CatalinBerceni

Roakery Exclusiv

367 posts in this topic

Avand in vedere ca precedentul topic a fost inchis pe motiv ca s-a aberat prea mult pe el si pentru ca mai exista un Topic "identic", sunt nevoit sa fac un topic in care sa explic clar ce se va vorbi pe el ca sa evitam incidentele cu astia mai vechi.

Oricum asta ar trebui sa fie "Coltul vesel al Rockerilor" pana nu-l inchide si pe asta,si se va discuta despre muzica rock, baruri rock, motociclete, concerte rock si parerea Rockerilor despre evenimentele politice din Romania.

Fara mesaje cu sens de discriminare sau instigare la violenta ca cik n-avem voie, cu toate ca sunt doar idei.

Sper sa se mentina ritmul de 30 de posturi pe zi si pe acest topic, ca altfel este considerat "identic" cu altele.

Ii sfatuiesc pe cei care doresc sa discute pe acest topic sa aibe idei cat mai originale sa ne demonstram ca suntem putin diferiti de ceilalti pt ca ar fi bine sa nu mai fim confundati cu alte topicuri.

Roakery stelisti va astept........ :gathering:fularultras:hai_steaua::steag_cruce_invers:fular-campionii

let__s_rock.jpg

Si, deci, eu care nu sunt roacker sunt off-topic aici? :biggrin:

Se accepta pari de treaba si din cate am vazut poti sa vb despre subietele de aici fara probleme din cate am vazut.

Orice e bine venit atata timp cat este dispus sa vorbeasca despre ce se vorbeste pe aici....si cel mai important sa-i faca placere...

Deci primul sosit......:D \m/\m/

Pai probabil o sa mai vina, dar sa se trezeasca din mahmureala cei de aseara:)))

Si roakerii de pe acet site isi pot da cu parerea, in calitate de roakeri, despre problemele mai mult sau mai putin interesante. Adica eu, unul, sunt curios cum privesc roakerii, pe care nu ii vad mari patrioti, problema extremismului secuiesc. Ar fi interesant. P.s. : numai roakerii isi vor da cu parerea despre aceste probleme - noi, restul, stam cuminti si ne uitam ca vine iar M rs si ne inchide topicul :(((. Om rau si fara suflet.

Si roackerii si oricine are ceva de spus despre extremismul secuiesc si alte probleme asemanatoare isi poate exprima liber opinia AICI.

Iar aici ii lasam pa roackeri sa vorbeasca despre ale lor, de acord?

Iar aici ii lasam pa roackeri sa vorbeasca despre ale lor, de acord?

Pai problema tinutului secuiesc nu e si a lor?

habar n-am. e?

mergand pe aceeasi linie, problema tinutului secuiesc nu e si a celor care au vazut meciul Galatasaray - Steaua? poate ar trebui ca si pe respectivele topice sa dezbatem acest lucru, nu crezi?

Nu, dar aici suntem in sectiunea "Coltul vesel v 2.0", nu la discutiile despre meciuri sau despre Steaua...

Mrs, esti rau intentionat. Eu am zis ca roakerii isi pot expune ideile de roakeri vis a vis de orice. Adica e coltul lor de (ne)liniste si pace p-aici. Lasa-i pe oameni in pace!

Mda, se pare ca e ceva in atmosfera in dimineata asta. Topicul se numeste "Roakery Exclusiv" iar initiatorul sau vrea sa discute despre muzica rock + derivate.

Sincer, chiar este puterea mea de intelegere de ce vrei tu neaparat sa discuti despre problema secuilor pe un topic despre rock, mai ales cand ai un alt loc, special facut pentru asemenea discutii.

Initiatorul vrea ca roakerii sa isi dea cu parerea despre ORICE. Care parte din ORICE iti e neclara, atotdrept mic si mumos?

Daca zicea "despre rock si derivate", mai intelegeam. Dar e vorba despre roakeri, adica ei, fiind mai speciali, isi vor spuneideile "speciale" aici. In legatura cu ORICE.

Edited by Stanici

Oricum asta ar trebui sa fie "Coltul vesel al Rockerilor" pana nu-l inchide si pe asta,si se va discuta despre muzica rock, baruri rock, motociclete, concerte rock si parerea Rockerilor despre evenimentele politice din Romania.

