fcsteaua.ro

AISS organizeaza deplasarea la Munchen

96 posts in this topic

deci dupa ziua de ieri de inscriere mai sunt 6 locuri?mai am timp sa ma duc maine dimineata la posta :steag_cruce_invers: FORZA Steaua :X

Edited by Cracker

@Cracker, tu sigur nu esti clona lui punkboy ? Ca ai acelasi stil enervant de a spama si posta inutil.

Ce sa faci maine dimineata la posta ?

si intrebarea noastra era: ce sa cauti la posta? Daca vrei sa te inscrii ne gasesti in Ghencea maine, sau poti face plata la banca, in contul AISS. Asa ca ce legatura avea posta?

Sper ca Steluta sa obtina o victorie de ziua mea (25 nov.), sarbatorita pe Allianz Arena. Ar fi un cadou super!!! Cei care v-ati inscris aveti rezervari la hotel sau ne "orientam" la fata locului?

FORZA Steaua!!!

Mori ciobane!!!

Sper ca Steluta sa obtina o victorie de ziua mea (25 nov.), sarbatorita pe Allianz Arena. Ar fi un cadou super!!! Cei care v-ati inscris aveti rezervari la hotel sau ne "orientam" la fata locului?

FORZA Steaua!!!

Mori ciobane!!!

Red-STAR ne orientam acolo... nu avem nimic rezervat... yo dorm si in autocar daca e nevoie numai sa fiu acolo... abia astept sa plecam... FORZZA Steaua!!!

va recomand sa va rezervati deja cazare, daca mergeti in grupuri de 2-3-4-5 persoane...oferte de hosteluri gasiti la www.hostelworld.com si www.hostelsclub.com . Altfel, puteti sa va notati cateva adrese de hosteluri si sa va gasiti la fata locului cu mai multi participanti la deplasare ce hosteluri va convin mai mult.

pina la urma, plecarea este la ora 5 sau la ora 6?

din fata stadionului Ghencea?

vor fi autocare ale mai multor grupuri sau doar cel al AISS?

In jurul orei 6. Detaliile cred ca ar fi mai bine sa le anuntam la telefon.

la care telefon? scuza-ma, dar nu ti-am inteles exprimarea.

plecarea va avea loc asa cum am anuntat, la ora 6, de la stadionul Ghencea. Daca vor aparea modificari va vom anunta pe acest topic, sau la telefon(celor care ne-au furnizat modalitatea asta de contact).