fcsteaua.ro

Dinamo - STEAUA 1 - 1

256 posts in this topic

Dinamo nu este o echipa care sa revina in joc. O echipa foarte slaba. Daca ii bateam azi pana la iarna am fi fost in fata lor in clasament. Din pacate Dorinel i-a lasat sa respire si asta ne-a costat

Intrebare: este Dinamo o echipa mai slaba decat Lyon?

cat de trist este atunci cand joci bine si nu castigi..bravo baieti pentru determinarea aratata in seara asta..pacat ca s-a grabit Dorinel cu schimbarile..INDIFERENT DE REZULTAT Dinamo ESTE DE c--at

Imi cer scuze, andrenalina imi colcaia in creier.

Nu e niciun bai.

Am vrut sa spun ca Toja are mai multe calitati decat Semedo, dar in acest joc nu a aratat nimic. Dayro, in schimb e varza verzelor!

Nu avem atacanti ca lumea. In acest joc, la cum s-a jucat, trebuia sa face scor cu un atacant decent. In opinia mea, Pantelis e ok, dar avem nevoie de ceva mai bun. Si, neaparat, macar un mijlocas central de valoare.

Si mie mi-a placut ce-a facut Dorinel in 5 zile.

La naiba:joaca prost dar nu pierd.Asa bafta.....

Nu este bafta. Ne-am retras si am facut-o cu fotbalistii neadecvati. Nu este ghinion ci nestiinta

Intrebare: este Dinamo o echipa mai slaba decat Lyon?

glumesti nu ? sunt putine echipe in campionat mai slabe ca dinam0 ( ca joc si ca valoare )

daca tot era sa-l schimbe pe cap de ce nu cu tiago??? care cred ca e cu 4 clase peste plesan

Edited by bodanelu
avertizat. Nu e prima oara cand scri "a la mirc"

toata lumea incantata de jocul echipei, toata lumea suparata ca am javrele bulan, dar problema adevarata la Steaua se uita?

Eram sigur de asta, un joc bun inchide gura suporterilor...

CIOBANE PLEACA DIN Ghencea!!!

Nu este bafta. Ne-am retras si am facut-o cu fotbalistii neadecvati. Nu este ghinion ci nestiinta

Mai taci ca esti pe langa! Era normal sa nu poata tine echipa scurta si departe de propria poarta atata timp si sa mai scada fizic!

Ce fotbalisti neadecvati, asta e lotu actual, de unde voiati sa scoata altii?

Sau deja incepeti cu nemultumiri dupa un joc excelemt in care i-am dominat clar pe spurcati??

A fost ghinion, ghinion mare, enorm! Ghinion ca in meciu blestemat din Ghencea cu Rosenorg!

sperante pentru mai bine la meciul cu Lyon

Edited by zloty

au fost multe momente bune in meciu asta dar cel mai mult mia placut cum Radoi ia rupt botu lu r0p0tan !

si pe mine m-a uns pe suflet faza. ce s-a muiat javra cand l-a intrebat Mirel ce plm mea vrei?]!

Nu e niciun bai.

Am vrut sa spun ca Toja are mai multe calitati decat Semedo, dar in acest joc nu a aratat nimic. Dayro, in schimb e varza verzelor!

Nu avem atacanti ca lumea. In acest joc, la cum s-a jucat, trebuia sa face scor cu un atacant decent. In opinia mea, Pantelis e ok, dar avem nevoie de ceva mai bun. Si, neaparat, macar un mijlocas central de valoare.

Si mie mi-a placut ce-a facut Dorinel in 5 zile.

doamne ce prostii debitezi acolo?? toja e o petarda de fotbalist.. Semedo macar are o calitate viteza dar toja? nimic 0 ! in schimb Dayro daca ar fii la un antrenor dur sa`i bage mintile in cap ar fii cu adevarat un fotbalist adevarat..si cred ca astazi numai atacantii nu au fost problema !

daca tot era sal schimbe pe kap de ce nu cu tiago??? care cred ca e cu 4 clase peste plesan

e cu 4 mai ziceam eu ce peste plesan. ce vedeti la tiago , care e la fel de varza ca si plesan. El , plesan , tot aia.

