Sign in to follow this  
Followers 0
fcsteaua.ro

Bilete pentru deplasarile din UEFA Champions League

21 posts in this topic

FC Steaua anunta faptul ca suporterii care doresc sa insoteasca echipa in deplasarile de la Lyon si Munchen, contand pentru partidele cu Olympique Lyon si FC Bayern Munchen, din grupa F a UEFA Champions League, pot achizitiona bilete de la sediul clubului nostru.

Acestea pot fi gasite la tribuna oficiala a stadionului Steaua, iar pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la adresa de email [email protected]

Programul vanzarii de bilete:

Luni - Vineri - 12:00 - 18:00

Mai jos puteti vedea detaliile legate de preturile biletelor si conditiile care trebuie indeplinite pentru achizitionarea acestora.

Olympique Lyon - 5 Noiembrie

Bilete la peluza - 60 Euro

Bilete la tribuna I - 80 Euro

Pentru fiecare bilet cumparat este necesara copia buletinului persoanei care va merge in deplasare. Se accepta doar plata in euro.

Bayern Munchen - 25 Noiembrie

Bilete la peluza - 30 Euro

Pentru fiecare bilet cumparat este necesara copia buletinului persoanei care va merge in deplasare. Se accepta doar plata in euro.

SteauaFC.com

Care dintre userii fcsteaua.ro vine la Lyon?

Mi-ar face placere sa ma intalnesc cu voi...

Eu ajung in ziua meciului...

S-au pus deja biletele in vanzare la tribuna oficiala asa cum scrie pe siteul oficial?

Edited by armanovici

Pai ma intereseaza deplasarea la Bayern

Detalii de cost ? data limita de inscriere ?

Forza Steaua

Care dintre userii fcsteaua.ro vine la Lyon?

Mi-ar face placere sa ma intalnesc cu voi...

Eu ajung in ziua meciului...

S-au pus deja biletele in vanzare la tribuna oficiala asa cum scrie pe siteul oficial?

Eu deja ma uit de ceva timp de bilet de avion si un hotel in zona stadionului, in proportie de 80% voi veni la Lyon...acel procent de 20% consta in procurarea biletului :) Sa vad cum reusesc sa fac rost de bilet de la tribuna oficiala, sunt slabe sanse sa ajung sa cumpar (pana pe 5 nu sunt in tara) si din cate vad trebuie copie de pe buletin, probabil va fi numele scris pe bilet.

Aceleasi planuri le am si pentru deplasarea de la Munchen, biletele sunt problema si nu stiu ce sanse sunt sa le cumperi online sau prin mandat postal direct de la club...

Deci pan la urma se organizeaza vreo deplaseaza la Bayern AISSu ?

[...]

deocamdata 150 Euro Autocar Atlassib Dus-intors,iar cu avionul BUC-MUNCHEN-BUC de la 250 Euro in Sus,pret bilet 30 Euro la meci(PELUZA)

Edit Moderatori

Daca mai postezi o singura data in numele AISS, zbori de pe forum!

Edited by Marius

[...]

deocamdata 150 Euro Autocar Atlassib Dus-intors,iar cu avionul BUC-MUNCHEN-BUC de la 250 Euro in Sus,pret bilet 30 Euro la meci(PELUZA)

Edit Moderatori

Daca mai postezi o singura data in numele AISS, zbori de pe forum!

OK....deci....un sef al AISS (moderator sau?) poate spune daca se organizeaza sau nu o depl pt oricare dintre aceste meciuri? Chiar m-ar interesa sa merg, dar as vrea sa stiu cat costa....

Deocamdata nu este nimic sigur. Cand vom sti sigur, vom anunta, asa cum s-a anuntat deplasarea la Istanbul.

La Lyon AISS nu va organiza deplasare. La Munchen - posibil, dar trebuie sa mai asteptati pentru un raspuns sigur.

Pai Deplasarea la Munchen e mai Interesanta ALLIANTZ ARENA avem ce vedea SuperStadion asa ceva NU o sa avem NOI din PACATE NICIODATA ,culmea e biletu la meci este acelasi ca si meciul tur de Acasa dar la Ce Conditii au Nemtii ne lasa Gura-Casca :)

Ar fi super sa orgnizati in GER dar anunta-ti si voi din timp....

Forza Steaua

daca organizati ceva pentru munchen sa ne anuntati din timp va rugam.

daca aveti mai mult timp la dispozitie puteti lua avionul cu blu air pana la stuttgart si de acolo tren pana la munchen (cel putin eu asa am luat). Avion dus intors 116 euro + 25 euro tren stuttgart - munchen

io acu stau in franta si m-am uitat la preturile pt meciurile din UCL pe siteu OL... e 30 de euro pretul la peluza aici... si la noi e dat cu 60?? ... in fine, ideea e ca as vrea sa stiu la care peluza o sa stea suporterii Stelei ca sa nu ma trezesc in peluza lyonezilor.. cred ca e vb de Peluza Sud, nu? ... aveti vreo informatie in sensu asta?

posibil sa fie la tribuna 2

acolo s-a stat in meciul trecut

pentru ca nu am fost destui pentru a umple juma de peluza a oaspetilor

preturile sunt accesibile,mai putin cel de la Lyon,se merita mai mult la munchen,stadion super si BERE BUNA FRATILOR

Am luat bilete pentru Munchen si o sa stam sus la cucurigu cum spunea cineva inaintea mea si o sa fie si in in partea stanga a peuzei nord, am vazut planul stadionului si o sa stam ca dracu.

Salut,

treaba este ca suporterii selistii va sta pe tribuna Jean Bouin Inférieur Bloc A ... de asta nu e chiar peluza ... dar in 2005 me am cumparat bilete pentru peluza la 30 si cand am ajuns in La gerland cu charfa stelist , imi a dat voi sa intri acolo ... si sunt sigur ca stadion nu va fii plin , o sa vand ticket la reducere 50% in ziua de meci !!!

io acu stau in franta si m-am uitat la preturile pt meciurile din UCL pe siteu OL... e 30 de euro pretul la peluza aici... si la noi e dat cu 60?? ... in fine, ideea e ca as vrea sa stiu la care peluza o sa stea suporterii Stelei ca sa nu ma trezesc in peluza lyonezilor.. cred ca e vb de Peluza Sud, nu? ... aveti vreo informatie in sensu asta?

Salut,

treaba este ca suporterii selistii va sta pe tribuna Jean Bouin Inférieur Bloc A ... de asta nu e chiar peluza ... dar in 2005 me am cumparat bilete pentru peluza la 30 si cand am ajuns in La gerland cu charfa stelist , imi a dat voi sa intri acolo ... si sunt sigur ca stadion nu va fii plin , o sa vand ticket la reducere 50% in ziua de meci !!!

da mersi mult...cam asta vroiam sa aflu... ca aflasem deja ca era vorba ori de virage sud ori de jean bouin...

Sign in to follow this  
Followers 0