Virgil

Steaua - Gaz Metan 4 - 0 (2 - 0)

65 posts in this topic

stie cineva cui ii zice la melodia aia pe care au fost prezentati jucatorii inaintea meciului roma?

The White Stripes - Seven Nation Army

5. Steaua Bucuresti - GAZ METAN Medias

Stadion: Ghencea - data: 21.09.2008 ora 20.45

A: Dumitru Robert (Brasov)

A1:Stanescu Florin (Bucuresti)

A2:Artene Mihai (Vaslui!)

R: Ghimbasan Florin (Brasov)

Obs:Boc Alexandru (Bucuresti)

Prodan Daniel (Bucuresti)

Virgil nu re nici o importanta ca ala e de la Vaslui :)

Stie cineva ce se mai aude despre Pedriel si cartea lui verde? Eram curios sa-l vad la lucru, iar meciul asta cu Gaz Metan era prilejul ideal.

Frumos meci daca privim scorul si s-a vazut frumos si din tribuna cu cateva minusuri, de exemplu Dayro Moreno...sigur ca e foarte placut ochiului dar din pacate total ineficient, il urmaresc in mod special de cateva meciuri si pur si simplu ma exaspereaza, da impresia ca pana in sezonul asta nu a jucat fotbal organizat, e foarte dezordonat in joc, Bogdan Stancu a aratat inca odata ca nu ii sta bine ca "varf impins", Petre Marin ne-a aratat ca suntem destul de descoperiti pe acel post, Kapetanos in ciuda golului parca evita mingea si mi-a parut rau ca am ratat cateva ocazii clare ca buna ziua. Sunt meciuri in care iti permiti sa ratezi ocazii, gen cel de azi dar in cel cu Bayern am facut-o chiar daca nu ne-am permis. Mai multa concentrare !

Sa felicitam Gaz Metan care a jucat deschis si a incercat.

Bravo Steaua inca o data ai dovedit ca joci ca o campioana tine-o tot asa :X si as vrea sa bateti si CFR Cluj :X :)

Eu am ratat meciul Steaua - Gaz Metan Medias :( dar am vazut golurile pe FcSteaua.Ro :Pfular-campionii fular-campionii fular-campionii