Edited by steaua_gloria

Bravo Dorinele, te-am urmarit tot meciul, sa strigi la ei si sa ii urci pe garduri de acuma inainte pana invata. Din partea mea un bonus pentru Dorinel. Ne-o surprins in seara asta. Pe mine unul placut, cu mici exceptii cu Plesan si Toja. Acuma asta e, ii bine si asa

total de acord cu tine...plesan e zero si toja la fel..nu trebuiau facute schimbarile alea...mai bine juca cu szekeli in locul lui toja..oare ciobanbul n'a facut infart cand a vazut ca Dayro nu e titular?=)))

daca tot era sal schimbe pe kap de ce nu cu tiago??? care cred ca e cu 4 clase peste plesan

si mie imi place tiago , dar nu inteleg de ce nu prinde primu 11

Dayro a jucat binisor azi nu a gresit multe pase a dat siguranta , DAR nu imi iese faza din min 86 din cap.Avea mingea in careu , la bruscat ff putin si hop sa aruncat . Asta e mentalitate SUB ORICE CRITICA. Pai in loc sa protejezi , sa pasezi TE ARUNCI ..Sa ia ex de la Radoi care sa luptat extraordinar.Mia placut ff mult faza in care la luat cu fulgi cu tot pe cropotan.Se vedea clar pe fata lui ura fata de dinamu.. Sper sa batem in giulesti.. :steag_cruce_invers:

care binisor, e lent dom'le Dayro ....

glumesti nu ? sunt putine echipe in campionat mai slabe ca dinam0 ( ca joc si ca valoare )

Exact. Cu toate acestea suporterii stelisti sunt multumiti cu un rezultat de egalitatea cu Dinamo, in timp ce la 3-3 cu Lyon se fluiera de zor

Un meci dupa care nu am ce sa comentez. M-am lamurit si cu Dorinel. Faptul ca Banel executa in continuare toate loviturile libere spune totul. Nu mai are rost sa fac alte comentarii. Ne asteapta inca un an de umilinte.

Asa echipa ca Dinamo mai rar am vazut ..... Cred ca au avut noroc sau a inceput asa zisul varf de forma sa cada si o sa cada .Cred ca Urziceni va fi campioana de toamna ....... si noi pe locul 2 o sa vedem .......

fular-campionii

P.S. auzi la "MM" CV-ul nu il recomanda .... ce plastic vorbeste poate apare JJ si ii trage caciula pe ochi :D

Edited by alsign

Ca de obicei...ne-au egalat clujul, Dinamo si chiar buzaul. Avem o problema...dupa ce joaca oleac de fotbal super vedetele curului au impresia ca gata..nu-i mai bate nimeni.

Oricum...l-a facut prostu de Rednic pe Munteanu. La ei a intrat talanga ala si uite egal. a noi a intrat cred cel mai prost oltean in viata, recte plescan pe care personal il trec pe lista cu **** luata de cel mai idiot roman in viata(nu-i dau numele ca oricum il pupa`n cur toat presa pt 1 euro). Pe lista aia ii mai trecem in ordinea care vreti pe Semedo, b Stancu, sekeli si chiar moreno in unele meciuri. Antrenorul a facut ce-a vrut pentru ca fost prima data in ultimul timp cand am avut cea mai logica alcatuire a echipei. Din pacate Munteanu e subtire ca antrenor si iata ca dupa ce am dominat 80 min ne-am trezit egalati. Mare vina au si jucatorii care n-au avut nici macar 50% ambitie in comparatie cu militienii. Toata lumea il critica pe Lovin: ca e urat, ca e slab, ca nu stie cu mingea..dar din pacate este singurul care in seara asta a vrut cu adevarat. De fapt la el ambitia compenseaza lipsa de talent si asta il face mai util de o mie de ori echipei decat multi basinosi cu statut de vedeta.. Daca toate vedetele ar avea ambitia lui si a lui mailat am fi fost departe. dar sa fie clar..vreau jucatori talentati cu ambitia astora..nu vreau o echipa de banei si lovini. Si inca ceva..Dica chiar era fotbalist...chiar daca nu alerga..vedea jocul cat toata echipa.

Sunt f nervos, as mai scrie ceva dar cred ca incep sa devin incoerent. Sa-mi bag **** ea de viata.

Ciobanul trebuie exterminat cu orice pret!!!!!

Edited by bodanelu

Ghinion,la cat de prost a jucat dinam0 trebuia sa castigam fara probleme.

Pe final s-a vazut inca o data ca lotul nu este atat de valoros pe cat il anunta ciobanul,jucatorii de pe banca nu au ajutat echipa.

Respect Ogararu,Radoi si Kapetanos.

si apropo, nimeni nu vede ca Ogararu il face mare din nou pe Banel? Cat a putut sa alerge jucatorul asta in meciul din seara asta...

e cu 4 mai ziceam eu ce peste plesan. ce vedeti la tiago , care e la fel de varza ca si plesan. El , plesan , tot aia.

ai ma cum dracu sa fie la fel?? tiago face ambele faze la fel de bine ,plesan e o fantoma pe teren ,tiago e mai bun parerea mea, dar nu uita el inca nu a jucat pe postul lui de mijlocas ofensiv