fcsteaua.ro

Interviu Olaroiu: Sa-ti fie rusine Gigi

83 posts in this topic

oricum ar fi trebuie sa facem ceva si in primul rand sa nu mai blamam jucatorii!!!!!!Vina nu e neaparat la ei.Am mai zis ca cel mai greu este pe teren!!! Suntem ca admiratorii sahului, ne uitam de pe margine la cei care joaca si fac jocul, dar greul e jos pe tabla sau pe iarba.

Cei mai multi dintre ei au valoare intr-adevar si chiar daca mai gresesc, nu trebuie blamati, jigniti, etc..

Singura problema MAJORA pe care o avem este, desi n-am vrut s-o cred, acest cuplu de finantatori.

Ne trebuie totusi finantator dar nu de acest grad de nesimtire si prostie, ne trebuie un fiantator adevarat, insa nu stiu cum va fi sa-l gasim, sau de asemeni nu stiu cum vom scapa de acestia.

Daca vine Piturca la Steaua, ca manager, cred ca vom retrograda, dar nu conteaza, voi tine cu Steaua in continuare si in B. Poate atunci ne vom trezi si poate se va intampla ceva bun.

Forza Steaua!

Daca pana si "Slugaroiu" s-a invatat minte si nu mai vrea in Ghencea, e clar, nu o sa ne mai vrea nimeni! JiJigodia se crede Lapusneanu: "Daca voi nu ma vreti eu va vreu...". Ah, Doamne, nu vin ele alegerile alea si vede el ca nu iubeste nimeni ciobanii si sa vezi ce se tireaza el lasand in urma falsa iubire de culori rosialbastre...

Edited by mNiosu

Am spus cu mult timp in urma ca Steaua nu va scapa de ghinioane si de jocul slab decat daca si numai daca vom reusi sa scapam de acest CANCER de Gigi Becali. Am mai spus ca cea mai buna metoda este ca nici un spectator sa nu fie pe stadionul Steaua timp de o luna de zile, pana cand ciobanul Becali nu vinde clubul altui om iubitor de Steaua. Sa fie lansata o licitatie publica pentru vinderea clubului Steaua, licitatie care sa fie coordonata de Liga suporterilor. Noi alegem viitorul patron. Astept pareri !

Olaroiu are dreptate. La Steaua nu mai este demult acvel spirit cu care eram obisnuiti...

Cine sa vin un antrenor la un club cum este Steaua, patronat de un rebel ca Gigi Becali?!!

cine?! Doar cei care nu au demonstrat nimic pe unde au fost, cum este si cazul lui Dorinel (ca antrenor vorbesc...).

Cel mai bun pt Steaua in momentul de fata ar fi Mircea Lucescu. El este un antrenor care poate face treaba buna. Ar putea sta 4-5 ani daca ar avea liniste. se vede pe unde a fost ce a facut. Este antrenorul roman cu cele mai multe titluri cistigate.

Acum este si un moment prielnic pt a-l aduce....

Daca nu-l aduce pe el sper totusi sa-l aduca pe Protasov.

Sa-i dea cit cere si sa-i aduca jucatorii pe care ii cere. sa ne aducem aminte ca lui nu ia adus nici-un jucator si totusi Steaua a ajuns in optimile cupei UEFA.

Suporterii ar trebui sa-l determine pe Gigi sa-si modifice comportamentul. Si eventul sa renunte la o parte din actiuni in favoarea unui investitor cu creier. pt ca lu Gigi, creierul ii lipseste in rest este baiat bun....

Suporterii ar trebui sa-l determine pe Gigi sa-si modifice comportamentul. Si eventul sa renunte la o parte din actiuni in favoarea unui investitor cu creier. pt ca lu Gigi, creierul ii lipseste in rest este baiat bun....

Si Hitler era baiat bun cu intentii onorabile....

A prins "carpa" tupeu...

ha ha.. exact asta vroiam sa scriu si eu...

uita ca a plecat cu coada intre picioare de la noi si acum il aud ca vine la Steaua doar pentru milioane de dolari si alte prostii.. are cumva impresia ca nu stiu ce victorii la arabi i-a creat deja cota de antrenor in Europa? pai la arabi pana si Sichitiu a avut succes. ce sa mai zici de Balaci si altii care cand si-au incercat norocul si in Romania, au fost demisi dupa 5 etape.

Am spus cu mult timp in urma ca Steaua nu va scapa de ghinioane si de jocul slab decat daca si numai daca vom reusi sa scapam de acest CANCER de Gigi Becali. Am mai spus ca cea mai buna metoda este ca nici un spectator sa nu fie pe stadionul Steaua timp de o luna de zile, pana cand ciobanul Becali nu vinde clubul altui om iubitor de Steaua. Sa fie lansata o licitatie publica pentru vinderea clubului Steaua, licitatie care sa fie coordonata de Liga suporterilor. Noi alegem viitorul patron. Astept pareri !

sunt de acord, ar trebui sa facem ceva sa scapam naibii de Becali si sa ajunga Steaua ce era odata...

sunt de acord, ar trebui sa facem ceva sa scapam naibii de Becali si sa ajunga Steaua ce era odata...

Un suporter din Cluj daca nu ma insel ,va rezolva problema pina la 1 ianuarie 2010 fara ajutorul nimanui .I-a promiso lui Gigi chear aici pe site. Sa-l ajute d-zeu.