:)))

Pariem ca topicul asta nu tine 2 saptamani? :D

P.S. Se poate discuta aici si de tancurile ruse aflate la vreo 30 km. de Tbilisi? ;;)

Ba, io am auzit ca rusii aia de pe tancuri asculta rock, mai exact Led Zeppelin.

Deci cred ca putem discuta despre astea.

io am auzit ca Medvedev ala asculta rock... cica vorbea la telefon cu Saakasvili si asculta Limp Bizkit - My way or the highway

Ye

americanii asculta disco.

aia is tot cu KC and the Sunshine Band:

"Do a little dance,

Make a little love,

Get down tonight"

Ma bucura faptul ca am lipsit vreo 2 ore si deja sunt 20 de posturi, Marius nu exista motive sa nu aibe continuitate acest topic daca nu l-ai inchide tu iar, pe diverse motive,despre unguri n-am vorbit in calitatea de om care asculta rock ci in calitate de roman, nici nationalist sau alte chestii, iar tinutul secuiesc este al tuturor romanilor asa cum figurea pe Harta, orice idee decenta sau cel putin mascata poate fi expusa in topic si presupun ca majoritatea o s-o aprobe sau nu o sa se mai discute despre ea.

Tin sa precizez ca "MoWeed" nu este roaker dar doreste sa discute despre temele pe care le-am propus eu pe topicul asta adik "grupul vesel al roakerilor" .

Nu tin sa vorbesc despre Tinutul Secuiesc in special aici pe topicul asta si nici nu se va intampla prea des, dar nu vad nimik iesit din comun in ideea de a discuta despre asta intr-un grup restrans, un schimb de pareri si cam atat.

Datoria unora cred ca ar fi sa monitorizeze topicurile, sa nu existe jigniri si injuraturi sau sa merite ca un topic sa fie activ, adik sa se posteze pe el , pt ca sunt cateva care sunt absolut neinteresante, iar despre topicul meu pot spune ca este interesant si se demonstreaza prin numarul de posturi.

Asa ca nu vad motivele pentru care un administrator ar fi impotriva topicului.

Daca as avea cum as face direct o rubrica "roakery stelisti" un ar exista rubrica pentru fiecare tema care merita dezbatuta, si nu ne-am mai deranja unii pe altii, dar n-am puterea asta pe site& forum incat sa reusesc, asa ca ma limitez la acest Topic.

Din cate stiu eu , suporterii stelisti ar trebui sa se inteleaga si sa faca loc unul pt celalalt, n-am jignit pe nimeni si n-am ofensat pe nimeni, m-am referit strict la niste extremisti nu la toti ungurii pentru ca am si eu prieteni unguri sau poate si rude.

Este aceeasi faza cum este ura prosteasca intre suporterii echipelor din Bucuresti, ne prindem pe strada ne omoram dar in viata noastra mereu exista un bun prieten care este caine sau rapidist, si atunci ar trebui sa ne intrebam, rivalitatea asta ar trebui sa depaseasca limitele peluzelor? eu spun ca nu....ca si-n faza cu Tinutul Secuiesc , eu n-am ce sa comentez daca extremistii de acolo se potolesc.

Ma surprinde placut faptul ca s-a deschis un topic pentru rockeri :D

Ma simt magulit.;;)

Cataline, ai fost la Metallica si Maiden?

Dar la Artmania ?(Kreator au fost, de departe, cei mai adevarati).

keep it metal!

Ye

americanii asculta disco.

aia is tot cu KC and the Sunshine Band:

"Do a little dance,

Make a little love,

Get down tonight"

Belea versuri! :naughty:

Ma surprinde placut faptul ca s-a deschis un topic pentru rockeri :D

Ma simt magulit.;;)

Cataline, ai fost la Metallica si Maiden?

Dar la Artmania (Kreator au fost, de departe, cei mai adevarati).

keep it metal!

Eu ascult in general Hammerfall, Pantera, Metallica, Queen,Crematory,Riot,Manowar,Arch Enemy,Black Label Society,Night Gale, Burzum,Cradle of Filth,Cargo, Trooper,Iris si multe altele

mai ascult din folk : Pasarea Colibri, Pheonix.

Rap : 2pac

let__s_rock.jpg