fcsteaua.ro

CFR Cluj - Steaua

160 posts in this topic

Iar toja in centru... sper sa nu fie adevarat.

Edited by CoRsSo

gooooooooooool

Edited by zloty

Goooooooooooooooooooollllll Dayro !!!!!!!1

Ghinion...

cadu ala ar trebui dat afara din tara.e a nush cata oara cand face fazae d-astea si nici macar fault nu se da.da-o in colo d treaba.FORZA Steaua.3-1 pt noi se termina.

proasta alegerea cu Semedo ,se vede ca presiunea e prea mare pentru el , in rest am jucat bine doar ghinionu facand sa ne egaleze sclavii astia , nu stiu ce a patit Lovin inainte il detestam dar acuma nush ce a patit pune suflet intra dur ,la intimidare, recupereaza mult incepe sami placa cum joaca ,sper sa nu se apuce iar de vechile lui giumbuslucuri

Doamne ce nenorocit e Cadu. Nu pot sa il sufar pe jucatorul asta. E a nu stiu cata oara cand face faze de genul asta si nu pateste nimic. Intentia a fost clara.

Ce galerie penibila au clujenii :mellow::ce_oameni:

Edited by CoRsSo

Este clar ca Augustus Constantin e "baiatul lui tata". Cum sa nu dai macar galben la un asemenea gest nesportiv?

Galeria clujana este penibila si lipsita de originalitate.

Batem in a 2-a repriza! Forzza Steaua!

ne`au copiat pana si cantecele..au cumparat si arbtrii..nici macar galben la Cadu? :ce_oameni: plus de asta Semedo cred ca joaca la ei. WTF ?! :confused:

Szekely in locul lui Semedo si ai batem pe franari...asta daca Lacatus nu le va impune jucatorilor sa se baricadeze in aparare si sa bubuie mingiile in fata unde n-avem apr nicio sansa :|

Mai sustinatorii lui Vochin unde sunteti mai?

Marele deontolog, marele stelist, in fond un analfabet ce da impresia ca stie fotbal doar pentru ca e singurul care publica niste statistici. Un mare spurcat!

am jucat f bine... pana am dat gol...

publicul gazda..o mizerie...il jignesti pe Radoi si el nu joaca...caracter 0 din parte unor cretini...plus monedele si semintele transformate in gloante..

arbitrul...mi`e rusine ca traiesc in Romania...Ogararu vede galben aiureeeeeaaa...si tziganu` ala d la ei nik..betivu` ala de cadu , bou cu hi5,il calca pe arthuro si nu se da nimic!!!...

Sper sa`l vad pe Szekely in teren..

Forza Steaua!!!

Guest
This topic is now closed to further replies.