul "Edit"

@redondo

Nu asa se pune problema.

Decat stergar de picioare mai bine NU.

Pai normal ma ca e sluga ca doar fiecare are un sef pe unde lucreaza.....si poate e tot sluga nu?

Vreau sa te intreb si eu ceva.

Daca maine ti s-ar oferi sansa sa fi presedintele Stelei in locul lui Argaseala,ipotetic vorbind,ce ai face? Ai refuza pentru ca nu vrei sa lucrezi cu Becali?Sau te-ai bucura la gandul ca poti ajuta Steaua,si ca ai avea parte de avantajele exprimate foarte bine de dax47?

1.Daca as primi o oferta de a lucra la Steaua as face-o doar semnand un contract beton care sa imi asigure faptul ca imi voi putea face treaba cum trebuie.In momentul in care nu mi-as putea face treaba, as demisiona.

2.NICIODATA NU MA VOI INJOSI PT NIMENI.Cu atat mai putin pt geegee becalii.

3.Daca as fi presedintele Stelei nu as face nimic sa fac Steaua de rusine si nici nu mi-as bate joc de suporteri ca domnul argatseala.